آنی بار بین الملل

ارسال بار به ژنو ( انتقال فوری و قیمت مناسب )

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار به شما عزیزان ارائه می نماید ، ارسال بار به ژنو است که از همه نقاط کشور با کمترین هزینه و قیمت انجام میشود. اگر قصد دارید محموله و کالاهای تجاری و صنعتی و حتی محموله های شخصی خود را به ژنو ارسال کنید می توانید از طریق شماره های آنی بار نسبت به استعلام قیمت و همچنین مشاوره برای ارسال آنها اقدام نمایید.

مجموعه آنی بار با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی   بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد.

شرکت حمل و نقل و باربری آنی بار برای همه نقاط سوئیس و خصوصا شهر زیبای ژنو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. رای مشاوره با کارشناسان می توانید از طریق شماره 57669-021 اقدام نمایید و با بهترین کارشناسان باربری بین المللی مشاوره نمایید.

درباره ژنو می‌توان گفت ژنو شهر منحصر به فردی است که بعضی از افراد آن را پایتخت سوئیس می‌ دانند. شما در این شهر تمام ملیت‌‌ها را تقریباً می‌ توانید پیدا کنید به طوری که نزدیک به ۴۰ درصد این افراد را مردم غیر بومی تشکیل می‌ دهند. در این شهر مراکز خرید لوکس، رستوران‌‌های بین‌المللی و … زیادی وجود دارد. ژنو طبیعت فوق العاده‌ای دارد از دریاچه‌‌های آن گرفته تا کوه‌‌های آلپ. شما می‌ توانید در خیابان‌‌های زیبا و دیدنی این شهر که سنگ فرش شده‌‌اند پیاده روی کنید و از طبیعت لذت ببرید.

ارسال بار به سوئیس به صورت همه روزه توسط مجموعه آنی بار انجام میشود و با بهترین کیفیت می توانید کالاهای خود را ارسال کنید . آنی بار به عنوان یک شرکت متخصص برای ارسال بار به ژنو با بهترین کیفیت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است .

باربری از ایران برای ژنو

ارسال بار و کالا از نقاط مختلف ایران برای ژنو بصورت همه روزه و تخصصی و ارزان قیمت توسط آنی بار با روش های مختلف باربری ارائه میشود که امکان ارسال انواع کالا و اثاثیه را برای شما فراهم می کند . 

حمل و نقل لوازم منزل و کالاهای تجاری صادراتی از همه نقاط ایران برای ژنو با کمترین هزینه و همراه با بهترین خدمات انجام میشود . شما می توانید با یک تماس با کارشناسان آنی بار ، در اسرع وقت دقیق ترین نرخ کرایه برای باربری ژنو را استعلام کنید . 

ارسال بار به ژنو از تخصصی ترین خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار است و به دلیل تجربه زیاد در این امر ، همه روزه سرویس های حمل و نقل برای شما فراهم می باشد . 

ارسال بار به ژنو بصورت همه روزه و از سرتاسر نقاط ایران توسط شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار انجام می شود.

مشاوران تخصصی ما می توانند  شما را در امر باربری مقرون به صرفه تر یاری کنند و شیوه های مختلفی جهت فریت اثاث و کارگو بار به سوئیس وجود دارد  که با توجه به نوع بار کارشناسی می شود را در اختیار شما قرار دهند . 

آنی بار با تسلط بر تمام قوانین باربری اصولی شما را در حمل بارتان به ژنو یاری می کند. ارسال اثاث و فریت بار از تمام نقاط ایران به ژنو توسط آنی بار انجام می شود. جهت دریافت خدمات مشاوره ای رایگان جهت ارسال بار به ژنو با ما تماس حاصل نمایید.

علاوه بر ژنو ، ارسال بار به برلین نیز از خدمات تخصصی مجموعه آنی بار می باشد که با بهترین کیفیت انجام میشود .

تماس
تماس

ارسال هوایی بار برای ژنو

یکی از روش های حمل و نقل بار و کالا و اثاثیه منزل استفاده از روش حمل هوایی است . این روش برای حمل و نقل و ارسال انواع بار مناسب است و با هزینه ای نسبتا معقول ( بیشتر از حمل زمینی ) امکان ارسال بار به ژنو را در کمترین زمان ممکن فراهم می کند . 

حمل هوایی با سرعتی بسیار بالا محموله های شما را از طریق هواپیماهای مسافری یا باری جابجا و در فرودگاه ژنو تحویل می نماید . 

برای حمل و نقل هوایی به ژنو ، 2 نوع روش وجود دارد :

  1. ارسال خرده بار مسافری
  2. ارسال بارهای سنگین و حجیم

خرده بار مسافری دارای شرایط خاصی است و معمولا با هواپیماهای مسافری انجام میشود . اما ارسال بارهای سنگین و بزرگ با هواپیما های ترابری انجام میشود . برای ارسال بار به ژنو ، هر 2 روش برای بارگیری امکان پذیر هستند اما باید ابتدا با کارشناسان ما در خصوص شرایط و وضعیت محموله خود مشاوره کنید تا علاوه بر کاهش هزینه ها ایمنی و سرعت خدمات رسانی نیز بهبود یابد .

ارسال بار به مادرید نیز توسط بهترین و حرفه ای ترین مجموعه باربری در اسرع وقت انجام خواهد شد . با شماره های ما در تماس باشید .

ارسال زمینی بار به ژنو

حمل زمینی بار به ژنو به دو صورت خرده بار و دربستی صورت می پذیرد که این دو روش برای همه مشتریان آنی بار قابل ارائه است. در برخی موارد که حجم محموله زیاد باشد ، روش حمل دربستی و در زمانی که حجم و تعداد محموله کم باشد حمل خرده بار یا گروپاژ برای ژنو بصرفه تر است.

ارسال بار به ژنو بصورت زمینی پر طرفدار ترین و پر استفاده ترین روش حمل و نقل بین ایران و ژنو است و به دلیل داشتن مرز زمینی و مناسب برای تردد خودروهای باربری ، حجم زیادی از انواع بار و کالا از این طریق به ژنو ارسال میشود . 

حمل محموله به صورت خرده بار ( گروپاژ ) :

زمانی که بار شما و بار دیگر افراد به صورت جمعی در یک وسیله حمل و نقل قرار بگیرد به این سبک خرده بار می گژنود .

این روش ارسال بار به ژنو مزایا و معایبی دارد  :

مزایای فرستادن بار به صورت خرده به کمتر بودن هزینه فرستادن بار نسبت به ارسال دربست بار می توان اشاره کرد .

از معایب ارسال بار به ژنو به صورت خرده می توان به تاخیر در ارسال اشاره کرد چون ممکن است که ماشین ترانزیت جهت تکمیل بار خود مجبور به تاخیر چند روزه در حرکت باشد .

ارسال بار به ژنو به صورت دربست :

ارسال بار به ژنو در این روش ترانزیت بار به صورتی است که ماشین حمل بار پس از بارگیری حتی درصورت پر نشدن کامل هم شروع به حرکت در سریعترین زمان ممکن می کند.

از مزایای این روش می توان به سرعت بالاتر و انتقال خصوصی تر بار اشاره کرد و عدم قرار گرفتن محموله شما در کنار سایر محموله ها از نظر حشرات و موجودات موذی نیست بسیار مهم میباشد . 

اما از معایب ارسال بار به ژنو به صورت دربست می توان به بالاتر بودن هزینه باربری اشاره کرد. شرکت آنی بار با ارائه انواع خدمات تخصصی در حمل بار آماده ارائه خدمات عالی به شما دوستان عزیز می باشد.

جهت کسب اطلاعات و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس حاصل نمایید . علاوه بر ژنو ، ارسال بار به آنکارا نیز در کمترین زمان با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . با شماره های آنی بار در تماس باشید و خدماتی سریع و تخصصی را تجربه کنید.

ویژگی های خدمات باربری ژنو آنی بار

چرا انی بار بهترین و معتبر ترین شرکت برای باربری و ارسال بار به ژنو و سایر شهر های ژنو است ؟ 

  1. ارائه بهترین و حرفه ای ترین مشاوره توسط تیم کارشناسی آنی بار
  2. تهیه بهترین لوازم بسته بندی بار جهت حفظ ایمنی بارتان 
  3. حمل بار با استفاده از مدرنترین و لوکس ترین ماشین های باربری به ژنو
  4. پشتیبانی قوی از بار شما از لحظه ارسال بار از مبدا تا زمان رسیدن بار به مقصد
  5. تخلیه و تحویل اصولی بار توسط نیروهای آموزش دیده و کاربلد و با تجربه

ارسال بار از ایران به ژنو همه روزه از سرتاسر نقاط ایران انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه با مشاوران تخصصی ما تماس حاصل نمایید. علاوه بر ژنو ، ارسال بار به استکهلم نیز از خدماتی است که آنی بار با یک تماس تلفنی با سامانه 5 رقمی این مجموعه در اختیارتان قرار میدهد.

تماس
تماس

ارسال بار به ژنو با بیمه نامه کامل

ارسال بار به ژنو را می توانید همه روزه با استفاده از خدمات تخصصی آنی بار همه روزه انجام  دهید  و با خیال آسوده محموله های خود را به آنی بار بسپارید . زیرا آنی بار علاوه بر استفاده از رانندگان و کارگران حرفه ای ، برای حفاظت از محموله شما از بهترین و کاملترین بیمه نامه نیز استفاده میکند.

این بیمه نامه ها ارائه دهنده پوشش های بیمه نامه ای حرفه ای می توانند جبران خسارت بار شما را در برابر حوادثی مثل تصادفات جاده ای ، آتش سوزی ، سرقت ، سیل و … انجام دهند.

ارسال بار به ژنو به صورت زمینی همه روزه با استفاده از بهترین خدمات بیمه نامه ای انجام میشود تا از همه نظر خیال شما عزیزان را آسوده نماید . بیمه نامه بر اساس میزان ارزش محموله شما انتخاب میشود. بارنامه ای که برای ژنو مورد استفاده قرار میگیرد ( cmr) تا 20 هزار دلار پوشش بیمه رایگان دارد. در صورت تمایل شما ، آنی بار بیمه های شرکت های بیمه داخلی مانند آسیا و ایران را نیز بر اساس میزان ارزش محموله شما در اختیارتان قرار میدهد که با پرداخت هزینه ای اندک می توانید بیمه تکمیلی را در اختیار داشته باشید.

برای حمل دریایی و هوایی نیز از بیمه نامه های خطوط کشتیرانی و ایرلاین ها استفاده میشود که کاملترین بیمه نامه می باشند .

شما دوستان عزیز می توانید جهت دریافت خدمات عالی از مجموعه آنی بار همه روزه با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.ارسال بار از تمام نقاط ایران به تمام نقاط ژنو همه روزه با استفاده از خدمات عالی آنی بار امکان پذیر می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ارسال پیام در شبکه واتساپ و یا با پر کردن فرم های سایت همواره ارائه دهنده خدمات عالی به شما عزیزان باشد. علاوه بر ژنو ، تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار به آمستردام نیز آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی می باشد . با ما در تماس باشید و از خدمات فوری ما استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع