آنی بار بین الملل

نحوه ارسال بار به مسکو چگونه است ؟ هزینه ارسال بار به مسکو چقدر است ؟

بهترین خدمات باربری برای مسکو به صورت همه روزه

حضور در بازار بزرگ مسکو می تواند در پیشرفت صنایع و تجارت بسیار مهم باشد و دروازه این بازار خدمات باربری و ارسال بار به مسکو است. حمل و نقل بار و کالا از ایران به مسکو بر اساس روش های مختلفی انجام میشود که امکان انتقال محموله های مختلف با ابعاد و شرایط خاص را فراهم می نماید.

برای ارسال بار به مسکو روش دریایی ( ترکیبی ) ، زمینی و هوایی در دسترس می باشد اما برای انتقال محموله ها با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه باید روش مناسب استفاده شود تا صادر کنندگان و تجار هزینه های معقولی برای انتقال محموله ها پرداخت کنند.

در مجموعه آنی بار برای ارسال بار به مسکو می توانید از هر 3 روش نام برده شده استفاده نمایید و انواع کالا و محموله را با بهترین کیفیت منتقل کنید. حمل و نقل بین المللی که توسط آنی بار برای مسکو در نظر گرفته شده است امکان ارسال محموله ها تحت پوشش بهترین بیمه نامه را فراهم می نماید.

مراحل ارسال بار و کالاهای تجاری و شخصی به مسکو به صورت زیر می باشند :

 • تماس با کارشناسان جهت بررسی محموله
 • انتخاب روش مناسب برای باربری مسکو
 • بسته بندی تخصصی محموله
 • تهیه پکینگ لیست ( لیست محموله )
 • تهیه مجوز ها و مدارک لازم
 • انتقال محموله به گمرک جهت پلمپ و صدور اجازه ارسال
 • انتقال محموله به مرز یا فرودگاه یا بندر و ارسال به مسکو

برای انجام فرایند های ارسال بار به مسکو می توانید به صورت رایگان با کارشناسان و متخصصین آنی بار مشاوره نمایید . از آنجایی که تمامی مراحل نام برده شده برای ارسال بار و کالا توسط کارشناسان ما انجام میشود شما عزیزان می توانید بدون نگرانی محموله های خود را به ما بسپارید.

با شماره 57669-021 در تماس باشید و بهترین خدمات را از آنی بار دریافت نمایید.

باربری از ایران برای مسکو

ارسال بار و کالا از نقاط مختلف ایران برای مسکو بصورت همه روزه و تخصصی و ارزان قیمت توسط آنی بار با روش های مختلف باربری ارائه میشود که امکان ارسال انواع کالا و اثاثیه را برای شما فراهم می کند . 

حمل و نقل لوازم منزل و کالاهای تجاری صادراتی از همه نقاط ایران برای مسکو با کمترین هزینه و همراه با بهترین خدمات انجام میشود . شما می توانید با یک تماس با کارشناسان آنی بار ، در اسرع وقت دقیق ترین نرخ کرایه برای باربری مسکو را استعلام کنید . 

ارسال بار به مسکو از تخصصی ترین خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار است و به دلیل تجربه زیاد در این امر ، همه روزه سرویس های حمل و نقل برای شما فراهم می باشد . 

ارسال بار به مسکو بصورت همه روزه و از سرتاسر نقاط ایران توسط شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار انجام می شود.

مشاوران تخصصی ما می توانند  شما را در امر باربری مقرون به صرفه تر یاری کنند و شیوه های مختلفی جهت فریت اثاث و کارگو بار به روسیه وجود دارد  که با توجه به نوع بار کارشناسی می شود را در اختیار شما قرار دهند . 

آنی بار با تسلط بر تمام قوانین باربری اصولی شما را در حمل بارتان به مسکو یاری می کند. ارسال اثاث و فریت بار از تمام نقاط ایران به مسکو توسط آنی بار انجام می شود.

جهت دریافت خدمات مشاوره ای رایگان جهت ارسال بار به مسکو با ما تماس حاصل نمایید.

ارسال بار به روسیه سالهاست که توسط تیم متخصص آنی بار به صورت همه روزه انجام میشود و با بهترین کیفیت انتقال محموله های شما را انجام میدهد.

تماس
تماس

تدبیرگرانتحلیل سبز

ارسال هوایی بار برای مسکو

یکی از روش های حمل و نقل بار و کالا و اثاثیه منزل استفاده از روش حمل هوایی است . این روش برای حمل و نقل و ارسال انواع بار مناسب است و با هزینه ای نسبتا معقول ( بیشتر از حمل زمینی ) امکان ارسال بار به مسکو را در کمترین زمان ممکن فراهم می کند . 

حمل هوایی با سرعتی بسیار بالا محموله های شما را از طریق هواپیماهای مسافری یا باری جابجا و در فرودگاه مسکو تحویل می نماید . 

برای حمل و نقل هوایی به مسکو ، 2 نوع روش وجود دارد :

ارسال خرده بار مسافری

ارسال بارهای سنگین و حجیم ( کارگو )

خرده بار مسافری دارای شرایط خاصی است و معمولا با هواپیماهای مسافری انتجام میشود . اما ارسال بارهای سنگین و بزرگ با هواپیما های ترابری انجام میشود . برای ارسال بار به مسکو ، هر 2 روش برای بارگیری امکان پذیر هستند اما باید ابتدا با کارشناسان ما در خصوص شرایط و وضعیت محموله خود مشاوره کنید تا علاوه بر کاهش هزینه ها ایمنی و سرعت خدمات رسانی نیز بهبود یابد .

از روش ارسال هوایی برای ارسال اثاث به روسیه نیز می توانید استفاده نمایید . سرعت بالای انتقال محموله ها در این روش از مهمترین ویژگی های این روش است.

ارسال زمینی بار به مسکو

حمل زمینی بار به مسکو به دو صورت خرده بار و دربستی صورت می پذیرد که این دو روش برای همه مشتریان آنی بار قابل ارائه است. در برخی موارد که حجم محموله زیاد باشد ، روش حمل دربستی و در زمانی که حجم و تعداد محموله کم باشد حمل خرده بار یا گروپاژ برای مسکو بصرفه تر است.

ارسال بار به مسکو بصورت زمینی پر طرفدار ترین و پر استفاده ترین روش حمل و نقل بین ایران و مسکو است و به دلیل داشتن مرز زمینی و مناسب برای تردد خودروهای باربری ، حجم زیادی از انواع بار و کالا از این طریق به مسکو ارسال میشود . 

حمل محموله به صورت خرده بار ( گروپاژ ) :

زمانی که بار شما و بار دیگر افراد به صورت جمعی در یک وسیله حمل و نقل قرار بگیرد به این سبک خرده بار می گویند .

این روش ارسال بار به مسکو مزایا و معایبی دارد  :

مزایای فرستادن بار به صورت خرده به کمتر بودن هزینه فرستادن بار نسبت به ارسال دربست بار می توان اشاره کرد .

از معایب ارسال بار به مسکو به صورت خرده می توان به تاخیر در ارسال اشاره کرد چون ممکن است که ماشین ترانزیت جهت تکمیل بار خود مجبور به تاخیر چند روزه در حرکت باشد .

ارسال بار به مسکو به صورت دربست :

ارسال بار به مسکو در این روش ترانزیت بار به صورتی است که ماشین حمل بار پس از بارگیری حتی درصورت پر نشدن کامل هم شروع به حرکت در سریعترین زمان ممکن می کند.

از مزایای این روش می توان به سرعت بالاتر و انتقال خصوصی تر بار اشاره کرد و عدم قرار گرفتن محموله شما در کنار سایر محموله ها از نظر حشرات و موجودات موذی نیست بسیار مهم میباشد . 

اما از معایب ارسال بار به مسکو به صورت دربست می توان به بالاتر بودن هزینه باربری اشاره کرد. شرکت آنی بار با ارائه انواع خدمات تخصصی در حمل بار آماده ارائه خدمات عالی به شما دوستان عزیز می باشد.

جهت کسب اطلاعات و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس حاصل نمایید . علاوه بر مسکو ، ارسال بار به پاریس نیز به صورت همه روزه انجام میشود و انتقال محموله های شما در اسرع وقت انجام میشود

ارسال چه کالاهایی به مسکو ممنوع است ؟

در خدمات ارسال بار به مسکو یا سایر شهر های آلمان ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و روسیه قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به مسکو هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 57669-021 ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به مسکو میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به مسکو می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای روسیه نیز بار ارسال کنید. در صورتی که هنگام ارسال بار به مسکو این کالا ها در بارتان مشاهده شود جریمه می شوید و در برخی موارد همچون دخانیات و مواد مخدر پیگرد قانونی دارد. 

برای مشاوره با کارشناسان و اطلاع از ممنوعیت ها و محدودیت هایی که به صورت زمانی ایجاد می شوند می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

علاوه بر ارسال بار به مسکو ، همه روزه برای ارسال بار به قبرس نیز می توانید از طریق خدمات آنی بار ثبت سفارش خود را انجام دهید.

ویژگی های خدمات باربری مسکو آنی بار

چرا انی بار بهترین و معتبر ترین شرکت برای باربری و ارسال بار به مسکو و سایر شهر های مسکو است ؟ 

 1. ارائه بهترین و حرفه ای ترین مشاوره توسط تیم کارشناسی آنی بار
 2. تهیه بهترین لوازم بسته بندی بار جهت حفظ ایمنی بارتان 
 3. حمل بار با استفاده از مدرنترین و لوکس ترین ماشین های باربری به مسکو
 4. پشتیبانی قوی از بار شما از لحظه ارسال بار از مبدا تا زمان رسیدن بار به مقصد
 5. تخلیه و تحویل اصولی بار توسط نیروهای آموزش دیده و کاربلد و با تجربه

ارسال بار از ایران به مسکو همه روزه از سرتاسر نقاط ایران انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه با مشاوران تخصصی ما تماس حاصل نمایید. برای ارسال بار به همه نقاط جهان و خصوصا ارسال بار به دبی می توانید از طریق شماره های ما بهترین خدمات را از آنی بار بخواهید . حمل و نقل تخصصی و حرفه ای فقط با آنی بار .

ارسال بار به مسکو با بیمه نامه کامل

ارسال بار به مسکو را می توانید همه روزه با استفاده از خدمات تخصصی آنی بار همه روزه انجام  دهید  و با خیال آسوده محموله های خود را به آنی بار بسپارید . زیرا آنی بار علاوه بر استفاده از رانندگان و کارگران حرفه ای ، برای حفاظت از محموله شما از بهترین و کاملترین بیمه نامه نیز استفاده میکند.

این بیمه نامه ها ارائه دهنده پوشش های بیمه نامه ای حرفه ای می توانند جبران خسارت بار شما را در برابر حوادثی مثل تصادفات جاده ای ، آتش سوزی ، سرقت ، سیل و … انجام دهند.

ارسال بار به مسکو به صورت زمینی همه روزه با استفاده از بهترین خدمات بیمه نامه ای انجام میشود تا از همه نظر خیال شما عزیزان را آسوده نماید . بیمه نامه بر اساس میزان ارزش محموله شما انتخاب میشود. بارنامه ای که برای مسکو مورد استفاده قرار میگیرد ( cmr) تا 20 هزار دلار پوشش بیمه رایگان دارد. در صورت تمایل شما ، آنی بار بیمه های شرکت های بیمه داخلی مانند آسیا و ایران را نیز بر اساس میزان ارزش محموله شما در اختیارتان قرار میدهد که با پرداخت هزینه ای اندک می توانید بیمه تکمیلی را در اختیار داشته باشید.

برای حمل دریایی و هوایی نیز از بیمه نامه های خطوط کشتیرانی و ایرلاین ها استفاده میشود که کاملترین بیمه نامه می باشند .

شما دوستان عزیز می توانید جهت دریافت خدمات عالی از مجموعه آنی بار همه روزه با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.ارسال بار از تمام نقاط ایران به تمام نقاط مسکو همه روزه با استفاده از خدمات عالی آنی بار امکان پذیر می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ارسال پیام در شبکه واتساپ و یا با پر کردن فرم های سایت همواره ارائه دهنده خدمات عالی به شما عزیزان باشد.

علاوه بر ارسال بار به مسکو ، همه روزه برای ارسال بار به استانبول نیز بهترین خدمات را می توانید از طریق شماره های ما ثبت سفارش کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع