آنی بار بین الملل

حمل زمینی به ترکیه | ارسال زمینی برای ترکیه

حمل و نقل زمینی بار و کالا از ایران به ترکیه بصورت همه روزه و با نازلترین نرخ کرایه توسط مجموعه آنی بار به همراه بهترین رانندگان و متخصصین حمل و نقل بین المللی 

ارسال کالا ، اثاث و لوازم منزل و محموله های تجاری و شخصی و صنعتی شما با کمترین هزینه به ترکیه 

 

 

حمل زمینی از تهران به ترکیه 

 

 

تهران بزرگترین شهر کشور و مرکز صنعتی و تجاری است که بسیاری از کارخانجات و صنایع وابسته به آنها در تهران دفتر نمایندگی دارند . از همین جهت ، انبار های بزرگی نیز در استان تهران برای دپو محموله های فراهم گردیده است و کار انتقال بار به ترکیه از تهران حجم وسیعی دارد . 

 

 

برای باربری از تهران به ترکیه ، آنی بار همه روزه بهترین خدمات را با تریلی و کامیونت بصورت حرفه ای و با کمترین هزینه در اختیارتان قرار میدهد . 

 

 

بدون هزینه های اضافی ، با کمترین نرخ کرایه ، همراه با بیمه نامه

 

حمل و نقل زمینی برای ترکیه
حمل و نقل زمینی برای ترکیه

 

حمل بار با تریلی به ترکیه

 

برای حمل و نقل محموله های تجاری ، تریلی مناسب ترین گزینه است . علاوه بر این ، محموله های تجاری معمولا در تناژ بالا خریداری میشوند تا از نظر اقتصادی نیز به صرفه باشند . با توجه به همین موضوع ، ما همه روزه امکان حمل کالا و محموله های شما با تریلی به ترکیه را فراهم می نماییم تا در کمترین زمان ممکن با ارزانترین نرخ کرایه کالاهای صادراتی و صنعتی خود را به سریعترین و معطمئن ترین روش ممکن به ترکیه برسانید . 

 

 

تریلی مورد استفاده برای حمل و نقل بار به ترکیه ، تریلی ترانزیت چادری است . این تریلی به دلیل امکان پلمپ بار در گمرک برای حمل و نقل بار صادراتی بصورت زمینی مورد استفاده قرار میگیرد . 

 

 

باربری زمینی با کامیونت برای ترکیه 

 

 

یکی دیگر از خودروهای باربری آنی بار برای ارسال بار زمینی به ترکیه مورد استفاده قرار میگیرد  ، کامیونت یا خاور مسقف است . این کامیونت مسقف نیز به دلیل امکان پلمپ بار برای حمل بارهای تجاری و صادراتی اما در تناژ کمتر مورد استفاده قرار میگیرند . 

 

 

کامیونت های انی بار برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل نیز کاربرد دارند که در ادامه به ان می پردازیم . 

 

 

حمل زمینی اثاثیه منزل به ترکیه 

 

 

امروزه و با داغ شدن تنور مهاجرت از ایران ، درخواست های زیادی مبنی بر حمل و نقل و ارسال اثاثیه به ترکیه به دست مجموعه انی بار می رسد . از همین جهت نیز آنی بار برای خدمات اثاث کشی بهترین تیم خود را آماده نموده است . 

 

 

شما می توانید برای اثاث کشی بصورت زمینی به ترکیه ، از کامیونت مسقف یا تریلی چادری آنی بار بهره مند شوید . 

 

 

این خودروهای باربری در محل مورد نظر شما محموله را بارگیری و در نزدیک ترین گمرک در شهر مورد نظر شما در ترکیه محموله را تحویلتان خواهند داد . 

 

 

برای حمل و نقل و جابجایی اثاثیه و لوازم منزل ، آنی بار تیم بسته بندی و حمل و نقل را در کمترین زمان در اختیار شما قرار میدهد . 

 

تماس
تماس

ویژگی های حمل و نقل زمینی برای ترکیه

 

در صورتی که قصد دارید محموله ای تجاری یا شخصی را به ترکیه ارسال کنید ، باید از ویژگی های آن نیز با خبر باشید . مهمترین ویژگی این نوع روش حمل بار برای کشور های همسایه ، سرعت بهتر نسبت به روش دریایی و سرعت کمتر نسبت به روش هوایی است . 

 

 

در روش هوایی هزینه های باربری بیشتر خواهد بود و محدودیت هایی نیز وجود خواهد داشت . اما در روش زمین ، حمل و نقل بار و کالا با سرعتی کمتر و بدون محدودیت انجام میشود . 

 

 

ما در مجموعه آنی بار تخصصی ترین خدمات باربری زمینی برای ترکیه را در اختیار شما قرار میدهیم. 

 

هزینه های حمل بار زمینی برای ترکیه 

 

برای ارسال بار بصورت زمینی به ترکیه ، هزینه های حمل و نقل  بر اساس مواردی مشخص میشود . نوع روش حمل تاثیر مستقیم در هزینه های باربری شما خواهد داشت . 

حمل بار زمینی بصورت دربستی دارای کرایه بیشتری است . زیرا یک خودروی باربری بصورت کامل در اختیار شما قرار میگیرد . اما حمل خرده باری دارای هزینه کمتری است زیرا خودروی باربری بین 2-3 مشتری بصورت اشتراکی مورد استفاده قرار میگیرد . 

مهمترین موضوع نیز میزان ارزش محموله و نوع کالا میباشد که گمرک ایران و ترکیه بر این اساس هزینه گمرکی را مشخص میکنند . 

 

 

حمل و نقل بار به روش زمینی از نقاط مختلف ایران به  ترکیه توسط آنی بار در کمترین زمان ممکن و با ارزانترین نرخ کرایه انجام میشود و شما می توانید بدون هزینه های اضافی نسبت به جابجایی محموله های خود اقدام نمایید . حمل زمینی تخصصی است و توسط تیم حرفه ای آنی بار با کمترین هزینه به شما ارائه می شود . 

 

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع