آنی بار بین الملل

ارسال بار به قبرس ( زمینی ، هوایی ، دریایی )

باربری به قبرس بصورت تخصصی و ارزان قیمت

ارسال بار به قبرس بصورت حرفه ای و تخصصی با کمترین هزینه توسط تیم متخصص آنی بار از همه نقاط کشور در اسرع وقت با نازلترین هزینه انجام میشود و شما می توانید بصورت رایگان برای مشاوره با کارشناسان و متخصصین ما با شماره های شرکت در تماس باشید. 

 

حمل بار به قبرس به دلیل افزایش میزان مهاجرت هموطنان به این کشور افزایش یافته است و آنی بار برای انتقال محموله های شما از روش های مختلف باربری استفاده خواهد نمود که هریک برای منظوری خاص با شرایط متفاوت مورد استفاده قرار میگیرد . 

 

برای باربری به قبرس ، مجموعه آنی بار همه روزه بهترین و حرفه ای ترین خدمات را در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار میدهد تا انتقال بار و کالا را انجام دهید و محموله های تجاری ، صنعتی ، شخصی و . . . . خود را جابجا نمایید  . 

 

قِبرِس  با نام رسمی جمهوری قبرس کشوری جزیره‌ای، در شرق دریای مدیترانه است. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر این کشور، نیکوزیا است. قبرس در جنوب ترکیه، غرب سوریه، جنوب شرقی یونان، شمال مصر و شمال غرب لبنان و غزه قرار دارد. 

علاوه بر قبرس ، باربری به ترکیه نیز بصورت همه روزه توسط آنی بار انجام خواهد شد . 

قبرس
قبرس

چه نوع کالاهایی به قبرس ارسال میشوند ؟

برای ارسال بار به قبرس یا سایر کشور های جهان ، انتقال بار و کالا دارای شرایط مختلفی است . برخی از انواع کالاهای تجاری یا مواد غذایی به دلیل مسائل بهداشتی و قوانین کشور ها ، قابل ارسال به انها نیست . 

از همین جهت ، برای انتقال بار و کالا ابتدا باید قوانین گمرکی بصورت کامل مورد بررسی قرار گیرند و از امکان ترخیص محموله در گمرک کشور مورد نظر اطمینان حاصل نمود . 

 

هزینه های گمرکی ورودی و خروجی نیز بر اساس قوانین ممکن است متغیر بایند . به عنوان مثال ، کالا x از نظر گمرک ایران ، برای ارسال به قبرس ممکن است هزینه ای حدود 1 دلار داشته باشد اما کالای z ممکن است هزینه ای حدود 10 دلار داشته باشد . 

 

 

انواع کالاهای صادراتی مانند تولیدات کارخانجات ، محصولات تولیدی شرکت ها ، فرش ، لوازم خانگی و . . . . بصورت تخصصی توسط تیم آنی بار از همه نقاط کشور قابل انتقال به قبرس هستند . 

 

 

علاوه بر این ، به دلیل حجم بالای مهاجرت ها ، انتقال اثاثیه و لوازم منزل نیز بصورت تخصصی توسط تیم آنی بار انجام خواهد شد . 

علاوه بر قبرس ، ارسال بار به عراق نیز ازجمله خدمات تخصصی انی بار است . 

آیا برای ارسال بار به قبرس بیمه در نظر گرفته میشود ؟

در پاسخ به این سوال ، باید گفت که برای انتقال هر نوع بار و کالا چه برای قبرس و چه برای سایر کشور های جهان ، باید از بیمه نامه استفاده نمود . بیمه نامه مورد استفاده در سیستم حمل و نقل آنی بار 2 نوع میباشد . 1 بیمه نامه بین المللی CMR و دیگری بیمه نامه های شرکت های داخلی ( آسیا و ایران ) . 

 

بر اساس میزان ارزش محموله شما ، آنی بار بالاترین سطح بیمه را برای شما عزیزان در نظر میگیرد تا در صورت بروز حادثه ای برای محموله ، تمامی خسارات بصورت کامل به شما عزیزان پرداخت شود . 

علاوه بر قبرس ، ارسال بار به یونان نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد .

 

بیمه ایران
بیمه ایران

انواع روش های باربری به قبرس

برای ارسال بار و کالا به قبرس ، روش های مختلفی وجود دارد . هریک از روش های حمل و نقل برای شرایط خاصی مورد استفاده قرار میگیرند . بر اساس نوع و شرایط بار و کالا ، محموله ها از طریق روش های مختلف با هزینه ها و سرعت مختلفی جابجا میشوند . 

برای ارسال بار به قبرس روش های زیر بهترین و سریعترین روش ها می باشد :

  • حمل ترکیبی ( زمینی و دریایی )
  • حمل هوایی

بهترین و تخصصی ترین خدمات باربری و حمل بار به قبرس با سالها سابقه توسط تیم متخصص انی بار به شما عزیزان ارائه خواهد شد و امکان انتقال سریع محموله ها برای شما فراهم خواهد شد . تیم متخصص و حرفه ای ما با بهترین کیفیت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است .

حمل زمینی به قبرس

روش حمل زمینی یکی از بهترین و مناسب ترین روش های باربری برای انتقال بار و کالاهای مختلف به نقاط مختلف جهان است . این روش هزینه های کمتری نسبت به سایر روش های باربری دارد  و خصوصا برای کشور هایی که دارای مرز زمینی هستند این روش بسیار مناسب و با هزینه های مقرون به صرفه میباشد . 

برای قبرس ، روش حمل زمینی نیز ارائه میشود اما این روش یک روش حمل ترکیبی میباشد . حمل ترکیبی به معنی انتقال محموله های شما به یکی از بنادر ترکیه بصورت زمینی ( معمولا مرسین ) و انتقال آن با کشتی به قبرس میباشد.

برای ارسال بار به قبرس ، همه روزه می توانید از طریق تماس تلفنی با شماره های کارشناسان ما بهترین خدمات را با کمترین هزینه از ما بخواهید .

حمل و نقل زمینی با تریلی
حمل و نقل زمینی با تریلی

ارسال بار به ارمنستان با کمترین هزینه توسط تیم آنی بار انجام میپذیرد .

روش حمل هوایی به قبرس

روش حمل هوایی برای قبرس یکی از بهترین و سریع ترین روش های ارسال بار و کالا میباشد . در این روش ، محموله های شما از طریق خطوط هوایی در کمترین زمان ممکن به قبرس منتقل میشوند . حمل هوایی اندکی هزینه بر است اما در کمترین زمان ممکن محموله های شما به قبرس ارسال خواهند شد . 

 

روش حمل هوایی یکی از ایمن ترین روش های باربری است و علاوه بر قبرس برای سایر شهر ها و کشور های جهان نیز قابل انجام میباشد . 

حمل هوایی
حمل هوایی

روش حمل دریایی به قبرس

 

در روش حمل دریایی ، حمل و نقل محموله های شما از طریق بندرعباس با استفاده از کشتی های باربری انجام میشود . این کشتی ها بصورت زمانبندی شده در تاریخ های مشخصی از بندرعباس به ترکیه و قبرس و سایر کشورها حرکت دارند . 

 

برای حمل دریایی ، ابتدا محموله های شما باید در کانتینر های 40 فوت یا 20 فوت بارگیری و از طریق حمل زمینی به بندرعباس ارسال شوند . سپس با بارگیری از طریق بندرعباس ، به قبرس ارسال میشوند . 

برای ارسال بار به قبرس می توانید با مشاوره با کارشناسان و متخصصین ما بهترین خدمات را تجربه کنید

حمل دریایی
حمل دریایی

ارسال بار به گرجستان در کمترین زمان ممکن بصورت زمینی و هوایی 

ارسال لوازم خانه به قبرس

یکی از مهمترین خدمات مجموعه آنی برای ارسال بار به قبرس ، ارسال لوازم خانه با کمترین هزینه می باشد . مهاجرین گرامی برای ارسال لوازم خانه خود به قبرس می توانند از طریق آنی بار به صورت همه روزه و سریع اقدام به انتقال محموله های خود نمایند .

برای ارسال لوازم خانه شما ، در اسرع وقت بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما ارائه می نماییم .

برای ارسال بار به عراق نیز می توانید با یک تماس تلفنی بهترین خدمات را از طریق آنی بار ثبت سفارش نمایید .

نتیجه گیری : 

 

برای حمل و نقل بار به قبرس ، آنی بار همه روزه بهترین و کاملترین خدمات حمل و نقل را با ارزانترین نرخ کرایه در اختیار شما قرار میدهد تا در اسرع وقت محموله های شما بدون هزینه های اضافی منتقل شوند . 

 

آنی بار باربری به قبرس را بصورت زمینی ، هوایی و دریایی در اسرع وقت و با کاملترین بیمه نامه در اختیار شما قرار میدهد . 

 

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع