آنی بار بین الملل

ارسال بار به هلند | حمل بار به هلند بصورت صفر تا صد

ارسال بار به هلند در اسرع وقت

ارسال بار به هلند یکی از مهمترین و تخصصی ترین خدمات آنی بار می باشد که در راستای جلب رضایت شما عزیزان همواره ما تمام تلاش خود را جهت ارسال بار به هلند توسط مجهزترین خودروها و لوکس ترین و مدرن ترین ماشین های باربری همواره با بیمه نامه جامع و تخصصی داریم

حال موجب افتخارمان است که با سی سال سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل بین المللی  و ارسال بار به هلند بتوانیم خدماتی شایسته را به شما دوستان  عزیز ارائه دهیم

حمل بار به هلند همواره نیازمند دانش ، تخصص ، مهارت و تجربه می باشد و کارشناسان آنی بار تمام تلاش خود را در راستای کسب این افتخارات انجام می دهند

حمل بار به هلند را بصورت کاملا حرفه ای با خدمات عالی ما تجربه کنید .

کشور هلند با داشتن زیبایی های طبیعی و جاذبه های توریستی زیاد هر روزه با رشد چشمگیری صنعت حمل و نقل و صادرات و واردات مواجه بوده است. افزایش تبادلات تجاری و صادرات و واردات و خرید و فروش موجب افزایش صنعت و تجارت و گسترش تبادلات اقتصادی میان این دو کشور می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

علاوه بر ارسال بار به هلند ، ارسال بار به آلمان با بهترین بیمه نامه به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد .

تماس
تماس

چرا ارسال بار به هلند را به آنی بار بسپاریم ؟

ارسال بار به هلند با خدمات آنی بار به صورت همه روزه با ارائه خدمات عالی امکان پذیر می باشد.

ما با بیش از سی سال سابقه درخشان در زمینه ارسال بار از ایران به خارج می توانیم با ارائه بیمه نامه رایگان و خدمات عالی همواره کارگو بار شما به بهترین شکل ممکن انجام دهیم

 1. ارائه خدمات صفر تا صد باربری به هلند
 2. ارسال بار همراه با جامع ترین بیمه نامه حمل و نقل بار
 3. بازدید از بار شما در صورت لزوم و ارائه بهترین روش ارسال بار به گونه ای مقرون به صرفه و مناسب
 4. انجام خدمات بسته بندی کالا و بار و همچنین تهیه لیستی کامل از اقلام کالاها
 5. ترجمه لیست اقلام به زبان کشور مقصد جهت ارائه به گمرک کشور مقصد
 6. انجام کلیه امورات تشریفاتی گمرکی
 7. بهره مندی از تیمی ماهر و با تجربه جهت تخلیه و ترخیص بارگیری
 8. بهره مندی از تیم  پشتیبانی قوی جهت پشتیبانی از بار شما
 9. ارسال بار به هلند با استفاده از مجهزترین خودروهای لجستیک کالا

ارسال بار به هلند توسط تیم آنی بار به صورت همه روزه انجام می شود و تجربه ما در ارسال انواع بار و کالا امکان انتقال فوری و ارزان را برای شما فراهم می نماید . جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه با مشاوران ما تماس حاصل نمایید

علاوه بر هلند ، ارسال بار به سوئد و ارسال بار به سوئیس نیز انجام خواهد شد .

شهرهای تحت پوشش حمل بار به هلند

حمل بار به هلند از تمام مناطق ایران امکان پذیر می باشد شما دوستان عزیز می توانید همه روزه ارسال بار و کارگو بار را از تمام مناطق ایران به تمام مناطق هلند داشته باشید.

ارسال بار با استفاده از عالی ترین و با کیفیت ترین خدمات حمل بار به هلند همراه با بیمه نامه جامع مخصوص حمل و نقل

ارسال بار از تمام مناطق ایران به تمام مناطق هلند امکان پذیر می باشد

ارسال بار به آمستردام
ارسال بار به روتردام
ارسال بار به لاهه
ارسال بار به اوترخت
ارسال بار به …

علاوه بر ارسال بار به هلند ، همه روزه ارسال بار به انگلستان و ارسال بار به فرانسه نیز انجام خواهد شد و محموله های مختلف شما برای همه شهر های این کشور ها ارسال می شوند .

ارسال بار به هلند
ارسال بار به هلند

ارسال بار به هلند به شیوه های مختلف

ارسال بار به هلند را می توانید به روش های گوناگونی انجام دهید که همه این روش ها توسط تیم متخصص انی بار با بهترین قیمت و با کمترین زمان ممکن انجام خواهند شد . ارسال بار به هلند توسط آنی بار به روش های زیر انجام خواهد شد :

 • ارسال زمینی
 • ارسال هوایی
 • ارسال دریایی

همه این روش ها برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی مورد استفاده قرار میگیرند و امکان انتقال کالاهای مختلف با ایمنی کامل فراهم است . ارسال بار به هلند همانطور که گفته شد تخصص انی بار است و با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود .

علاوه بر ارسال بار به هلند ، ارسال بار به یونان بصورت تخصصی و سریع با آنی بار انجام خواهد شد .

ارسال زمینی بار و کالا به هلند

یکی از روش های ارسال بار به هلند ، ارسال زمینی محموله ها می باشد . در این روش محموله های شما از نقاط مختلف ایران داخل تریلی چادری بارگیری می شوند و پس از عبور از کشور های مختلف به هلند وارد می شوند .

روش حمل زمینی به هلند یک روش مقرون به صرفه برای انتقال محموله های مختلف است . زمان تقریبی ارسال محموله های از این طریق حدود 20-30 روز است .

مزایای ترانزیت زمینی :

 • داشتن پوشش بیمه نامه ای جامع
 • ارسال بار به وسیله خودروهای مجهز حمل و نقل
 • ایمنی بالای کارگو بار
 • امکان ردیابی مرسوله
 • ارسال بار به شیوه کاملا خصوصی
 • بهره مندی از رانندگان ماهر و با تجربه و…

همه این عوامل موجب با کیفیت بودن خدمات ترانزیت زمینی بار می شود . جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ارسال زمینی بار و کالا برای هلند می توانید با کارشناسان متخصص آنی بار تماس حاصل نمایید

برای ارسال بار به دبی و ارسال بار به ترکیه نیز تیم متخصص آنی بار بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید .

ارسال هوایی به هلند

ارسال هوایی بار روشی پسندیده مخصوصا برای افرادی است که قصد ارسال بارهایی را دارند که زمان در تعیین کیفیت کالاهایشان نقشی تعیین کننده و اساسی دارد

ارسال بار به شیوه هوایی برای افرادی که قصد ارسال بار میوه یا مواد غذایی یا بار میوه را دارند می تواند بهترین گزینه باشد

مزایای لجستیک هوایی بار :

 • ارسال در سریع ترین زمان ممکن
 • امنیت بالای ارسال بار
 • ارسال بار در طیف وسیع حجم و وزن

ارسال بار به هلند به صورت هوایی در ظرف چند روز انجام میشود و محموله های شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه در بالاترین ایمنی منتقل می شوند .

تماس
تماس

باربری بین المللی و تخصصی و حرفه ای 

ارسال بار به هلند به صورت دریایی

یکی از روش های ارسال بار به هلند روش حمل دریایی است که از نظر کیفیت و هزینه کاملا مقرون به صرفه است . در خدمات حمل دریایی به هلند محموله های شما از نقاط مختلف کشور کشور با استفاده از انواع کانتینر های 20 فوت و 40 فوت بارگیری و بنادر جنوبی مانند بندرعباس ، بوشهر و چابهار منتقل می شوند.

پس از انجام فرایند های گمرکی محموله های شما داخل کشتی های بزرگ باری منتقل شده و بارگیری می شوند . این خدمات به روش حمل ترکیبی نیز معروف است زیرا در این روش بخشی از انتقال محموله ها توسط حمل زمینی انجام میشود.

در ارسال بار به هلند به صورت دریایی هزینه های انتقال نسبت به سایر روش ها کمتر است اما مدت زمان ارسال محموله ها حدود 30 الی 40 روز متغیر است که بستگی به زمان حرکت کشتی و شرایط آب و هوایی دارد.

استفاده از بیمه نامه کامل برای ارسال بار به هلند

اگر قصد ارسال بار و کالا به هلند را دارید باید از این موضوع مطلع باشید که انتقال محموله های مختلف به هر نقطه از جهان نیاز به استفاده از بیمه نامه برای افزایش امنیت و ایمنی محموله ها دارد. از همین جهت ، برای ارسال بار به هلند می توانید از طریق خدمات آنی بار بهترین خدمات را تحت پوشش کاملترین بیمه نامه در اختیار داشته باشید.

برای ارسال بار به هلند به روش های دریایی ، زمینی و هوایی از کاملترین بیمه نامه استفاده می شود که تا 500 میلیون تومان به صورت رایگان تحت پوشش می باشد و هر نوع خسارتی که در اثر آتش سوزی ، سرقت و تصادفات ایجاد شود به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار میگیرند.

سخنی با مشتریان عزیز :

شرکت حمل و نقل آنی بار با بیش از سی سال سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل داخلی و همچنین حمل بار به هلند مفتخر است تا با ارائه خدماتی بی نظیر و مقرون به صرفه و همچنین با داشتن گواهینامه های معتبر بین المللی آماده ارائه خدمات مطلوب و شایسته به شما عزیزان است

ارسال بار از تمامی مناطق ایران به تمامی مناطق هلند ، همراه با بیمه نامه حرفهای بصورت همه روزه

خدمت به شما ، افتخار ماست .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با شماره های ما تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع