آنی بار بین الملل

ترانزیت زمینی به اروپا |خدمات تخصصی صفر تا صد

ترانزیت زمینی به اروپا

ترانزیت زمینی به اروپا یکی از روش های فریت بار به اروپا می باشد . حمل و نقل زمینی بین المللی بار برای اکثر تجار و یا حتی افرادی که قصد فریت زمینی بار خود را به کشورهای دیگر دارند بسیار حائز اهمیت است.

ترانزیت زمینی به اروپا نیازمند آگاهی کامل به تمام خطوط شبکه ی جاده ای می باشد. جهت حمل زمینی بین المللی بار بهتر است که در ابتدا با مشاوره گرفتن از یک شرکت متخصص در زمینه ی ترانزیت زمینی اطلاعات کافی نسبت به ترانزیت زمینی بار و  قوانین کامل گمرک و مدارک و اقدامات لازم اطلاعات بدست بیاورید.

ارسال بار به اروپا در کمترین زمان ممکن با خدمات آنی بار 

 شرکت ترانزیت بین المللی آنی بار به اروپا 

شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار با مسلط بودن به تمامی قوانین گمرک ایران و گمرک اروپا و همچنین با داشتن نیرو هایی بسیار متخصص در زمینه ی باربری زمینی به اروپا و با برخورداری از تجربه ای دیرینه و ارزشمند از تمامی خدمات لجستیک بین المللی و حمل و نقل آماده ی همکاری و  ارائه ی خدماتی شایسته و ارزشمند به شما دوستان عزیز می باشد . 

                 

 صفر تا صد کار خود را با خیال راحت به آنی بار ما بسپارید .

از جمله خدمات ترانزیت بین المللی به اروپا می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. ارائه ی بیمه نامه ی جامع و کامل برای حمل بار به اروپا
 2. ارائه ی مشاوره ای حرفه ای در زمینه ی بهترین روش باربری به اروپا
 3. استفاده از مدرنترین و به روزترین وسائط حمل بار به اروپا
 4. تخلیه و بارگیری حرفه ای و اصولی با توجه به شیوه ی حمل و نقل و نوع بار
 5. آگاهی به تمامی قوانین گمرک در زمینه ی حمل بار بین المللی و لجستینگ کالا به اروپا
 6. ارائه ی مشاوره ی دقیق در زمینه ی بسته بندی بار با توجه به نوع و حساسیت کالا
 7.  بهره مندی از تیم پشتیبانی قوی و متعهد و پیگیر از زمان شروع همکاری و ارسال بار تا تحویل کامل بار

ترانزیت زمینی به اروپا برای همه شهر ها و کشور های آن انجام خواهد شد و محموله های مختلف شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه منتقل میشوند . تیم متخصص ما در اسرع وقت با مشاوره رایگان در کنار شما خواهد بود .

برای ارسال اثاث به اروپا نیز می توانید از روش ترانزیت زمینی استفاده نمایید .

ارائه ی بیمه نامه ی جامع جهت ترانزیت به اروپا

ترانزیت زمینی کالا همواره با خطرات پیش بینی نشده ای همراه بوده است ، خطراتی که ممکن است اگر نتوانیم پیش بینی مناسبی از ان را داشته باشیم ، ممکن است متحمل ضرر های زیادی شویم.

امروزه همراه داشتن بیمه نامه یکی از مهمترین بخش های جبران خسارت می باشد که همراه داشتن آن موجب آرامش خاطر صاحب بار در برابر خطرات احتمالی می باشد.

شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار با ارائه ی بیمه نامه ی رایگان و جامع ، بدنبال ارائه ی خدمات حرفه ای کسب رضایت صد در صدی شما دوستان عزیز می باشد.

بیمه نامه آنی بار برای خدمات ترانزیت بار به اروپا تا 500 میلیون تومان به صورت رایگان می باشد. علاوه بر ترانزیت زمینی به اروپا ، حمل و نقل دریایی بین المللی نیز برای این قاره سبز فراهم است.

ترانزیت زمینی به اروپا
ترانزیت زمینی به اروپا

 قوانین گمرک اروپا در خصوص فریت بار

امروزه با زیاد شدن کالاهای قاچاق و یا ممنوعه در بین جوامع قوانین گمرک و حمل بار روز به روز حساس تر و دقیق تر می شود. از جمله قوانین ترانزیت زمینی به اروپا می توان به برخی از مهمترین قوانین گمرک اشاره کرد.

 1. همراه نداشتن کالاهای ممنوعه و غیر مجاز در فرایند ترانزیت به اروپا
 2. تکمیل تمامی مدارک مورد نیاز برای ترانزیت زمینی کالابه اروپا
 3. بسته بندی مناسب به گونه ای که ا حفظ سلامت کالا ازحمل حیوانات موذی نیز پرهیز شود  و …

یکی از موضوعاتی که همواره در بین تجار و بازرگانان مطرح بوده، مساله ی روش های حمل و نقل و باربری است. مساله ی حمل و نقل و ترانزیت زمینی به اروپا یکی از منعطف ترین و مقرون به صرفه ترین راه های باربری و حمل و نقل می باشد که بعلت پیچیدگی های خاصی که دارد نیازمند داشتن دانش و مهارت های خاص در این زمینه می باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان و آگاهی های لازم در زمینه ی ترانزیت زمینی به اروپا با ما در ارتباط باشید. این شیوه ی حمل و نقل در دو  دسته انجام می گیرد.

 1. کارگو (cargo) 
 2. فریت بار(freight) 

علاوه بر ترانزیت زمینی به اروپا ، حمل و نقل هوایی بین المللی نیز به صورت تخصصی نیز به صورت همه روزه انجام می شود .

 خدمات کارگو (Cargo) زمینی اروپا

با گسترش فرهنگ و اقتصاد و فزونی کالاهای متنوع و مورد نیاز در سراسر دنیا ، نیاز مردمان به داشتن خدمات و کالاها برای افزایش اسایش و رفاه زندگی روز به روز فزونی یافت ، ناتوانی کشور ها در تهیه و تولید تمامی کالا ها نیز از سویی دیگر موجب شد تا  مساله ی صادرات و واردات و تجارت بین المللی بین کشورها جایگاه ویژه ای پیدا کرد.

خدمات کارگو در اصطلاح به حمل و نقل بین المللی به هدف بازرگانی و تجارت گفته می شود  که میتواند از طریق حمل و نقل هوایی ، حمل و نقل ریلی ،حمل و نقل دریایی و ترانزیت زمینی و سایر کشور ها صورت بگیرد.

 خدمات فریت و ترانزیت زمینی (freight) اروپا

خدمات فریت در اصطلاح به افرادی گفته می شود که باربری و حمل اثاث خود را با هدف مقاصد شخصی انجام می دهند. برای مثال فردی را در نظر بگیرید که از ایران به اروپا مهاجرت میکند و این شخص تمایل دارد که اثاث منزل خود را با خود به کشور اروپا ببرد.

او می تواند با استفاده از خدمات یک شرکت حمل و نقل بین المللی به روش های گوناگونی از جمله ترانزیت زمینی به اروپا این حمل بار و اثاث کشی را  به راحتی انجام دهد.

تماس
تماس

برای دریافت مشاوره های تخصصی و رایگان در زمینه ی ترانزیت بین الملی به اروپا و سایر کشور های دیگر ،از کارشناسان آنی بار با ما تماس بگیرید 

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع