آنی بار بین الملل

ارسال بار از استانبول به ایران

مجموعه حمل و نقل آنی بار برای حمل و نقل  بار و کالای شما از استانبول به شهر ها و استان های مختلف ایران آماده همکاری و ارائه خدمات باربری به شما عزیزان میباشد . 

 

 

ارسال بارهای سبک و سنگین ، حجیم و کم حجم و . . . با کمترین هزینه بصورت همه روزه از استانبول آسیایی و اروپایی به نقاط مختلف کشور تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام خواهد شد .

 

 

علاوه بر انتقال انواع بار و کالا و اثاثیه از استانبول به نقاط مختلف کشور ، ارسال بار به استانبول نیز از همه نقاط کشور با کمترین هزینه بصورت تخصصی و سریع و ارزان انجام خواهد شد . 

 

باربری برای استانبول

 

 

ارسال بار و کالا از تهران و سایر شهر های کشور نیز برای استانبول بصورت همه روزه انجام میشود . شما می توانید با ارزانترین نرخ کرایه و با روش های حمل و نقل مختلف اقدام به حمل و نقل محموله های خود نمایید . 

 

 

آنی بار برای ارسال انواع بار و کالای شما از ایران به ترکیه ، همه روزه روش حمل زمینی و هوایی را در اختیارتان قرار داده است . شما می توانید از هر نقطه ای از ایران برای جابجایی بار و کالا و محموله های تجاری و شخصی خود تحت پوشش بیمه نامه که محافظت کاملی را از محموله شما به عمل خواهد آورد اقدام نمایید . 

 

 

باربری از تهران به استانبول بصورت همه روزه و با بهترین خدمات ارائه می گردد .

 

 

حمل و نقل بین الملل
حمل و نقل بین الملل

 

ارسال زمینی از استانبول به ایران

 

یکی از روش های حمل و نقل بار و کالا به ایران ، ارسال زمینی بار است . 

 

 

در این روش ، خودروهای باربری ایرانی یا ترک که در نقاط مختلف ترکیه ( علی الخصوص در استانبول ) هستند ، محموله شما را بارگیری و مستقیما به ایران انتقال میدهند . 

 

 

در روش حمل زمینی ، برای کاهش هزینه های شما امکان ارسال محموله در کنار محموله دیگران ( خرده بار ) نیز فراهم است . در روش اول که حمل بصورت خصوص انجام میشود ، هزینه باربری بیشتر خواهد . 

 

 

از جمله موارد رایج ارسال بار از استانبول که توسط مسافرین و مهاجرین صورت میگیرد عبارتند از:

 

 

ارسال بار لوازم منزل از ترکیه، ارسال بار لوازم شخصی از ترکیه، ارسال بار لباس از ترکیه، ارسال بار مجسمه از ترکیه، ارسال بار لوکس از ترکیه، ارسال بار کتاب از ترکیه،ارسال بار شکستنی از ترکیه، ارسال بار لوازم خانگی از ترکیه، ارسال بار غیر تجاری از ترکیه و . . . . . 

 

 

ارسال هوایی بار از استانبول به ایران

 

 

یکی از روش های حمل و نقل بار از ترکیه به ایران نیز حمل هوایی است . در روش حمل هوایی بار ارسال بار و کالا از طریق ایرلاین های معتبر و بین المللی ایرانی و خارجی صورت میگیرد . 

 

 

فرودگاه های مهم ترکیه برای حمل بار از ترکیه عبارتند از :

 

 

فرودگاه بین ‌المللی اَسَن ‌بوغا در آنکارا ، فرودگاه آنتالیا ، فرودگاه بین‌المللی عدنان مِندرس در ازمیر ، فرودگاه شاکیرپاشا آدانا در شهر آدانا ، فرودگاه دالامان در شهری به همین نام و فرودگاه اوگوزلی در شهر غازی عینتاب .

 

کارگو ترکیه به ایران بصورت همه روزه و از همه شهر های ترکیه انجام میشود . تنها کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید . 

 

تماس
تماس

مشاوره تخصصی برای ارسال بار از استانبول

 

اگر قصد دارید بار و کالا و محموله های تجاری و صنعتی و شخصی خود را از استانبول به ایران ارسال کنید یا نیاز به خدمات باربری تهران به ترکیه دارید ، آنی بار بهترین و حرفه ای ترین مشاوران را برای ارائه راهکار های حمل و نقل در اختیار شما قرار میدهد . 

 

حمل و نقل بار از استانبول به ایران با کمترین هزینه و بصورت همه روزه انجام میشود و مشاوره حرفه ای در تسریع امور ارسال بار و کاهش هزینه های شما موثر خواهد بود . 

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع