آنی بار بین الملل

ارسال بار به لندن به صورت همه روزه

کمترین هزینه برای ارسال بار به لندن

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار به شما عزیزان ارائه می نماید ، ارسال بار به لندن است که از همه نقاط کشور با کمترین هزینه و قیمت انجام میشود. اگر قصد دارید محموله و کالاهای تجاری و صنعتی و حتی محموله های شخصی خود را به لندن ارسال کنید می توانید از طریق شماره های آنی بار نسبت به استعلام قیمت و همچنین مشاوره برای ارسال آنها اقدام نمایید.

مجموعه آنی بار با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی   بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد.

شرکت حمل و نقل و باربری آنی بار برای همه نقاط انگلستان و خصوصا شهر زیبای لندن آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. برای مشاوره با کارشناسان می توانید از طریق شماره 57669-021 اقدام نمایید و با بهترین کارشناسان باربری بین المللی مشاوره نمایید.

لندن شهری در ناحیه لندن بزرگ است که در نیمه‌ جنوبی و در نزدیکی مرکز انگلستان قرار دارد. با چک کردن نقشه شهر لندن انگلیس، مسیر رودخانه تیمز را که از میان این شهر عبور می‌کند به خوبی می‌بینید. این رودخانه از جنوب غرب وارد شهر می‌شود و به سمت شرق می‌رود تا از آن خارج شود. لندن از دو شهر قدیمی تشکیل شده است:

  • شهر لندن (The city of London)
  • شهر وست‌مینستر (the City of Westminster)

این دو شهر با یکدیگر ترکیب شدند و به صورت یکپارچه منطقه لندن بزرگ را تشکیل می‌دهند. لندن یکی از شهرهای پرجمعیت و گردشگری مهم جهان است. همچنین لندن به عنوان یکی از مراکز مالی و تجاری بزرگ جهان، دارای فرهنگ و تاریخ بی‌نظیری است و میزبان موزه‌ها، معابد، قلعه‌ها، تئاترها و جاذبه‌های گردشگری زیادی شده است. برای ارسال بار به انگلستان و خصوصا برای لندن به صورت همه روزه می توانید از طریق شماره 57669-021 بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید.

باربری از ایران برای لندن

ارسال بار و کالا از نقاط مختلف ایران برای لندن بصورت همه روزه و تخصصی و ارزان قیمت توسط آنی بار با روش های مختلف باربری ارائه میشود که امکان ارسال انواع کالا و اثاثیه را برای شما فراهم می کند . 

حمل و نقل لوازم منزل و کالاهای تجاری صادراتی از همه نقاط ایران برای لندن با کمترین هزینه و همراه با بهترین خدمات انجام میشود . شما می توانید با یک تماس با کارشناسان آنی بار ، در اسرع وقت دقیق ترین نرخ کرایه برای باربری لندن را استعلام کنید. 

ارسال بار به لندن از تخصصی ترین خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار است و به دلیل تجربه زیاد در این امر ، همه روزه سرویس های حمل و نقل برای شما فراهم می باشد. 

ارسال بار به لندن بصورت همه روزه و از سرتاسر نقاط ایران توسط شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار انجام می شود.

مشاوران تخصصی ما می توانند  شما را در امر باربری مقرون به صرفه تر یاری کنند و شیوه های مختلفی جهت فریت اثاث و کارگو بار به انگلستان وجود دارد  که با توجه به نوع بار کارشناسی می شود را در اختیار شما قرار دهند.

آنی بار با تسلط بر تمام قوانین باربری اصولی شما را در حمل بارتان به لندن یاری می کند. ارسال اثاث و فریت بار از تمام نقاط ایران به لندن توسط آنی بار انجام می شود. جهت دریافت خدمات مشاوره ای رایگان جهت ارسال بار به لندن با ما تماس حاصل نمایید.

علاوه بر ارسال بار به لندن و سایر شهر های کشور انگلستان ، همه روزه برای ارسال بار به مسکو نیز می توانید از طریق مجموعه آنی بار بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید.

ارسال هوایی بار برای لندن

یکی از روش های حمل و نقل بار و کالا و اثاثیه منزل استفاده از روش حمل هوایی است . این روش برای حمل و نقل و ارسال انواع بار مناسب است و با هزینه ای نسبتا معقول ( بیشتر از حمل زمینی ) امکان ارسال بار به لندن را در کمترین زمان ممکن فراهم می کند . 

حمل هوایی با سرعتی بسیار بالا محموله های شما را از طریق هواپیماهای مسافری یا باری جابجا و در فرودگاه لندن تحویل می نماید . 

برای حمل و نقل هوایی به لندن ، 2 نوع روش وجود دارد . ارسال خرده بار مسافری و ارسال بارهای سنگین و حجیم . 

خرده بار مسافری دارای شرایط خاصی است و معمولا با هواپیماهای مسافری انتجام میشود . اما ارسال بارهای سنگین و بزرگ با هواپیما های ترابری انجام میشود . برای ارسال بار به لندن ، هر 2 روش برای بارگیری امکان پذیر هستند اما باید ابتدا با کارشناسان ما در خصوص شرایط و وضعیت محموله خود مشاوره کنید تا علاوه بر کاهش هزینه ها ایمنی و سرعت خدمات رسانی نیز بهبود یابد .

علاوه بر ارسال بار به لندن ، همه روزه برای ارسال بار به بوداپست نیز می توانید از طریق مجموعه آنی بار کاملترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار داشته باشید.

ارسال زمینی بار به لندن

حمل زمینی بار به لندن به دو صورت خرده بار و دربستی صورت می پذیرد که این دو روش برای همه مشتریان آنی بار قابل ارائه است. در برخی موارد که حجم محموله زیاد باشد ، روش حمل دربستی و در زمانی که حجم و تعداد محموله کم باشد حمل خرده بار یا گروپاژ برای لندن بصرفه تر است.

ارسال بار به لندن بصورت زمینی پر طرفدار ترین و پر استفاده ترین روش حمل و نقل بین ایران و لندن است و به دلیل داشتن مرز زمینی و مناسب برای تردد خودروهای باربری ، حجم زیادی از انواع بار و کالا از این طریق به لندن ارسال میشود . 

حمل محموله به صورت خرده بار ( گروپاژ ) :

زمانی که بار شما و بار دیگر افراد به صورت جمعی در یک وسیله حمل و نقل قرار بگیرد به این سبک خرده بار می گویند .

این روش ارسال بار به لندن مزایا و معایبی دارد  :

مزایای فرستادن بار به صورت خرده به کمتر بودن هزینه فرستادن بار نسبت به ارسال دربست بار می توان اشاره کرد .

از معایب ارسال بار به لندن به صورت خرده می توان به تاخیر در ارسال اشاره کرد چون ممکن است که ماشین ترانزیت جهت تکمیل بار خود مجبور به تاخیر چند روزه در حرکت باشد .

ارسال بار به لندن به صورت دربست :

ارسال بار به لندن در این روش ترانزیت بار به صورتی است که ماشین حمل بار پس از بارگیری حتی درصورت پر نشدن کامل هم شروع به حرکت در سریعترین زمان ممکن می کند.

از مزایای این روش می توان به سرعت بالاتر و انتقال خصوصی تر بار اشاره کرد و عدم قرار گرفتن محموله شما در کنار سایر محموله ها از نظر حشرات و موجودات موذی نیست بسیار مهم میباشد . 

اما از معایب ارسال بار به لندن به صورت دربست می توان به بالاتر بودن هزینه باربری اشاره کرد. شرکت آنی بار با ارائه انواع خدمات تخصصی در حمل بار آماده ارائه خدمات عالی به شما دوستان عزیز می باشد.

جهت کسب اطلاعات و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس حاصل نمایید . برای ارسال بار به استانبول نیز در کمترین زمان ممکن می توانید بهترین خدمات را از آنی بار بخواهید .

ویژگی های خدمات باربری لندن آنی بار

چرا انی بار بهترین و معتبر ترین شرکت برای باربری و ارسال بار به لندن و سایر شهر های لندن است ؟ 

  1. ارائه بهترین و حرفه ای ترین مشاوره توسط تیم کارشناسی آنی بار
  2. تهیه بهترین لوازم بسته بندی بار جهت حفظ ایمنی بارتان 
  3. حمل بار با استفاده از مدرنترین و لوکس ترین ماشین های باربری به لندن
  4. پشتیبانی قوی از بار شما از لحظه ارسال بار از مبدا تا زمان رسیدن بار به مقصد
  5. تخلیه و تحویل اصولی بار توسط نیروهای آموزش دیده و کاربلد و با تجربه

ارسال بار از ایران به لندن همه روزه از سرتاسر نقاط ایران انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه با مشاوران تخصصی ما تماس حاصل نمایید. برای ارسال بار به ورشو نیز همه روزه مجموعه آنی بار از طریق یک تماس تلفنی آماده همکاری تخصصی با شما عزیزان است .

ارسال بار به لندن با بیمه نامه کامل

ارسال بار به لندن را می توانید همه روزه با استفاده از خدمات تخصصی آنی بار همه روزه انجام  دهید  و با خیال آسوده محموله های خود را به آنی بار بسپارید . زیرا آنی بار علاوه بر استفاده از رانندگان و کارگران حرفه ای ، برای حفاظت از محموله شما از بهترین و کاملترین بیمه نامه نیز استفاده میکند.

این بیمه نامه ها ارائه دهنده پوشش های بیمه نامه ای حرفه ای می توانند جبران خسارت بار شما را در برابر حوادثی مثل تصادفات جاده ای ، آتش سوزی ، سرقت ، سیل و … انجام دهند.

ارسال بار به لندن به صورت زمینی همه روزه با استفاده از بهترین خدمات بیمه نامه ای انجام میشود تا از همه نظر خیال شما عزیزان را آسوده نماید . بیمه نامه بر اساس میزان ارزش محموله شما انتخاب میشود. بارنامه ای که برای لندن مورد استفاده قرار میگیرد ( cmr) تا 20 هزار دلار پوشش بیمه رایگان دارد. در صورت تمایل شما ، آنی بار بیمه های شرکت های بیمه داخلی مانند آسیا و ایران را نیز بر اساس میزان ارزش محموله شما در اختیارتان قرار میدهد که با پرداخت هزینه ای اندک می توانید بیمه تکمیلی را در اختیار داشته باشید.

برای حمل دریایی و هوایی نیز از بیمه نامه های خطوط کشتیرانی و ایرلاین ها استفاده میشود که کاملترین بیمه نامه می باشند .

شما دوستان عزیز می توانید جهت دریافت خدمات عالی از مجموعه آنی بار همه روزه با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.ارسال بار از تمام نقاط ایران به تمام نقاط لندن همه روزه با استفاده از خدمات عالی آنی بار امکان پذیر می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ارسال پیام در شبکه واتساپ و یا با پر کردن فلندن های سایت همواره ارائه دهنده خدمات عالی به شما عزیزان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع