آنی بار بین الملل

ارسال اثاثیه به آدانا ( ارزان و تخصصی )

انتقال لوازم منزل به آدانا بصورت همه روزه و سریع 

 

ارسال انواع اثاثیه و لوازم منزل از تمام نقاط ایران برای شهر زیبای آدانا در ترکیه بصورت تخصصی و سریع و ارزان ؛ حمل و نقل و ارسال کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی نیز برای آدانا انجام خواهد شد . 

 

 

حمل و نقل اثاثیه برای مهاجرین گرامی بصورت سریع و ارزان و با نازلترین نرخ کرایه به همراه خدمات بسته بندی حرفه ای میباشد . 

 

 

ارسال اثاثیه به آدانا یکی از تخصصی ترین خدمات شرکت حمل و نقل آنی بار می باشد

 

 

ارسال اثاثیه به آدانا ، صفر تا صد و با خیال راحت به ما بسپارید .

 

ما بیش از 30 سال است که با انجام پروژه های سبک ،سنگین و فوق سنگین ارسال اثاثیه به آدانا مفتخریم تا سابقه درخشان خود را در راستای ارائه خدمات با کیفیت و حرفه ای با شما هموطنان شریک شویم .

 

 

اثاث کشی به آدانا در ترکیه امروزه با رشد چشمگیری مواجه بوده است و دلیل آن نیز افزایش میزان مهاجرت به ترکیه است . آدانا در حال حاضر پنجمین شهر پرجمعیت ترکیه پس از شهرهای استانبول، آنکارا، ازمیر و بورسا است و مرکز استان آدانا می‌باشد. در آمار سال 91 ، در آدانا بیش از 3000 ایرانی سکونت داشته اند . 

 

 

ارسال اثاث به آدانا
ارسال اثاث به آدانا

 

برای ارسال بار به آدانا ، ما همه روزه همه نوع خدمات باربری را در اختیار شما قرار میدهیم . تنها کافیست با ما در تماس باشید . 

 

 

ویژگی های خدمات حمل اثاثیه به آدانا توسط آنی بار 

 

مجموعه آنی بار برای بهبود شرایط و خدمات خود تمام تلاش خود را به کار بسته است تا بهترین خدمات را به شما که لایق آن هستید ارائه نماید . 

 

برخی از ویژگی های آنی بار عبارتند از : 

 

  1. کارشناسی دقیق بار شما در خصوص بررسی نوع بار و انتخاب بهترین شیوه حمل و نقل اثاث
  2. بسته بندی کالا و تهیه و ترجمه لیست دقیقی از اقلام بار شما جهت ارائه به گمرک کشور
  3. مشاوره  دقیق  جهت تکمیل مدارک لازم که باعث صرفه جویی در زمان می شود
  4. ترخیص و تخلیه کاملا اصولی و حرفه ای بار توسط نیروهای متخصص و باتجربه
  5. ارائه بیمه نامه تخصصی ارسال بار به آدانا
  6. بهره مندی از تیم مجرب پشتیبانی جهت پیگیری امور اثاث کشی 

 

 

>>> ارسال اثاثیه منزل به آنتالیا بصورت حرفه ای و ارزان

 

 

نکات مهم برای اثاث کشی به آدانا

 

قبرای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل به آدانا باید به نکات مهمی توجه داشته باشید تا سریعتر و راحت تر اثاثیه شما منتقل شود . 

 

 

  1. تمامی وسایل را داخل بسته های مستحکم و ایمن بسته بندی کنید 
  2. سعی کنید وسایل مربوط به هم را در بسته های جداگانه بسته بندی کنید ، مثلا وسایل آشپزخانه و  …
  3. روی هر بسته دسته بندی مربوط به کالاها را بنویسید و جعبه هایتان را با عدد گذاری مشخص کنید تا در پایان اثاث کشی مطمین شوید که بسته ای کم نشده است 
  4. پس از رسیدن به مقصد مورد نظرتان بسته های مربوط به کالاهای لازم را اول باز کنید و بچینید و در زمان های خالی ای که دارید کم کم بسته های غیر ضروری تر را باز کنید .

 

تماس
تماس

 

ارسال اثاثیه به آنکارا با کمترین هزینه توسط انی بار 

 

 

روش های ارسال اثاثیه به آدانا 

 

برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل ، 2 روش حمل هوایی و حمل زمینی وجود دارد . حمل هوایی معمولا برای حجم کمی از اثاثیه انجام میشود که سرعت تحویل آن بسیار بالاتر از حمل زمینی است . البته هزینه حمل و نقل نیز بیشتر خواهد بود . 

 

 

اما روش حمل زمینی برای هر حجمی از اثاثیه مناسب است . 

 

 

در روش حمل زمینی به ترکیه ، اثاث و لوازم شما به 2 صورت امکان انتقال به ترکیه را دارند . حمل خرده باری یا دربستی . 

 

 

در روش حمل خرده باری ، اثاثیه شما توسط تیم آنی بار از منزل ایران بارگیری و در انباری داخل تهران تخلیه میشود . اثاثیه شما پس از چند روز در کنار اثاثیه 2-3 نفر دیگر از هموطنان به سمت ترکیه ارسال میشود . در این روش زمان تحویل اندکی زیاد است . 

 

 

در روش حمل دربستی که روش پیشنهادی آنی بار است ، کامیونت مسقف یا تریلی ( بستگی به حجم اثاثیه دارد ) اثاثیه شما را از درب منزل بارگیری می نماید و همان خودروی باربری مستقیما به سمت ترکیه حرکت میکند . 

حمل و نقل زمینی برای ترکیه
حمل و نقل زمینی برای ترکیه

این روش باربری سریعترین روش حمل زمینی بار به ترکیه است و تیم آنی بار این روش را برای حمل و نقل بار و کاثاثیه به شما پیشنهاد میکند . 

 

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال اثاثیه به آدانا

 

برای انتقال اثاثیه و لوازم منزل ف ابتدا باید مراحل اخذ کیملیک توسط شما انجام شده باشد و کیملیک کار برای شما صادر شده باشد . پس از دریافت کیملیک کارت ، با در اختیار داشتن کپی از شناسنامه و پاسپورت میتوانید انتقال اثاثیه را انجام دهید . 

 

برای ارسال اثاث به آدانا و ترکیه ، باید لیست اثاثیه ( پکینگ لیست ) نیز تهیه شده باشد که توسط کارشناسان و متخصصین انی بار انجام خواهد شد . 

 

برای ارسال هرنوع بار و کالایی به آدانا و سایر شهر های ترکیه ، مشاوره تخصصی با کارشناسان بهترین و سریعترین راه با کمترین هزینه را در اختیار شما قرار میدهد . مشاوران ما آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند و در کمترین زمان بهترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهند . 

 

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع