آنی بار بین الملل

ارسال بار به کربلا | باربری ارزان تر به کربلا

باربری به کربلا با کمترین هزینه و بصورت همه روزه 

ارسال بار به کربلا توسط آنی بار به صورت همه روزه با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد و محموله های شما با نازلترین قیمت ها از همه نقاط کشور برای کربلا حمل خواهند شد .

برای ارسال بار به کربلا ، تیم متخصص انی بار با بهترین روش های باربری به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد . شما می توانید برای خدمات ارسال بار به کربلا ، محموله های تجاری و صنعتی و شخصی خود را ارسال نمایید .

تمامی محموله هایی که توسط آنی بار به کربلا ارسال می شوند به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار میگیرند و با شما می توانید با ایمنی کامل محموله های خود را به ما بسپارید.

تعرفه هزینه ارسال بار به کربلا

ارسال بار به کربلا فرایند مهمی است که قوانین خاص خودش را دارد. جهت کارگو بار به کربلا می بایست حتما از خدمات یک شرکت حمل و نقل بین المللی معتبر بهره مند شد.

کیفیت خدمات دهی شرکت های باربری با یکدیگر متفاوت است. بعضی از شرکت ها برای ارزان کردن قیمت های خود از کیفیت خدمات خود می کاهند و مشتری ها را ناراضی می کنند.

حتما شاهد باربری هایی بوده اید که طی آن ضررهای جبران ناپذیری به اثاث و کالا وارد آمده است و یا در مواقع بدتر شاهد گم شدن یا دزدیده شدن بار بوده ایم !

شرکت حمل و نقل عراق آنی بار با دارا بودن تمام گواهینامه های معتبر بین المللی  ، یکی از نامدارترین شرکتهای حمل و نقل  در زمینه ی حمل بار به خارج و داخل کشور می باشد.

ما با کاهش هزینه های اضافی و  کم کردن دستمزد شرکت و با حفظ کیفیت عالی خدمات دهی سعی در مقرون به صرفه کردن هزینه های باربری داشته ایم.

خداوند را شاکریم که سابقه درخشان آنی بار و رضایت مشتریان عزیزمان خود گواهی بر خدمات ایده آل آنی بار بوده است .

ارسال بار به کشور کربلا تخصص ما است

شما دوستان عزیز می توانید همه روزه جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت با ما تماس حاصل نمایید.

حمل و نقل بین المللی - آنی بار
حمل و نقل بین المللی – آنی بار

ارسال بار به کدام شهرهای عراق امکان پذیر است ؟

ارسال بار به کربلا از شیوه های گوناگونی امکان پذیر است.

ما با مجهز بودن به ماشین های باربری بسیار مجهز و مدرن سعی در ارسال بار در سریع ترین زمان و با بالاترین ایمنی را داریم.

ارسال بار به عراق یکی از مهمترین خدمات شرکت آنی بار می باشد.

شرکت حمل و نقل آنی بار همه روزه ارسال بار شما را از سرتاسر نقاط ایران به سرتاسر کربلا انجام می دهد و بالعکس حمل بار شما از تمام شهرهای ایران به تمام شهر های عراق با مدرن ترین ماشین های باربری و ارزان ترین قیمت انجام می شود.

ارسال بار به عراق

ارسال بار به کربلا

ارسال بار به نجف

ارسال بار به بصره

ارسال بار به کوفه

ارسال بار به کاظمین …

حمل بار از تمام سراسر کشور به سراسر کربلا انجام می پذیرد . جهت دریافت مشاوره های تخصصی با ما تماس حاصل نمایید.

برای ارسال بار به نجف و ارسال بار به سامرا نیز بصورت همه روزه آنی بار خدمات تخصصی ارائه می نماید . تنها کافیست با ما در تماس باشید .

ارائه بیمه نامه جامع و حرفه ای باربری به کربلا

ارسال بار به کربلا یکی از مهمترین مسائل در فرایند تجاری ایران به عراق و بالعکس می باشد. سالانه حجم زیادی از انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی و خصوصا لوازمات مربوط به موکب های بین راهی برای مراسم اربعین از ایران به کربلا ارسال می شوند .

از همین جهت ، مجموعه آنی بار برای حفظ سرمایه شما عزیزان ، محموله هایی که به کربلا ارسال می شوند را به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار میدهد .

بیمه نامه ای که برای ارسال بار به کربلا مورد استفاده قرار میگیرد بهترین و کاملترین بیمه نامه می باشد که امکان پوشش کامل برای محموله های شما را فراهم می نماید . بیمه نامه آنی بار تا 500 میلیون تومان برای ارسال بار به کربلا یا سایر شهر های عراق به صورت رایگان ارائه می شود .

ارسال بار به کربلا
ارسال بار به کربلا

روش های ارسال بار از ایران به کربلا

ارسال بار به کربلا از روش های مختلفی می تواند صورت بگیرید که هر یک از روش های باربری دارای شرایط خاص خود هستند . حمل به عراق با توجه به نوع بار ، وزن بار،حساسیت بار و زمان رسیدن بار متفاوت می باشد و باید روش مناسبی برای آن در نظر گرفت تا هزینه های حمل بار تا حدود زیادی کاهش یابد و علاوه بر این سرعت ارسال محموله و همچنین امنیت آنها نیز افزایش یابد.

به طور کلی روش های ارسال بار 4 نوع می باشد :

 1. حمل و نقل زمینی
 2. حمل و نقل ریلی
 3. حمل و نقل دریایی
 4. حمل و نقل هوایی

هر کدام از این روش ها مزایا و معایب خود را دارند . روش حمل ریلی در حال حاضر برای کربلا قابل ارائه نمی باشد اما سایر روش های باربری بین المللی به صورت همه روزه انجام خواهند شد .

ترانزیت جاده ای به کربلا :

ترانزیت جاده ای یا ارسال بار به کربلا به صورت زمینی یکی از بهترین و سریعترین و در عین حال مقرون به صرفه ترین روش ها برای ارسال محموله های مختلف می باشد . تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار به کربلا به صورت زمینی به صورت همه روزه با استفاده از کامیونت مسقف و تریلی ترانزیت چادری بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید.

از آنجایی که وجود پایانه های مرزی مشترک بین ایران و عراق سبب تردد ساده و ارزان قیمت می باشد ، همه روزه برای ارسال بار به کربلا می توانید از طریق آنی بار خدمات حمل زمینی را ثبت سفارش نمایید .

مجموعه آنی بار در کمترین زمان ممکن برای ارسال زمینی به کربلا آماده ارائه خدمات تخصصی می باشد که در ادامه به بررسی مزیت های آن پرداخته می شود

مزایای ترانزیت به روش زمینی :

ارسال بار به کربلا به صورت زمینی دارای مزایای زیر می باشد :

 • انعطاف پذیری زیاد باربری با استفاده از مسیر جاده ای گسترده
 • ارسال بار از مرز های مهران و …
 • امکان ردیابی بار از مبدا به مقصد
 • ایمنی بالای باربری با استفاده از ماشین های باربری استاندارد
 • مقرون به صرفه بودن این شیوه  حمل بار به کربلا

ارسال بار به روش هوایی :

ارسال بار به شیوه ی حمل هوایی با توجه به سرعت انتقال بار روشی مناسب جهت ارسال بار به کربلا می باشد. فریت/کارگو بار هایی که زمان رسیدن نقش تعیین کننده ای در سلامت و کیفیت بار دارد .

از آنجایی که کربلا فاقد فرودگاه می باشد ، در این روش ارسال محموله ها به فرودگاه نجف انجام خواهد شد .

 • ارسال سریع بار
 • امکان ارسال در طیف وسیعی از حجم و وزن و …

همگی از جمله مزایای باربری به شیوه ی هوایی به کربلا می باشد.

تماس
تماس

علاوه بر کربلا ، ارسال بار به سلیمانیه و ارسال بار به بصره نیز به صورت همه روزه و تخصصی انجام خواهد شد . فقط یک تماس کافیست تا محموله های شما منتقل شوند .  

موارد ممنوعه برای ارسال بار به کربلا

یکی از مهمترین موارد در خدمات ارسال بار به کربلا ، اطلاع از موارد ممنوعه می باشد که در حمل و نقل محموله های شما بسیار مهم است . در بسیاری از موارد ، شرکت های واسطه بدون اطلاع از ممنوع بودن برخی اقلام ، محموله ها را بارگیری و به گمرک مرزی ارسال می نمایند و در گمرک مشکلات زیادی فراهم می شود .

برای ارسال بار به کربلا ، مشاوره با کارشناسان امکان ارسال محموله ها با کمترین هزینه را برای شما فراهم خواهد آورد .

موارد ممنوعه برای باربری ایران به کربلا به صورت زیر می باشد :

 • انواع سلاح و تجهیزات نظامی
 • انواع کود ها
 • کلر
 • مواد منفجره
 • گیاه پنبه
 • نخل ، یونجه ، انگور
 • عسل و موم
 • انواع دارو و ……

پس از مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت و با خیال آسوده محموله های خود را بارگیری و منتقل نمایید.

ارسال بار به بغداد بصورت تخصصی و سریع و ارزان 

مشاوره تخصصی باربری برای کربلا

آنی بار با بیش از 30 سال سابقه ی درخشان در زمینه ارسال بار به کربلا آماده ی انجام پروژه های سنگین و سبک باربری به خارج می باشد.

تیم مجرب و حرفه ای آنی بار همه روزه سعی در ارائه خدماتی با کیفیت اما مقرون به صرفه می باشند.

ما همواره سعی در کسب رضایت مشتریان عزیزمان داریم.

شما دوستان عزیز می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران متخصص آنی  بار همه روزه تماس حاصل نمایید.

ارسال بار به کربلا همه روزه از سراسر ایران به سراسر کربلا انجام می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تماس مستقیم با ما و یا ارسال پیام در شبکه واتساپ و یا با پر کردن فرم های سایت با ما در ارتباط باشید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع