آنی بار بین الملل

ارسال خرده بار به ارمنستان ( زمینی | هوایی )

ارسال انواع بار و کالاهای های کم و کوچک و متوسط به تمام نقاط کشور ارمنستان با نازلترین هزینه و کمترین تعرفه حمل . تخصصی ترین خدمات حمل و نقل کالا بصورت دربستی و بصورت خرده بار از تمام نقاط ایران 

تخصصی ترین خدمات حمل و نقل بین المللی کالا و محموله های سبک و سنگین از ایران برای ارمنستان بصورت سریع و ارزان با آنی بار انجام خواهد شد.برای ارسال خرده بار به ارمنستان ، همه روزه از طریق روش هوایی و زمینی می توانید محموله های خود را با خدمات آنی بار و با کمترین هزینه انجام دهید.

همانطور که قبلا گفته شده است ، آنی بار یکی از بهترین و تخصصی ترین شرکت ها برای خدمات حمل خرده بار بین المللی است . علاوه بر ارمنستان ، ارسال بار به دبی نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد .

خرده بار چیست ؟ 

خرده بار اصطلاحی برای انواع کالا و محموله های شخصی و تجاری ، سمپل و قطعات و . . . است که حجم و وزن نسبتا کمی دارد . ارسال خرده بار به نقاط مختلف دنیا به 2 صورت زمینی و هوایی انجام میشود . 

در روش ارسال خرده بار بصورت زمینی ، محموله و کالا در انبار شرکت قرار میگیرد و  پس از رسید به حد نصاب ( یک تریلی یا کامیونت مسقف ) همه محموله داخل خودرو بارگیری و به مقصد مورد نظر ارسال میشوند . 

در روش ارسال خرده بار بصورت هوایی ، محموله  های شما از طریق خطوط هواپیمایی بین المللی به نقاط مختلفی از دنیا ارسال میشود . این روش حمل بسیار سریع تر از روش حمل زمینی است و البته هزینه بیشتری نیز خواهد داشت . 

ارسال بار به ارمنستان توسط آنی بار بصورت حمل دربستی نیز انجام میشود که ک خودروی باربری بصورت اختصاصی محموله شما را با کمترین هزینه به مقصد در ارمنستان ارسال میکند . 

خرده بار زمینی برای کشور ارمسنتان
خرده بار زمینی برای کشور ارمسنتان

ارسال خرده بار کم از تهران به ارمنستان

تهران بزرگترین شهر ایران و صنعتی ترین و متمرکز ترین بازار تجاری کشور است . بسیاری از قرارداد های صنعتی و تجاری مهم تجار ایران و ارمنستان در تهران منعقد میشود و برای ارسال کالاهای تجاری و سمپل ها از تهران خدمات باربری خرده بار نیاز است . 

 

از همین جهت خدمات انی بار بصورت تخصصی از تهران برای خرده بار هوایی ، خرده بار زمینی و حمل و نقل دربست به شما ارائه میشود . 

علاوه بر تهران سایر شهر ها و نقاط کشور نیز تحت پوشش خدمات ما هستند . اصفهان ، شیراز ، مشهد ، کرمان ، تبریز و . . ..  همگی برای ارسال بار و کالا کم و زیاد به ارمنستان تحت پوشش خدمات ما هستند . 

برای ارسال بار به آذربایجان نیز بهترین خدمات با کمترین هزینه و به صورت تخصصی در اسرع وقت به شما عزیزان ارائه می شود . 

 

شهر های تحت پوشش ارمنستان 

آنی بار برای ارسال بارهای کم و زیاد شما به ارمنستان همه شهر ها این کشور را تحت پوشش خود قرار میدهد . البته در حمل و نقل هوایی ، ارسال خرده بار و کالا به مناطق و شهر هایی انجام میشود که پرواز از ایران به این نواحی وجود داشته باشد . 

  • ایروان 
  • کاپان
  • سوان
  • گیومری
  • جرموک 
  • گوریس
  • و . . . . 

ارسال همه نوع بار و کالا و خرده بار در کمترین زمان ممکن با استفاده از خدمات انی بار میسر میشود . 

علاوه بر ارمنستان ، ارسال خرده بار به ترکیه و ارسال خرده بار به عراق نیز از خدمات تخصصی و حرفه ای آنی بار است که همه روزه با نازلترین نرخ کرایه انجام میشود . 

ارسال لوازم منزل کم برای ارمنستان

 

در بسیاری از موارد ایرانیانی که در ارمنستان زندگی میکنند ، نیاز به ارسال بخش کوچکی اثاثیه و لوازم منزل به این کشور را دارند . برای ارسال اثاثیه به ارمنستان نیز 2 روش وجود دارد : 1 حمل دربستی 2 حمل خرده باری 

 

در روش حمل دربستی یک خودروی باربری در اختیار شما قرار میگیرد که محموله شما مستقیما به ارمنستان ارسال می کند . در روش حمل خرده باری اثاثیه منزل ، اثاث شما بصورت منظم و با رعایت اصول ایمنی در انبار آنی بار بارگیری میشود . در زمانی که حجم اثاثیه به میزان مشخصی برسد که یک کامیونت یا تریلی محموله را بارگیری کند ، به ارمنستان ارسال میشود . 

این روش از نظر هزینه ای بسیار مناسب است و برای ارسال بارهای کم و خرده در کمترین زمان ممکن انجام میشود . 

 

ارسال خرده بار بصورت هوایی برای ارمنستان
ارسال خرده بار بصورت هوایی برای ارمنستان

کدام روش برای ارسال بار کم به ارمنستان مناسب است ؟

شاید شما نیز در انتخاب یکی از این 2 روش تردید داشته باشید که کدام یک از این روشها مناسب محموله شما است . به موارد زیر توجه کنید : 

  • از انجایی که هزینه حمل و نقل  زمینی نسبت به حمل هوایی کمتر است ، در صورت عدم اضطرار و عجله برای ارسال بار بهتر است از طریق زمینی محموله را ارسال کنید . 
  • به دلیل سرعت زیاد در تحویل خرده بار بصورت هوایی ، میبایست محموله هایی که دارای شرایط نگهداری هستند و زمان در این موارد مهم است از طریق حمل هوایی منتقل شوند . 
  • در صورتی که قصد دارید اثاثیه و لوازم منزل خود را در حجم نسبتا زیاد ( کمتر از یک کامیونت یا در حدود نیسان ) به ارمنستان ارسال کنید ، هزینه های حمل هوایی برای شما بسیار بیشتر خواهد بود . پس بهتر است از طریق ارسال زمینی با زمان بیشتر اقدام نمایید . 

تمامی این موارد بستگی به نوع محموله شما ، وزن و ابعاد آن ، شرایط نگهداری ، میزان بودجه و زمان دارد . مشاوران ما پس از بررسی محموله شما در قالب یک پیشنهاد روش حمل خرده بار مناسب برای ارمنستان را به شما ارائه می نمایند تا با کمترین هزینه و بهترین خدمات امکان حمل بار کم را داشته باشید . 

برای باربری ایران به ارمنستان ، ابتدا باید روش مناسب برای ارسال محموله ها مورد انتخاب قرار گیرد تا محموله های شما با امنیت بالا و با کمترین هزینه منتقل شوند .

تماس
تماس

آیا برای ارسال خرده بار به ارمنستان از بیمه استفاده می شود ؟

در پاسخ به این پرسش باید گفت : بله ، مجموعه آنی بار برای انتقال انواع بار و کالا چه به روش خرده بار و گروپاژ و چه به روش دربستی از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید.

بیمه نامه برای ضمانت تحویل سالم کالا مورد استفاده قرار میگیرد . از آنجایی که همواره در خدمات حمل و نقل احتمال بروز حوادث وجود دارد ، باید از بیمه نامه کامل استفاده نمود تا محموله های بدون مشکل منتقل شوند .

برای ارسال خرده بار به ارمنستان نیز از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با امنیت کامل منتقل شوند . از همین جهت می توانید با خیال آسوده انواع کالا و خرده بار خود را از طریق آنی بار به ارمنستان منتقل کنید .

مشاوره تخصصی حمل گروپاژ برای ارمنستان

برای ارسال بار بصورت دربستی یا گروپاژ حتما با کارشناسان و متخصصین آنی بار در تماس باشید . مشاوران ما بهترین روش ارسال خرده بار برای ارمنستان به شما معرفی میکنند و خدمات را با ارزانترین نرخ کرایه در اختیارتان قرار میدهند . تنها کافیست با ما در ارتباط باشید . 

 

مشاوران در خصوص امکان  ارسال بار و محدودیت های حمل و نقل ، ترخیص کالا و . . . . آماده ارائه کاملترین توضیحات و راهنمایی به شما عزیزان میباشند . 

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع