آنی بار بین الملل

ارسال خرده بار به آنکارا | ارسال بار کم آنکارا

یکی از سریعترین خدمات آنی بار ، ارسال خرده بار به آنکارا می باشد که به صورت همه روزه انجام می شود و محموله های مختلف شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه منتقل خواهند شد . برای ارسال بار به کم ( خرده بار ) 2 نوع روش باربری وجود داردکه امکان ارسال محموله های مختلف شما را فراهم می نماید .

روش های باربری که برای ارسال خرده بار به آنکارا مورد استفاده قرار میگیرند هر یک دارای شرایط و ویژگی های خاصی هستند و امکان انتقال محموله هایی با وضعیت و شرایط متفاوت را فراهم می نمایند .

در خدمات ارسال خرده بار به آنکارا توسط آنی بار ، بهترین بیمه نامه برای حفاظت از محموله شما مورد استفاده قرار میگیرد .

روش های ارسال خرده بار به آنکارا از ایران 

برای ارسال بار کم در تناز و ابعاد و تعداد کم به آنکارا ، آنتالیا ، استانبول و . . . ، 2 روش باربری وجود دارد که توسط آنی بار به شما عزیزان ارائه می شود . این 2 روش باربری برای حمل خرده بار به آنکارا با پوشش کامل بیمه نامه و مشاوره تخصصی در اختیار شما قرار میگیرند .

  • روش ارسال خرده بار بصورت هوایی 
  • روش ارسال خرده بار زمینی 

در ادامه این مقاله به تشریح هر یک از این روش های حمل و نقل می پردازیم و ویژگی های آنها را خدمت شما ارائه می کنیم .  برای ارسال بار به ترکیه ، همه روزه تیم متخصص آنی بار با بهترین کیفیت خدمات حرفه ای و ارزان را در اختیار شما قرار میدهد .

حمل زمینی خرده بار به آنکارا

حمل و نقل زمینی یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش های ارسال بار به آنکارا است  که توسط انی بار به شما عزیزان ارائه می شود . 

ارسال خرده بار زمینی به این صورت است که محموله شما توسط تیم آنی بار به انبار شرکت منتقل میشود . سپس با تجمیع با سایر محموله ها که همگی لوازم خانگی یا کالای تجاری هستند پس از تکمیل ظرفیت یک خودروی باربری مانند تریلی یا کامیونت به سمت انکارا ارسال میشوند . 

در این روش ، معمولا لوازم و اثاثیه 2 تا 3 نفر در کنارهم بارگیری میشود و هزینه حمل بین این تعداد تقسیم میشود . در نتیجه ، نرخ کرایه برای ارسال بار شما تا حد زیادی کاهش خواهد یافت . 

در این روش بیمه نامه نیز برای محموله شما بصورت کامل در نظر گرفته میشود . 

خرده بار زمینی برای آنکارا
خرده بار زمینی برای آنکارا

باربری تهران به آنکارا در کمترین زمان ممکن با ارزانترین هزینه توسط تیم متخصص آنی بار انجام میشود . 

ارسال هوایی خرده بار برای آنکارا

ارسال خرده بار بصورت هوایی به آنکارا نیز یکی دیگر از روش های باربری است که معمولا برای حمل محموله های کم و کوچک مورد استفاده قرار میگرد . 

در روش حمل هوایی ، حمل و نقل محموله شما توسط ایرلاین ها انجام میشود . درنتیجه سرعت باربری و ارائه خدمات بسیار بالاخواهد بود . 

به دلیل اینکه قوانین سخت گیرانه ای در ایرلاین ها وجود دارد ، محموله شما علاوه بر سمپاشی کامل و دریافت گواهی میبایست بصورت کامل بسته بندی چوبی و طبق استاندارد ها انجام شود . همین موضوع سبب میشود که هزینه های حمل و نقل شما اندکی افزایش داشته باشید . 

ارسال هوایی خرده بار برای آنکارا از بهترین روش های برای انتقال سریع و ارزان محموله های مختلف شما می باشد .

ارسال خرده بار به ترکیه به صورت همه روزه انجام میشود و همه شهر های این کشور به صورت کامل تحت پوشش خدمات آنی بار هستند .

کارگو انکارا
کارگو انکارا

ارسال اثاثیه به آنکارا توسط آنی بار در کمترین زمان ممکن و از همه نقاط کشور انجام میشود . 

کالاهای ممنوعه برای ارسال به آنکارا کدامند؟

وارد کردن برخی از کالاها به ترکیه ممنوع بوده و یا دارای محدودیتهایی می باشد. گمرک ترکیه جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. از همین جهت برای خدمات ارسال خرده بار به آنکارا به صور تهمه روزه می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان ما بهترین اطلاعات را برای انتقال محموله های خود از ما استعلام کنید .

شما میبایست بطور دقیق از محتویات چمدانهای خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید.

  • ارسال لوازم الکترونیکی 
  • ارسال خوراکی 
  • دخانیات 
  • کالاهای نو و کارنکرده 

ارسال خرده بار کم به آنتالیا یا سایر شهر های ترکیه نیز بصورت همه روزه توسط آنی بار انجام خواهد شد و خدمات محدود به آنکارا نخواهد بود . تنها کافیست با ما در تماس باشید .

کدام روش برای ارسال بار کم به آنکارا مناسب است ؟

شاید شما نیز در انتخاب یکی از این 2 روش تردید داشته باشید که کدام یک از این روشها مناسب محموله شما است . به موارد زیر توجه کنید : 

  • از انجایی که هزینه حمل و نقل  زمینی نسبت به حمل هوایی کمتر است ، در صورت عدم اضطرار و عجله برای ارسال بار بهتر است از طریق زمینی محموله را ارسال کنید . 
  • به دلیل سرعت زیاد در تحویل خرده بار بصورت هوایی ، میبایست محموله هایی که دارای شرایط نگهداری هستند و زمان در این موارد مهم است از طریق حمل هوایی منتقل شوند . 
  • در صورتی که قصد دارید اثاثیه و لوازم منزل خود را در حجم نسبتا زیاد ( کمتر از یک کامیونت یا در حدود نیسان ) به ترکیه ارسال کنید ، هزینه های حمل هوایی برای شما بسیار بیشتر خواهد بود . پس بهتر است از طریق ارسال زمینی با زمان بیشتر اقدام نمایید . 

تمامی این موارد بستگی به نوع محموله شما ، وزن و ابعاد آن ، شرایط نگهداری ، میزان بودجه و زمان دارد . مشاوران ما پس از بررسی محموله شما در قالب یک پیشنهاد روش حمل خرده بار مناسب برای آنکارا را به شما ارائه می نمایند تا با کمترین هزینه و بهترین خدمات امکان حمل بار کم را داشته باشید . 

تماس
تماس

ارسال خرده بار برای استانبول بصورت تخصصی و ارزان با انی بار 

استفاده از بیمه نامه برای ارسال خرده بار به آنکارا

برای ارسال خرده بار به آنکارا ، همه روزه می توانید از خدمات ما تحت پوشش بهترین بیمه نامه استفاده نمایید و محموله های خود را با کمترین هزینه منتقل کنید . بیمه نامه مورد استفاده در خدمات آنی بار کامل ترین و تخصصی ترین بیمه نامه می باشد که برای حمل محموله های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند .

برای ارسال خرده بار به آنکارا ، تیم متخصص آنی بار روش حمل زمینی و هوایی را به صورت کامل تحت پوشش قرار میدهند تا در صورت بروز هرگونه حادثه و خسارت محموله های شما به صورت کامل خسارات وارده به آنها تعلق بگیرد .

برای هرگونه خسارت ناشی از حمل و نقل ، حوادث طبیعی و . . . . به صورت کامل بیمه نامه پوشش مناسب را ارائه می نماید .

حمل بار از ترکیه به ایران نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام می شود و محموله های مختلف شما با بهترین کیفیت بارگیری و منتقل می شوند و پوسس بیمه برای آنها نیز به صورت کامل مورد استفاده قرار میگیرند .

مشاوره تخصصی حمل گروپاژ آنکارا

برای ارسال بار بصورت دربستی یا گروپاژ حتما با کارشناسان و متخصصین آنی بار در تماس باشید . مشاوران ما بهترین روش ارسال خرده بار برای انکارا یا سایر شهر های ترکیه را به شما معرفی میکنند و خدمات را با ارزانترین نرخ کرایه در اختیارتان قرار میدهند . تنها کافیست با ما در ارتباط باشید . 

مشاوران در خصوص امکان  ارسال بار و محدودیت های حمل و نقل ، ترخیص کالا و . . . . آماده ارائه کاملترین توضیحات و راهنمایی به شما عزیزان میباشند . 

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع