آنی بار بین الملل

ارسال بار به دورتموند ( حمل زمینی و هوایی )

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار به شما عزیزان ارائه می نماید ، ارسال بار به دورتموند است که از همه نقاط کشور با کمترین هزینه و قیمت انجام میشود. اگر قصد دارید محموله و کالاهای تجاری و صنعتی و حتی محموله های شخصی خود را به دورتموند ارسال کنید می توانید از طریق شماره های آنی بار نسبت به استعلام قیمت و همچنین مشاوره برای ارسال آنها اقدام نمایید.

مجموعه آنی بار با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی   بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد.

شرکت حمل و نقل و باربری آنی بار برای همه نقاط آلمان و خصوصا شهر زیبای دورتموند آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. برای مشاوره با کارشناسان می توانید از طریق شماره 57669-021 اقدام نمایید و با بهترین کارشناسان باربری بین المللی مشاوره نمایید.

شهر دورتموند، در شمال ایالت وستفالن و در غرب کشور آلمان قرار دارد. دورتموند بزرگترین شهر به لحاظ مساحت و جمعیت در منطقه روهر است. این شهر دارای تأسیسات بندرگاهی گسترده‌ای است و استادیوم بزرگ وستفالن و تیم فوتبال معروف بورسیا دورتموند نیز در این شهر قرار دارد. در نزدیکی پارک وستفالن، برج فلورین را مشاهده خواهید کرد و برج U دورتموند هم از مشخصه های دیگر این شهر است. فولاد، ماشین آلات، تجهیزات الکترونیکی، وسایل نقلیه موتوری، و زغال سنگ محصولات اصلی دورتموند هستند که از صنایع مادر محسوب می‌شوند و فعالیت‌های زیادی وابسته به خدمات و تولیدات آنهاست. 

برای ارسال بار به آلمان فقط کافیست به آنی بار اعتماد نمایید . حمل و نقل فوری و تخصصی را می توانید از طریق شماره پنج رقمی 57669-021 ثبت سفارش کنید.

باربری از ایران برای دورتموند

ارسال بار و کالا از نقاط مختلف ایران برای دورتموند بصورت همه روزه و تخصصی و ارزان قیمت توسط آنی بار با روش های مختلف باربری ارائه میشود که امکان ارسال انواع کالا و اثاثیه را برای شما فراهم می کند . 

حمل و نقل لوازم منزل و کالاهای تجاری صادراتی از همه نقاط ایران برای دورتموند با کمترین هزینه و همراه با بهترین خدمات انجام میشود . شما می توانید با یک تماس با کارشناسان آنی بار ، در اسرع وقت دقیق ترین نرخ کرایه برای باربری دورتموند را استعلام کنید . 

ارسال بار به دورتموند از تخصصی ترین خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار است و به دلیل تجربه زیاد در این امر ، همه روزه سرویس های حمل و نقل برای شما فراهم می باشد . 

ارسال بار به دورتموند بصورت همه روزه و از سرتاسر نقاط ایران توسط شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار انجام می شود.

مشاوران تخصصی ما می توانند  شما را در امر باربری مقرون به صرفه تر یاری کنند و شیوه های مختلفی جهت فریت اثاث و کارگو بار به آلمان وجود دارد  که با توجه به نوع بار کارشناسی می شود را در اختیار شما قرار دهند . 

آنی بار با تسلط بر تمام قوانین باربری اصولی شما را در حمل بارتان به دورتموند یاری می کند. ارسال اثاث و فریت بار از تمام نقاط ایران به دورتموند توسط آنی بار انجام می شود.

جهت دریافت خدمات مشاوره ای رایگان جهت ارسال بار به دورتموند با ما تماس حاصل نمایید. علاوه بر دورتموند ، برای ارسال بار به برلین نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین خدمات را در اختیار داشته باشید. باربری و حمل و نقل بین المللی آنی بار برای همه نقاط آلمان به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات باربری است .

تماس
تماس

ارسال هوایی بار برای دورتموند

یکی از روش های حمل و نقل بار و کالا و اثاثیه منزل استفاده از روش حمل هوایی است . این روش برای حمل و نقل و ارسال انواع بار مناسب است و با هزینه ای نسبتا معقول ( بیشتر از حمل زمینی ) امکان ارسال بار به دورتموند را در کمترین زمان ممکن فراهم می کند . 

حمل هوایی با سرعتی بسیار بالا محموله های شما را از طریق هواپیماهای مسافری یا باری جابجا و در فرودگاه دورتموند تحویل می نماید . 

برای حمل و نقل هوایی به دورتموند ، 2 نوع روش وجود دارد:

  • ارسال خرده بار مسافری ( فریت بار )
  • ارسال بارهای سنگین و حجیم ( کارگو )

خرده بار مسافری دارای شرایط خاصی است و معمولا با هواپیماهای مسافری انجام میشود . اما ارسال بارهای سنگین و بزرگ با هواپیما های ترابری انجام میشود . برای ارسال بار به دورتموند ، هر 2 روش برای بارگیری امکان پذیر هستند اما باید ابتدا با کارشناسان ما در خصوص شرایط و وضعیت محموله خود مشاوره کنید تا علاوه بر کاهش هزینه ها ایمنی و سرعت خدمات رسانی نیز بهبود یابد .

علاوه بر ارسال بار به دورتموند ، بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به هامبورگ و ارسال بار به مونیخ نیز در اسرع وقت انجام میشود . آنی بار برای انتقال محموله های شما در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را از طریق سامانه مشاوره 57669-021 در اختیار شما قرار میدهد .

ارسال زمینی بار به دورتموند

حمل زمینی بار به دورتموند به دو صورت خرده بار و دربستی صورت می پذیرد که این دو روش برای همه مشتریان آنی بار قابل ارائه است. در برخی موارد که حجم محموله زیاد باشد ، روش حمل دربستی و در زمانی که حجم و تعداد محموله کم باشد حمل خرده بار یا گروپاژ برای دورتموند بصرفه تر است.

ارسال بار به دورتموند بصورت زمینی پر طرفدار ترین و پر استفاده ترین روش حمل و نقل بین ایران و دورتموند است و به دلیل داشتن مرز زمینی و مناسب برای تردد خودروهای باربری ، حجم زیادی از انواع بار و کالا از این طریق به دورتموند ارسال میشود . 

حمل محموله به صورت خرده بار ( گروپاژ ) :

زمانی که بار شما و بار دیگر افراد به صورت جمعی در یک وسیله حمل و نقل قرار بگیرد به این سبک خرده بار می گدورتموندد .

این روش ارسال بار به دورتموند مزایا و معایبی دارد  :

مزایای فرستادن بار به صورت خرده به کمتر بودن هزینه فرستادن بار نسبت به ارسال دربست بار می توان اشاره کرد .

از معایب ارسال بار به دورتموند به صورت خرده می توان به تاخیر در ارسال اشاره کرد چون ممکن است که ماشین ترانزیت جهت تکمیل بار خود مجبور به تاخیر چند روزه در حرکت باشد .

ارسال بار به دورتموند به صورت دربست :

ارسال بار به دورتموند در این روش ترانزیت بار به صورتی است که ماشین حمل بار پس از بارگیری حتی درصورت پر نشدن کامل هم شروع به حرکت در سریعترین زمان ممکن می کند.

از مزایای این روش می توان به سرعت بالاتر و انتقال خصوصی تر بار اشاره کرد و عدم قرار گرفتن محموله شما در کنار سایر محموله ها از نظر حشرات و موجودات موذی نیست بسیار مهم میباشد . 

اما از معایب ارسال بار به دورتموند به صورت دربست می توان به بالاتر بودن هزینه باربری اشاره کرد. شرکت آنی بار با ارائه انواع خدمات تخصصی در حمل بار آماده ارائه خدمات عالی به شما دوستان عزیز می باشد.

جهت کسب اطلاعات و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس حاصل نمایید. مجموعه آنی بار به عنوان بهترین شرکت باربری بین المللی ، همه روزه برای ارسال بار به وین نیز اماده ارائه خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزان است .

ویژگی های خدمات باربری دورتموند آنی بار

چرا انی بار بهترین و معتبر ترین شرکت برای باربری و ارسال بار به دورتموند و سایر شهر های دورتموند است ؟ 

  1. ارائه بهترین و حرفه ای ترین مشاوره توسط تیم کارشناسی آنی بار
  2. تهیه بهترین لوازم بسته بندی بار جهت حفظ ایمنی بارتان 
  3. حمل بار با استفاده از مدرنترین و لوکس ترین ماشین های باربری به دورتموند
  4. پشتیبانی قوی از بار شما از لحظه ارسال بار از مبدا تا زمان رسیدن بار به مقصد
  5. تخلیه و تحویل اصولی بار توسط نیروهای آموزش دیده و کاربلد و با تجربه

ارسال بار از ایران به دورتموند همه روزه از سرتاسر نقاط ایران انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه با مشاوران تخصصی ما تماس حاصل نمایید. تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار به اروپا به صورت همه روزه بهترین خدمات را با کمترین هزینه ارائه می نماید . همه کشور ها به صورت کامل تحت پوشش آنی بار هستند .

تماس
تماس

ارسال بار به دورتموند با بیمه نامه کامل

ارسال بار به دورتموند را می توانید همه روزه با استفاده از خدمات تخصصی آنی بار همه روزه انجام  دهید  و با خیال آسوده محموله های خود را به آنی بار بسپارید . زیرا آنی بار علاوه بر استفاده از رانندگان و کارگران حرفه ای ، برای حفاظت از محموله شما از بهترین و کاملترین بیمه نامه نیز استفاده میکند.

این بیمه نامه ها ارائه دهنده پوشش های بیمه نامه ای حرفه ای می توانند جبران خسارت بار شما را در برابر حوادثی مثل تصادفات جاده ای ، آتش سوزی ، سرقت ، سیل و … انجام دهند.

ارسال بار به دورتموند به صورت زمینی همه روزه با استفاده از بهترین خدمات بیمه نامه ای انجام میشود تا از همه نظر خیال شما عزیزان را آسوده نماید . بیمه نامه بر اساس میزان ارزش محموله شما انتخاب میشود. بارنامه ای که برای دورتموند مورد استفاده قرار میگیرد ( cmr) تا 20 هزار دلار پوشش بیمه رایگان دارد. در صورت تمایل شما ، آنی بار بیمه های شرکت های بیمه داخلی مانند آسیا و ایران را نیز بر اساس میزان ارزش محموله شما در اختیارتان قرار میدهد که با پرداخت هزینه ای اندک می توانید بیمه تکمیلی را در اختیار داشته باشید.

برای حمل دریایی و هوایی نیز از بیمه نامه های خطوط کشتیرانی و ایرلاین ها استفاده میشود که کاملترین بیمه نامه می باشند .

شما دوستان عزیز می توانید جهت دریافت خدمات عالی از مجموعه آنی بار همه روزه با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.ارسال بار از تمام نقاط ایران به تمام نقاط دورتموند همه روزه با استفاده از خدمات عالی آنی بار امکان پذیر می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ارسال پیام در شبکه واتساپ و یا با پر کردن فدورتموند های سایت همواره ارائه دهنده خدمات عالی به شما عزیزان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع