آنی بار بین الملل

ارسال بار به ورشو با کمترین قیمت

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار به شما عزیزان ارائه می نماید ، ارسال بار به ورشو است که از همه نقاط کشور با کمترین هزینه و قیمت انجام میشود. اگر قصد دارید محموله و کالاهای تجاری و صنعتی و حتی محموله های شخصی خود را به ورشو ارسال کنید می توانید از طریق شماره های آنی بار نسبت به استعلام قیمت و همچنین مشاوره برای ارسال آنها اقدام نمایید.

مجموعه آنی بار با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی   بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد.

شرکت حمل و نقل و باربری آنی بار برای همه نقاط لهستان و خصوصا شهر زیبای ورشو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. برای مشاوره با کارشناسان می توانید از طریق شماره 57669-021 اقدام نمایید و با بهترین کارشناسان باربری بین المللی مشاوره نمایید.

ورشو پایتخت لهستان به عنوان یک شهر بزرگ، مکانی بسیار مناسب و دوستانه برای جوانان است. این شهر حدود 1.7 میلیون نفر جمعیت دارد که بیش از 200000 نفر از آن ها را دانشجویان تشکیل می دهند. دانشگاه ها و آکادمی ها در ورشو با تمرکز بر خلاقیت و نوآوری، زندگی اجتماعی و فرهنگی شهر را بهبود می بخشند. جالب است بدانید از ورشو گاهی به عنوان شهر ققنوس یاد می شود زیرا پس از اینکه در طی جنگ جهانی دوم نابود شد، جانی دوباره گرفت و به زندگی خود ادامه داد. به همین دلیل این شهر قدیمی زیبا در واقع نسبتاً جوان است و تنها 50 سال عمر دارد.

اگر می خواهید نگاهی به تلاش هایی که برای زنده نگه داشتن شهر شده است بیندازید، کلیسای جامع سنت جان نمونه ی خوبی از مرمت پس از جنگ را نشان می دهد. پایتخت لهستان، ورشو، با داشتن این دارایی های معماری، شهری جذاب و پر از مکان های جالب برای کشف است. وجود دانشگاه های معتبر بین المللی و پتانسیل بالای این شهر باعث شده سالانه تعدادی زیادی از افراد از سراسر جهان جذب این کشور شوند.

ارسال بار به ورشو به صورت همه روزه انجام میشود و تیم متخصص مجموعه انی بار امکان انتقال انواع محموله ها را برای شما فراهم می نماید . برای ارسال بار به لهستان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدماتی تخصصی می باشیم.

باربری از ایران برای ورشو

ارسال بار و کالا از نقاط مختلف ایران برای ورشو بصورت همه روزه و تخصصی و ارزان قیمت توسط آنی بار با روش های مختلف باربری ارائه میشود که امکان ارسال انواع کالا و اثاثیه را برای شما فراهم می کند . 

حمل و نقل لوازم منزل و کالاهای تجاری صادراتی از همه نقاط ایران برای ورشو با کمترین هزینه و همراه با بهترین خدمات انجام میشود . شما می توانید با یک تماس با کارشناسان آنی بار ، در اسرع وقت دقیق ترین نرخ کرایه برای باربری ورشو را استعلام کنید . 

ارسال بار به ورشو از تخصصی ترین خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار است و به دلیل تجربه زیاد در این امر ، همه روزه سرویس های حمل و نقل برای شما فراهم می باشد . 

ارسال بار به ورشو بصورت همه روزه و از سرتاسر نقاط ایران توسط شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار انجام می شود.

مشاوران تخصصی ما می توانند  شما را در امر باربری مقرون به صرفه تر یاری کنند و شیوه های مختلفی جهت فریت اثاث و کارگو بار به لهستان وجود دارد  که با توجه به نوع بار کارشناسی می شود را در اختیار شما قرار دهند . 

آنی بار با تسلط بر تمام قوانین باربری اصولی شما را در حمل بارتان به ورشو یاری می کند. ارسال اثاث و فریت بار از تمام نقاط ایران به ورشو توسط آنی بار انجام می شود.

جهت دریافت خدمات مشاوره ای رایگان جهت ارسال بار به ورشو با ما تماس حاصل نمایید. علاوه بر ورشو در لهستان ، همه روزه برای ارسال بار به استکهلم در سوئد نیز بهترین خدمات را می توانید از طریق شماره های ما ثبت سفارش کنید.

ارسال هوایی بار برای ورشو

یکی از روش های حمل و نقل بار و کالا و اثاثیه منزل استفاده از روش حمل هوایی است . این روش برای حمل و نقل و ارسال انواع بار مناسب است و با هزینه ای نسبتا معقول ( بیشتر از حمل زمینی ) امکان ارسال بار به ورشو را در کمترین زمان ممکن فراهم می کند . 

حمل هوایی با سرعتی بسیار بالا محموله های شما را از طریق هواپیماهای مسافری یا باری جابجا و در فرودگاه ورشو تحویل می نماید . 

برای حمل و نقل هوایی به ورشو ، 2 نوع روش وجود دارد . ارسال خرده بار مسافری و ارسال بارهای سنگین و حجیم . 

خرده بار مسافری دارای شرایط خاصی است و معمولا با هواپیماهای مسافری انتجام میشود . اما ارسال بارهای سنگین و بزرگ با هواپیما های ترابری انجام میشود . برای ارسال بار به ورشو ، هر 2 روش برای بارگیری امکان پذیر هستند اما باید ابتدا با کارشناسان ما در خصوص شرایط و وضعیت محموله خود مشاوره کنید تا علاوه بر کاهش هزینه ها ایمنی و سرعت خدمات رسانی نیز بهبود یابد .

برای ارسال بار به مسکو نیز تیم متخصص آنی بار به صورت همه روزه به صورت تلفنی و حضوری بهترین خدمات مشاوره ای را در اختیار شما قرار میدهد تا انتقال فوری و ارزان قیمتی را تجربه کنید.

ارسال زمینی بار به ورشو

حمل زمینی بار به ورشو به دو صورت خرده بار و دربستی صورت می پذیرد که این دو روش برای همه مشتریان آنی بار قابل ارائه است. در برخی موارد که حجم محموله زیاد باشد ، روش حمل دربستی و در زمانی که حجم و تعداد محموله کم باشد حمل خرده بار یا گروپاژ برای ورشو بصرفه تر است.

ارسال بار به ورشو بصورت زمینی پر طرفدار ترین و پر استفاده ترین روش حمل و نقل بین ایران و ورشو است و به دلیل داشتن مرز زمینی و مناسب برای تردد خودروهای باربری ، حجم زیادی از انواع بار و کالا از این طریق به ورشو ارسال میشود . 

حمل محموله به صورت خرده بار ( گروپاژ ) :

زمانی که بار شما و بار دیگر افراد به صورت جمعی در یک وسیله حمل و نقل قرار بگیرد به این سبک خرده بار می گویند .

این روش ارسال بار به ورشو مزایا و معایبی دارد  :

مزایای فرستادن بار به صورت خرده به کمتر بودن هزینه فرستادن بار نسبت به ارسال دربست بار می توان اشاره کرد .

از معایب ارسال بار به ورشو به صورت خرده می توان به تاخیر در ارسال اشاره کرد چون ممکن است که ماشین ترانزیت جهت تکمیل بار خود مجبور به تاخیر چند روزه در حرکت باشد .

ارسال بار به ورشو به صورت دربست :

ارسال بار به ورشو در این روش ترانزیت بار به صورتی است که ماشین حمل بار پس از بارگیری حتی درصورت پر نشدن کامل هم شروع به حرکت در سریعترین زمان ممکن می کند.

از مزایای این روش می توان به سرعت بالاتر و انتقال خصوصی تر بار اشاره کرد و عدم قرار گرفتن محموله شما در کنار سایر محموله ها از نظر حشرات و موجودات موذی نیست بسیار مهم میباشد . 

اما از معایب ارسال بار به ورشو به صورت دربست می توان به بالاتر بودن هزینه باربری اشاره کرد. شرکت آنی بار با ارائه انواع خدمات تخصصی در حمل بار آماده ارائه خدمات عالی به شما دوستان عزیز می باشد.

جهت کسب اطلاعات و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس حاصل نمایید . علاوه بر ورشو ، ارسال بار به دبی نیز در اسرع وقت توسط تیم متخصص مجموعه آنی بار به صورت دریایی و هوایی انجام میشود .

ویژگی های خدمات باربری ورشو آنی بار

چرا انی بار بهترین و معتبر ترین شرکت برای باربری و ارسال بار به ورشو و سایر شهر های ورشو است ؟ 

  1. ارائه بهترین و حرفه ای ترین مشاوره توسط تیم کارشناسی آنی بار
  2. تهیه بهترین لوازم بسته بندی بار جهت حفظ ایمنی بارتان 
  3. حمل بار با استفاده از مدرنترین و لوکس ترین ماشین های باربری به ورشو
  4. پشتیبانی قوی از بار شما از لحظه ارسال بار از مبدا تا زمان رسیدن بار به مقصد
  5. تخلیه و تحویل اصولی بار توسط نیروهای آموزش دیده و کاربلد و با تجربه

ارسال بار از ایران به ورشو همه روزه از سرتاسر نقاط ایران انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه با مشاوران تخصصی ما تماس حاصل نمایید. حرفه ای ترین خدمات برای ارسال بار به استانبول را نیز می توانید از طریق شماره های مجموعه آنی بار ثبت سفارش کنید .

ارسال بار به ورشو با بیمه نامه کامل

ارسال بار به ورشو را می توانید همه روزه با استفاده از خدمات تخصصی آنی بار همه روزه انجام  دهید  و با خیال آسوده محموله های خود را به آنی بار بسپارید . زیرا آنی بار علاوه بر استفاده از رانندگان و کارگران حرفه ای ، برای حفاظت از محموله شما از بهترین و کاملترین بیمه نامه نیز استفاده میکند.

این بیمه نامه ها ارائه دهنده پوشش های بیمه نامه ای حرفه ای می توانند جبران خسارت بار شما را در برابر حوادثی مثل تصادفات جاده ای ، آتش سوزی ، سرقت ، سیل و … انجام دهند.

ارسال بار به ورشو به صورت زمینی همه روزه با استفاده از بهترین خدمات بیمه نامه ای انجام میشود تا از همه نظر خیال شما عزیزان را آسوده نماید . بیمه نامه بر اساس میزان ارزش محموله شما انتخاب میشود. بارنامه ای که برای ورشو مورد استفاده قرار میگیرد ( cmr) تا 20 هزار دلار پوشش بیمه رایگان دارد. در صورت تمایل شما ، آنی بار بیمه های شرکت های بیمه داخلی مانند آسیا و ایران را نیز بر اساس میزان ارزش محموله شما در اختیارتان قرار میدهد که با پرداخت هزینه ای اندک می توانید بیمه تکمیلی را در اختیار داشته باشید.

برای حمل دریایی و هوایی نیز از بیمه نامه های خطوط کشتیرانی و ایرلاین ها استفاده میشود که کاملترین بیمه نامه می باشند .

شما دوستان عزیز می توانید جهت دریافت خدمات عالی از مجموعه آنی بار همه روزه با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.ارسال بار از تمام نقاط ایران به تمام نقاط ورشو همه روزه با استفاده از خدمات عالی آنی بار امکان پذیر می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ارسال پیام در شبکه واتساپ و یا با پر کردن فرم های سایت همواره ارائه دهنده خدمات عالی به شما عزیزان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع