آنی بار بین الملل

باربری به خارج از کشور | مشاوره تخصصی رایگان

باربری به خارج از کشور

باربری به خارج از کشور به طور کلی به ارسال هر نوع بار از داخل کشور به خارج کشور گفته می شود  که می تواند با هدف های زیادی صورت بگیرد . یکی از موضوعاتی که همواره در باربری به خارج مطرح بوده،  است روش های انتقال بار و کالا و هزینه های میباشد . 

هر چند با تکامل فرآیندهای تجارت بین الملل و تخصصی شدن امور باربری به خارج از کشور ، کار باربری نیز تخصصی و مطمئن تر شده، لیکن به پیچیدگی آن نیز افزوده شده است. این پیچیدگی تا آن جا بوده که شرکت های تخصصی  بین المللی  ، باربری را برعهده گرفته و معمولاً بازرگانان کمتر درگیر کارهای مربوط به آن هستند.

برای انتقال بار و کالا و لوازم شخصی از ایران به خارج از کشور ، روش های متفاوتی وجود دارد که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت. تیم آنی بار به عنوان متخصص حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدمات ارسال بار از ایران به خارج می باشد و با کمترین قیمت های ممکن بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید .

 روش های باربری به خارج از کشور

برای انتقال محموله از نقطه ای از ایران به کشور های دیگر و یا بالعکس ، روشهای گوناگونی وجود دارد  که هریک از این روش ها دارای شرایط ، هزینه ها و مقررات خاص خود هستند . برای انتخاب مناسب ترین روش های باربری ، آنی بار در اسرع وقت با مشاوره حرفه ای توسط کارشناسان خدماتی حرفه ای و بدون هزینه را در اختیار شما قرار میدهد. 

روش های باربری بین المللی عبارتند از :

 1. حمل و نقل هوایی
 2. حمل و نقل زمینی
 3. حمل و نقل دریایی
 4. حمل و نقل ریلی

برای ارسال بار به اروپا همه روش های باربری به صورت حرفه ای در دسترس هستند . مجموعه آنی بار برای باربری به خارج به صورت همه روزه و با کمترین قیمت بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد .

تیم متخصص ما برای باربری به خارج تماس روش های حمل و نقل را تحت پوشش بیمه نامه انجام خواهد داد.

باربری به خارج از کشور
باربری به خارج از کشور

باربری به خارج از کشور به روش هوایی

حمل هوایی بار به نقاط مختلف دنیا به 2 صورت کارگو و فریت بار مسافری انجام خواهد که هرکدام برا مقاصدی خاص و با محدودیت هایی مشخص میباشند .

خدمات هوایی ارسال بار جهت کارگو ( ارسال محموله به قصد تجارت برای بازرگانان ) معمولا با استفاده از هواپیماهای بزرگ باربری که توانایی حمل بار به خارج در مقیاس ها و وزن های زیاد را دارند انجام می شود . اما در روش فریت بار مسافری ، محدودیت حجم و وزن برای محموله ها مشخص میباشد و برخی از انواع کالا و محموله قابل انتقال نخواهند بود . 

از ویژگی های روش باربری هوایی می توان به موارد زیر اشاره نمود که همگی از جمله ویژگی های مثبت این روش حمل و نقل بین المللی می باشد . :

 • ایمنی بالا پرواز
 • حفظ سلامت محموله و بار
 • ارسال بسیار سریع در مدت زمان کم
 • امکان ارسال راحت و سریع در مسافت های بسیار طولانی

 

برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل در مقیاس های کوچکتر مانند اثاث کشی منزل  و باربری به خارج از کشور  معمولا از هواپیما های مسافربری استفاده  می شود که حجم کمی از بار را با قیمت و هزینه ای معقول منتقل خواهند نمود . 

علاوه بر این ، برای ارسال بار از کشور های دیگر به ایران نیز می توانید از خدمات آنی بار بهره مند شوید . به عنوان مثال ، کارگو ترکیه به ایران به صورت حرفه ای و با کمترین هزینه برای انتقال محموله های شما انجام خواهد شد .

باربری به خارج از کشور به روش زمینی  

ارسال بار از روش ترانزیت زمینی معمولا راهی خوب و انعطاف پذیر برای ارسال کالاست که با استفاده از شبکه ی وسیع جاده ای صورت میگیرد و برای کشور های اروپایی و آسیایی که دسترسی از طریق جاده به آنها فراهم است مورد استفاده قرار میگیرد . 

این روش حمل ممنوعیت یا محدودیتی برای حجم و وزن محموله ندارد و بر اساس قوانین ، حجم مشخصی که قابل حمل با تریلی باشند از این طریق به نقاط مختلف ارسال میشوند . ا ما در نظر داشته باشید که در صورتی که مقیاس و حجم اثاث شما بالاست و یا اگر قصد ارسال بار به خارج را با هدف صادرات و تجارت و در حجم بالا دارید ، در روش حمل و نقل زمینی شما ملزم به پرداخت هزینه های همه ی کامیون ها و ماشین الات می باشید.  پس بهتر است با دریافت مشاور های تخصصی از شرکت حمل بار بین المللی آنی بار بهترین شیوه را جهت ارسال محموله ی خود انتخاب کنید 

ویژگی های روش حمل زمینی : 

 • امکان ردیابی بار از زمان ارسال محموله تا رسیدن کامل به مقصد
 • استفاده از شبکه ی وسیع خطوط جاده ای
 • ارسال بار به خارج در زمان نسبتا خوب و مناسب
 • مقرون به صرفه بودن هزینه ی ارسال بار و …

  همگی از مزایای عالی خدمات حمل بار زمینی به خارج می باشد .

باربری به خارج از کشور به روش دریایی

این روش  بین المللی به کشور هایی مناسب است که اولا بین کشور مبدا و مقصد مرز آب های ازاد وجود داشته باشد ثانیا زمان ارسال محموله در حفظ کیفیت و سلامت بار تاثیر نگذارد.

تغییرات جوی و شرایط غیر قابل پیش بینی دریاها و اب های ازاد  حمل بار به خارج را به امری با بازه ی زمانی تقریبا نامشخص تبدیل می کند اما هزینه های حمل و نقل دریایی به نقاط مختلف جهان نسبت به حمل زمینی و هوایی مناسب تر خواهد بود . 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به اروپا ، استفاده از روش دریایی یک روش معقول و کم هزینه میباشد که مورد استفاده بسیاری از مشتریان آنی بار است .

  

حمل دریایی
حمل دریایی

چه کالاهایی به خارج از کشور ارسال نمی شوند  ؟ 

یکی از مهترین موضوعات در ارائه خدمات باربری به خارج ، اطلاع از قابلیت ارسال محموله ها می باشد . در بسیاری از موارد صاحبین محموله ها که اطلاعای از ممنوع بودن محموله های خود نداشته اند با سفارش خدمات باربری به خارج به شرکت های غیر متخصص ، دچار مشکلات زیادی شده اند . 

تیم متخصص آنی بار برای باربری به خارج لیست برخی محموله های ممنوعه را در اختیار شما قرار میدهد اما برای اطلاع از امکان ارسال محموله های خود باید با شماره های آنی بار در تماس باشید. 

 • مواد قابل اشتعال 
 • مواد سمی 
 • مواد منفجره و انواع سلاح
 • انواع لبنیات 
 • داروهای پزشکی ( نیاز به مجوز ) 
 • باطری 
 • برخی موارد خوراکی
 • برخی از انواع تجهیزات الکترونیکی

لیست بالا لیست کاملی نیست و بسیاری از انواع محموله ها وجود دارند که در برخی از کشور ها ممنوع و در برخی بلامانع می باشند . از همین جهت ، بهترین و سریعترین راه تماس با شماره های آنی بار است که برای خدمات باربری به خارج مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد .

 ویژگی های یک شرکت باربری خارج معتبر

 هر زمان اسم اثاث کشی و حمل بار به گوشمان می خورد ناخوداگاه ذهنمان نگران حفظ سلامت کالاها و اثاثیه ، خدمات باربری و… می شود .  بله درست است ! هیچ گاه نمی توان اهمیت باربری به خارج از کشور  را انکار کرد  اما برای انتخاب یک شرکت حمل ونقل معتبر چه فاکتور هایی را لحاظ کرد ؟

شرکت باربری آنی بار دارنده با سابقه ای درخشان و قدیمی و بهره گیری از نیروهای متخصص در زمینه ی مشاوره ، بارگیری و بسته بندی ، تحویل و تخلیه کالا و پشتیبانی قوی می تواند به قدرت بعنوان  یکی از برترین و بهترین  شرکت های باربری به خارج از کشور و داخل معرفی کرد .

داشتن ویژگی ها و خدماتی حرفه ای یکی از ویژگی های تمایز این شرکت حمل و نقل با سایر شرکت ها می باشد :

 1.  ارائه ی بیمه نامه ی جامع باربری به صورت کاملا رایگان
 2. ارائه ی خدمات بسته بندی حرفه ای کالا
 3. ارائه ی خدمات حرفه ای تخلیه بار توسط نیروهایی باتجربه و کارازموده
 4. حمل بار با قیمت هایی بسیار مقرون به صرفه ، که با کارشناسی قوی و حذف هزینه های اضافی تحقق می یابد .
 5. تیم پشتیبانی متعهد و پیگیر جهت پیگیری تمام مراحل ارسال محموله از زمان شروع همکاری تا تحویل کامل بار

باربری به خارج
باربری به خارج

 

آیا حمل و نقل بار به خارج تحت پوشش بیمه است ؟

در صنعت حمل و نقل بار و کالا بصورت بین المللی یا بین شهری ، بیمه نامه از ارکان مهم و اساسی میباشد . در حین انتقال بار و کالا با هر روش احتمال بروز اتفاقات ناگوار و بروز خسارات وجود دارد . استفاده از بیمه نامه ریسک بروز خسارات سنگین و از بین رفتن سرمایه ها را تا حد بالایی کاهش میدهد . همین موضوع سبب شده است که مجموعه آنی بار برای انتقال هرنوع محموله و کالایی از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده نماید تا در صورت بروز حادثه جبران خسارات بدون درنگ و در کمترین زمان ممکن انجام شود .

مجموعه آنی بار از 2 بیمه نامه متفاوت استفاده مینماید . بیمه نامه cmr و شرکت های بیمه داخلی . این موضوع سبب میشود تا در صورت بروز حوادث از جبران کامل خسارات مطمئن بوده و با خیال راحت محموله خود را منتقل نمایید .

 

نرخ و تعرفه هزینه باربری به خارج از کشور

قیمت و هزینه حمل بار به خارج از کشور بستگی به چند عامل تعیین کننده در محاسبه و ارزیابی آن دارد.

از جمله:

 •  نوع و روش باربری به خارج از کشور (هوایی، زمینی و یا دریایی)
 • حجم و مقدار اجناس و یا کالاها
 •  نوع اجناس
 • نرخ های پایه حمل بار
 • نوع و روش بسته بندی

هزینه ی ارسال بار معمولا از با درنظر گرفتن وزن محموله محاسبه می شوند اما برای لجستیک کالاهای که ماهیت آن ها حجمی است این محاسبه هزینه با استفاده از وزن حجمی لحاظ می گیرد.

مثلا کالاهایی مثل مبلمان را در نظر بگیرید که حجم آن ها نسبت به وزن آن ها حائز اهمیت تر است .

تماس
تماس

با مشاوره های تخصصی شرکت حمل و نقل و باربری  آنی بار  آگاهانه تر و حرفه ای تر گام بردارید .

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع