آنی بار بین الملل

هزینه ارسال لوازم منزل به ترکیه

هزینه و تعرفه ارسال لوازم منزل از ایران به ترکیه را می توانید از طریق آنی بار استعلام نمایید و با کمترین نرخ اثاثیه خود را به ترکیه ارسال کنید . آنی بار به دلیل سابقه طولانی در ارائه خدمات حمل و نقل از ایران به سایر کشور ها خصوصا ترکیه ، کمترین هزینه را برای حمل و نقل کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی به شما ارائه می کند . به همین دلیل حجم زیادی از اثاثیه و کالاهای تجار و مهاجران ایران از طریق آنی بار به ترکیه ارسال میشود . 

 

 

هزینه ارسال لوازم خانه به ترکیه چطور مشخص میشود ؟ 

 

همانطور که قبلا در مقالات مختلف گفته شده است ، هزینه های حمل و نقل بار بر اساس روش و نوع خدمات حمل و نقل مشخص میشود . علاوه بر این می توان عامل مهم دیگر را مبداء و مقصد دانست . 

 

 

به عنوان مثال ، هزینه ارسال اثاثیه از تهران به استانبول از هزینه ارسال بار از اصفهان به استانبول متفاوت است . زیرا هزینه حمل از اصفهان تا تهران نیز به مسیر باربری اضافه میشود . 

 

 

علاوه بر این ، استانبول یکی از شهر های غربی ترکیه است و عامل مسافت در این موضوع نیز صدق میکند . 

 

یکی از عوامل موثر در هزینه اسباب کشی به ترکیه ، میزان ارزش محموله شما و نوع وسایل میباشد . قاعدتا داشتن یک تلوزیون 21 اینچ هزینه گمرکی کمتری نسبت به یک تلوزیون 50 اینچ سونی خواهد داشت . پس در نتیجه بخش زیادی از هزینه های گمرکی مربوط به نوع اثاثیه و شرایط آن میباشد که هزینه گمرک ایران و ترکیه را مشخص میکند . 

 

حمل لوازم منزل به ترکیه
حمل لوازم منزل به ترکیه

تاثیر روش حمل بار در هزینه های ارسال اثاثیه برای ترکیه 

 

یکی از مهمترین موضوعاتی که در هزینه های باربری و حمل و نقل بار موثر است ، نوع و روش حمل آن است . برای ارسال بار به ترکیه ، آنی بار 2 روش اصلی را در اختیار شما قرار میدهد . 

 

  1. حمل و نقل زمینی 
  2. حمل و نقل هوایی 

 

البته روش های حمل و نقل دریایی و ریلی نیز قابل استفاده هستند که در این مقاله به آن نمیپردازیم . 

 

روش حمل و نقل زمینی ، هزینه های کمتری نسبت به حمل و نقل هوایی خواهد داشت .اما مدت زمان بیشتری نیز طول میکشد تا محموله به شما تحویل گردد . از طرفی فرایند های گمرکی و شلوغی گمرک ، خرابی احتمالی خودروی حامل و . . .. نیز می تواند به مدت زمان حمل و نقل افزاید . البته معمولا حدود 1 هفته زمان برای رسیدن محموله به مقصد نیاز هست . 

 

در روش حمل و نقل  هوایی ، هزینه های باربری کمی بیشتر است . زیرا نیاز به بسته بندی و سمپاشی نیز به هزینه های شما اضافه میشود . برای ارسال بار و اثاثیه بصورت هوایی ، نرخ کرایه بر اساس وزن محموله محاسبه میشود . یک دستگاه ماشین لباس شویی علی رقم حجم نسبتا کمی که دارد ، وزن بسیار بالایی دارد و هزینه های حمل هوایی ان بسیار بالا خواهد بود . 

 

تماس
تماس

ارسال دربستی یا خرده باری لوازم منزل به ترکیه 

 

 

در حمل و نقل اثاثیه بصورت زمینی مجموعه آنی بار 2 نوع خدمات را به شما ارائه می نماید . 

 

  • ارسال خرده باری 
  • ارسال دربستی 

 

ارسال خرده باری عبارت است از ارسال حجم کمی از وسایل و لوازم منزل یا محموله و کالای تجاری در کنار لوازم و کالای سایر افراد . این روش هزینه کمتری نسبت به سایر روش های حمل و نقل دارد . اما از نظر زمانی نیز این روش طولانی تر خواهد بود . 

 

 

در این روش محموله و لوازم منزل شما در انبار مجموعه انی بار بارگیری می شود و در زمان مناسب که به حجم معینی رسید ، بارگیری و ارسال میشود . هزینه های این روش شاید 1 چهارم ارسال بار به روش های دیگر باشد . 

 

 

ارسال دربستی نیز به معنی ارسال ابر شما با یک کامیونت یا تریلی بصورت اختصاصی است که در برخی موارد ممکن است تمام ظرفیت خودروی باربری توسط وسایل شما تکمیل نشود و خودروی مورد نظر با نیمی از ظرفیت به ترکیه حرکت کند . این روش ، ایمن و با قیمتی مناسب به شما ارائه میشود و هزینه های آن نسبت به روش هوایی بسیار کمتر خواهد بود . 

خرده بار-min
خرده بار-min

 

 

هزینه بسته بندی لوازم منزل

برای ارسال لوازم منزل به ترکیه ، چه بصورت زمینی و چه بصورت هوایی نیاز به بسته بندی حرفه ای داریم تا از هر نظر محموله ما در برابر فشار و ضربات حفظ شود . از همین جهت ، آنی بار بهترین و حرفه ای ترین تیم بسته بندی را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد تا در اسرع وقت امکان بسته بندی با کارتن و جعبه چوبی ، نایلون حبابدار و سلفون و . . . فراهم گردد . 

 

هرینه های بسته بندی لوازم منزل نیز بر اساس نوع و تعداد اثاث شما میشود و به همین جهت باید با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید . 

 

 

برای ارسال لوازم منزل ، چه مدارکی لازم است ؟

 

 

برای ارسال لوازم منزل با کمترین هزینه و در اسرع وقت ، لازم است قبل از هرکاری از مدارک و موارد مورد نیاز در این رابطه باخبر باشیم . در صورتی که مدارک تکمیل باشد قطعا در گمرکی هزینه ها و زمان کمتری صرف خواهد شد . 

 

 

  • کیملیک کارت 
  • پکینگ لیست صحیح 
  • عدم همراه داشتن موارد غیر مجاز 

 

 

 

کیملیک کارت درواقع کارت اقامت موقت ترکیه است که برای ارسال اثاثیه میبایست ان را دریافت کرده باشبد . پس از کیلیک کارت ، مهمترین موضوع داشتن پکینگ لیست حرفه ای و کامل میباشد . 

 

 

موارد غیر مجاز مانند مواد مخدر ، خوردنی ، آشامیدنی و برخی موارد دیگر را نیز میبایست از اثاثیه خود خارج نمایید .

کالاهای ممنوعه
کالاهای ممنوعه

استعلام دقیق هزینه ارسال لوازم منزل به ترکیه

 

 

برای استعلام دقیق هزینه حمل بار به ترکیه بهتر است ابتدا با  مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید . مشاوران ما بر اساس نیاز شما و اطلاعات محموله ، بهترین و مناسب ترین روش باربری را ارائه می نمایند تا لوازم منزل شما با کمترین هزینه و در اسرع وقت در ترکیه تحویل گردد . 

 

مشاوره تخصصی حمل و نقل اثاثیه سبب کاهش هزینه ها تا حد زیادی میشود و علاوه بر این خدماتی بی نقص و بدون مشکل را فراهم می نماید . از آنجایی که برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل به ترکیه باید کیملیک خود را دریافت کرده باشید ، برای تایید مدارک نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید . 

 

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع