آنی بار بین الملل

باربری اصفهان به آلانیا ( زمینی و هوایی )

برای باربری اصفهان به آلانیا ، همه روزه تیم متخصص آنی بار با بهترین کیفیت آماده ارائه خدماتی سریع و ارزان است . تیم آنی بار امکان ارسال محموله ها از همه نقاط اصفهان به آلانیا را برای شما عزیزان فراهم نموده است .

شما می توانید برای باربری اصفهان به آلانیا با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه محموله های خود را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل نمایید و برای ارسال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی خود اقدام به تماس با ما نمایید .

برای باربری باربری اصفهان به آلانیا ، تیم متخصص ما به صورت همه روزه به شما عزیزان خدمات تخصصی ارائه می نماید . فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید .

علاوه بر آلانیا ، ارسال بار به آنکارا نیز به صورت حرفه ای و همه روزه انجام خواهد شد و انتقال محموله های مختلف شما با بهترین کیفیت انجام می شوند .

باربری اصفهان به آلانیا

برای حمل  و نقل و باربری از اصفهان به آلانیا ، مجموعه آنی بار همه روزه بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد تا در اسرع وقت امکان ارسال سریع و ارزان بار را داشته باشید . 

حمل و نقل تخصصی برای اثاثیه و لوازم  منزل ، کالاهای تجاری و صنعتی ، محموله های صادراتی و سازمانی و . . . به انجام میشود و در کمترین زمان ممکن با روش های مختلف باربری انجام میگیرد . 

علاوه بر باربری از اصفهان به آلانیا ، خدمت ارسال بار به ترکیه برای سایر شهر های کشور نیز انجام میشود . مخصوصا برای ارسال بار از اصفهان به آلانیا  که یکی از تخصصی ترین خدمات ما میباشد . 

باربری از اصفهان برای الانیا ترکیه
باربری از اصفهان برای الانیا ترکیه

مراحل ارسال بار از اصفهان به آلانیا چیست ؟ 

باربری از اصفهان به آلانیا  مراحل خاصی دارد که ما در این مقاله شما را با برخی از مراحل حمل و نقل آشنا می کنیم.

شما دوستان عزیز می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ارسال بار از اصفهان به ترکیه _ تهران به آلانیا همه روزه با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

 1. بازدید کارشناسان از بار شما جهت بررسی نوع بار
 2. مشاوره کارشناسان به شما جهت تکمیل مدارک مورد نیاز باربری تهران ترکیه ( داشتن کیملیک کارت و … )
 3. بسته بندی بار شما بصورت کاملا حرفه ای
 4. تهیه لیست اقلام بصورت دقیق و ترجمه آن جهت ارائه به گمرک کشور مقصد
 5. پلمپ بار شما در گمرک انجام می شود
 6. باربری توسط ماشین حمل بار مجهز و متناسب با وزن و حجم و حساسیت بار شما
 7. پیگیری و ردیابی اثاثتان از زمان شروع ارسال بار از ایران به ترکیه
 8. ترخیص و تخلیه حرفه ای و اصولی بار

ارسال خرده بار به آلانیا نیز بصورت تخصصی و همه روزه با کمترین هزینه توسط تیم آنی بار انجام میشود . با ما در تماس باشید و بهترین خدمات را در اختیار داشته باشید . 

روش های ارسال بار از اصفهان به آلانیا

برای ارسال بار و کالا از اصفهان به ترکیه ، روش های مختلف وجود دارد که بنا بر نیاز شما و بر اساس نوع بار و محموله می توانید مناسب ترین روش را انتخاب کنید . 

 • روش حمل ترکیبی یا دریایی 
 • حمل زمینی 
 • حمل هوایی 

این روش ها برای حمل انواع محموله های مورد استفاده قرار میگیرند و به همراه بیمه نامه کامل برای حفاظت از محموله و سرمایه شما در اختیارتان قرار خواهند داشت . 

علاوه بر ارسال محموله های مختلف از اصفهان به آلانیا ، برای باربری از ترکیه به ایران نیز می توانید از خدمات تخصصی ما بهره مند شوید و محموله های خود را به ما بسپارید .

ترانزیت بار و کالا از اصفهان به آلانیا
ترانزیت بار و کالا از اصفهان به آلانیا

باربری زمینی از اصفهان برای آلانیا 

شاید بتوان گفت یکی از بهترین روش های ارسال بار به آلانیا ، روش زمینی است . این روش از نظر هزینه به صرفه است و از نظر زمانی نیز قابل قبول است . 

در روش زمینی ، بر اساس نوع بار و حجم و ابعاد آن باید خودروی مناسب را انتخاب نمود . 

تریلی چادری یا کامیونت مسقف عادی یا یخچالی از خودروهای مخصوص حمل و نقل زمینی برای ترکیه و آلانیا میباشند .

از ویزگی ها و مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره نمود : 

 • استفاده از شبکه وسیع مسیر های جاده ای تهران ترکیه که موجب سرعت در باربری و حمل کالا می شود
 • امنیت بالای باربری و امکان تحویل خصوصی اثاث
 • امکان ردیابی بار باربری تهران به ترکیه
 • مقرون به صرفه بودن هزینه حمل و نقل ترانزیت زمینی 
 • همراه داشتن بیمه نامه ای حرفه ای و جامع که موجب پوشش تمام اثاث و کالا شما می شود
خرده بار هوایی برای آنتالیا
خرده بار هوایی برای آلانیا

یکی از تخصص های آنی بار ، باربری مشهد به آدانا می باشد که با کمترین هزینه انجام خواهد شد.

باربری هوایی از اصفهان به آلانیا

لجستیک هوایی بار یکی از محبوب ترین روش ها جهت ارسال باراز ایران برای ترکیه می باشد.این روش جهت ارسال بارهایی که زمان حمل در کیفیت و سلامتشان تاثیر گذار است مناسب است.

آنی بار همه روزه انواع بار را به روش حمل هوایی  از سراسر ایران به تمام نقاط ترکیه ارسال می نماید.

ارسال بار توسط هواپیماهای باربری صورت می گیرد و یکی از معایب این روش هزینه بالای حمل و نقل می باشد . الزام استفاده از بسته بندی قوی و محکم و سمپاشی محموله سبب می شود هزینه حمل اندکی بالاتر باشد . علاوه بر این ، هزینه حمل و نقل هوایی بر اساس وزن محموله محاسبه خواهد شد . 

از طریق این روش می توانید انواع محموله و بار و کالا را از اصفهان به آلانیا ارسال کنید . البته این روش حمل اندکی هزینه بر است اما از ویژگی های آن می توان به سرعت بالا در تحویل محموله اشاره نمود .

تماس
تماس

باربری از اصفهان به استانبول با کمترین هزینه نیز از خدمات تخصصی انی بار است . با ما در تماس باشید . 

ارسال اسباب و لوازم منزل از اصفهان به آلانیا

برای حمل و نقل بار و کالا های تجاری یا اسباب و لوازم منزل از اصفهان به انتالیا ، یکی از بهترین و قدیمی ترین ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل آنی بار است . 

شرکت آنی بار برای حمل و نقل اسباب و لوازم منزل شما در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات اثاث کشی را در اختیارتان قرار میدهد . 

حمل اثاثیه و لوازم منزل نیاز به تهیه لیست اثاث دارد که با راهنمایی های کارشناسان ما می توانید به راحتی مناسب ترین لیست را تهیه نمایید . 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل نیاز به دریافت کارت اقامت ( کیملیک ) ترکیه دارد . پس از دریافت کیملیک می توانید اثاثیه منزل خود را از اصفهان به آلانیا یا سایر شهر های ترکیه ارسال کنید . 

باربری اصفهان به آنتالیا با کمترین هزینه صورت تخصصی و ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع