آنی بار بین الملل

ارسال بار به سامرا

ارسال انواع بار و کالا از تمام نقاط ایران برای سامرا با کمترین هزینه توسط تیم آنی بار ، حمل و نقل همه نوع بار و کالای سبک و سنگین و تجاری و صنعتی و نذورات شما بصورت همه روزه به نقاط مختلف عراق مخصوصا برای سامرا و کاظمین 

 

 

آنی بار ارزانترین خدمات باربری و حمل و نقل بین المللی برای نقاط مختلف عراق را برای شما در کمترین زمان ممکن فراهم می نماید . 

 

 

ارسال بار از تهران به سامرا 

 

 

تهران به عنوان مرکز اقتصادی و صنعتی کشور ، همه روزه مایحتاج نقاط مختلف کشور را تامین و حجم زیادی از مازاد آن را به سایر نقاط مانند عراق و سامرا صادر می نماید . 

 

 

از همین جهت یکی از مهمترین و اصلی ترین نقاطی که برای ارسال بار و کالا به سامرا نیاز به خدمات حمل و نقل بین المللی دارد ، تهران میباشد .

 

 

برای ارسال بار از تهران به سامرا تنها کافیست با مشاوران ما در تماس باشید و با توصیف نوع و شرایط محموله خود ، بهترین روش حمل و نقل را کارشناسان ما در اختیارتان قرار دهند.

 

ارسال بار و کالا بصورت زمینی از ایران به سامرا در عراق
ارسال بار و کالا بصورت زمینی از ایران به سامرا در عراق

انواع روش های باربری برای سامرا

 

برای ارسال بار و کالا از تهران و سایر شهر های کشور به مقصد سامرا ، کارشناس انی بار 2 روش حمل و نقل را در اختیار شما قرار میدهند تا بر اساس شرایط محموله خود از آن استفاده کنید . 

 

  • حمل هوایی 
  • حمل زمینی 

 

حمل هوایی به دلیل استفاده از خطوط هواپیمایی بین المللی ، سرعت بالایی در تحویل محموله شما خواهد داشت . 

 

حمل و نقل زمینی به دلیل داشتن مرز زمینی گسترده بین ایران و ترکیه ، از نظر هزینه بصرفه تر خواهد بود . اما مدت زمان تحویل محموله کمی بیشتر از روش حمل هوایی خواهد بود . 

در حمل و نقل زمینی امکان ارسال بار بصورت فول تراک و خرده بار وجود دارد . 

 

 

ارسال بار به نجف بصورت همه روزه و سریع و ارزان 

 

باربری برای سامرا تحت پوشش بهترین بیمه نامه

 

برای حمل و نقل بار و کالا برای سامرا ، باید از بیمه نامه معتبر و کامل استفاده کرد .

 

 

بیمه نامه تضمین حفظ بار و سلامتی آن است و در صورتی هرگونه خسارتی به محموله شما وارد شود ، هزینه های تحمیلی توسط بیمه نامه پرداخت خواهد شد .

 

 

ما از بیمه نامه کنوانسیون CMR و در کنار آن بیمه نامه معتبر بیمه ایران برای حمل و نقل بار و کالای شما استفاده میکنیم تا در صورت بروز حادثه ای ، هزینه های تحمیلی به شما پرداخت گردد .

 

 

آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . . همگی تحت پوشش بیمه هستند .

تماس
تماس

 

<> ارسال بار از ایران به کربلا بصورت تخصصی و حرفه ای 

 

 

چه کالاهایی به سامرا ارسال میشوند ؟ 

به دلیل اهمیت سامرا برای مسلمانان و مخصوصا شیعیان و مراجعه ایشان برای زیارت در این شهر ، معمولا اقلام تجاری که مربوط به رفع احتیاجات زائران باشد در حجم زیادی به سامرا ارسال میشوند . 

علاوه بر این ، کالاهای و تجهیزات صنعتی نیز برای خدمات رسانی به زائران مورد نیاز است . تجهیزات نگهداری هتل ها ، رستوران ها و . . . بخش زیادی از آنها توسط صنعتگران و تولیدکنندگان ایرانی تامین میشود . 

 

مشاوره تخصصی برای حمل و نقل بار به شهر سامرا

 

 

برای ارسال بار و کالا به سامرا قطعا داشتن مشاوری دقیق و قوی و آشنا به امور حمل و نقل بین المللی سبب کاهش هزینه های حمل و نقل و بهبود شرایط و خدمات حمل و نقل خواهد شد .

 

 

مشاوران و کارشناسان آنی بار برای ارسال بارهای شما بصورت کامل از ابتدا تا لحظه تحویل محموله در کنار شما خواهند بود و با بررسی نوع بار، بهترین و مقرون به صرفه ترین روش باربری را در اختیار شما قرار میدهند تا علاوه بر کاهش هزینه های شما ، محموله نیز در امنیت کامل به سامرا ارسال شود . 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع