آنی بار بین الملل

ارسال بار به آماسیه | باربری تهران به آماسیه

تخصصی ترین خدمات باربری به آماسیه با ارزانترین هزینه 

حمل انواع بار و کالا از تهران و سایر نقاط ایران به آماسیه در ترکیه با کمترین هزینه ؛ ارسال کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی شما برای آماسیه ، استانبول ، آنکارا ، انتالیا و . . . .  بصورت زمینی و هوایی توسط تیم حرفه ای انی بار انجام میشود.

ارسال بار به آماسیه یا سایر شهر های ترکیه را تنها به متخصص آن بسپارید تا با کمترین هزینه ، در اسرع وقت و بدون مشکلات محموله یا اثاثیه شما در آماسیه تحویل گردد. 

باربری به آماسیه ترکیه شامل حمل و نقل اثاثیه ، کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی می باشد و همه روزه با بهترین بیمه نامه از طریق روش های مختلف این خدمات به شما ارائه میشود . ارزانترین و بروزترین خدمات را برای آماسیه و سایر شهر های ترکیه ( خرده بار و دربستی ) توسط شرکت آنی بار به شما ارائه خواهد شد. 

برای ارسال بار به ترکیه فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید و بهترین و ارزانترین تعرفه های خدمات را از ما استعلام کنید .

آماسیه یا آماسیا شهری است در شمال کشور ترکیه که در استان آماسیه واقع شده‌است. 

باربری از تمام ایران برای اماسیه ترکیه
باربری از تمام ایران برای اماسیه ترکیه

باربری از ایران به آماسیه

ارسال بار به آماسیه نیازمند دانش و مهارت و تجربه در زمینه حمل و نقل بین المللی می باشد که مجموعه انی بار برای این امر بهترین و حرفه ای ترین تیم مشاوره و راهنما را برای شما آماده نموده است. 

ارسال بار به آماسیه را می توانید با استفاده از خدمات حرفه ای آنی بار تجربه کنید و با نازلترین نرخ کرایه و بصورت حرفه ای با ایمنی بالا محموله خود را حمل کنید. 

باربری از ایران به آماسیه با استفاده از مجهزترین ماشین های ارسال بار و باربری صورت می گیرد  و با بسته بندی حرفه ای و دقیق محموله شما بصورت کامل از شکستگی محافظت خواهد شد. 

حمل بار را با بالاترین کیفیت و داشتن بیمه نامه تخصصی و جامع با ما تجربه کنید.

ما با ارائه خدمات صفر تا صد باربری به آماسیه تمام اقدامات لازم را جهت بالابردن کیفیت و ارائه خدمات شایسته به شما دوستان عزیز انجام می دهیم.

جهت دریافت مشاوره های تخصصی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

تماس
تماس

ارسال بار به بودروم بصورت تخصصی و ارزان با آنی بار 

ارسال لوازم منزل به آماسیه

یکی از ویژگی های انی بار ، حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل بصورت بین المللی از ایران به آماسیه میباشد . ارسال محموله های اثاثیه تحت پوشش بیمه نامه کامل و با کمترین هزینه انجام میشود و علاوه بر آماسیه ، سایر شهر های ترکیه نیز تحت پوشش خواهد بود.

ارسال لوازم منزل به آماسیه همراه با بسته بندی حرفه ای و بارگیری و تخلیه تخصصی است که با کمترین هزینه به مشتریان انی بار ارائه میشود. مجموعه انی بار برای حمل و نقل لوازم منزل شما به ترکیه ، روش حمل زمینی با کامیونت بصورت دربستی را پیشنهاد می نمیاد. 

تیم کارگری حرفه ای آنی بار برای بسته بندی اثاثیه و لوازم شما در محل حضور خواهند یافت. 

ارسال بار به آنکارا به صورت تخصصی و همه روزه انجام می شود و انتقال محموله های شما با بهترین کیفیت انجام می شود .

انتقال اثاثیه به ترکیه
انتقال اثاثیه به ترکیه

ارسال بار به آماسیه همراه با ارائه بیمه نامه تخصصی

ارسال بار آماسیه را می توانید با استفاده از خدمات بیمه نامه تخصصی ما با خیالی آسوده انجام دهید و از حفظ سرمایه و سلامتی محموله خود بصورت کامل اطمینان داشته باشید. 

با توجه به خطرات پیش بینی نشده جاده ای و ارسال کالا برای آماسیه همراه داشتن بیمه نامه جامع باربری یکی از مهمترین مسائل در ارسال بار از ایران به آماسیه می باشد و در زمان بروز حوادث بیمه نامه مسئولیت جبران خسارات را بر عهده خواهد داشت. 

مجموعه آنی بار از 2 نوع بیمه برای محموله های شما استفاده مینماید :

 • بیمه CMR
 • بیمه شرکت بیمه ایرانی ( ایران و آسیا ) 

بیمه نامه cmr تا سقف 20 هزار دلار محموله شما را تحت پوشش کامل قرار میدهد . اما برای اطمینان خاطر شما عزیزان ، مجموعه آنی بار طی قرارداد با شرکت بیمه داخلی ( آسیا و ایران ) ، محموله شما را تا میزان کامل ارزش اعلامی توسط شما تحت پوشش قرار میدهد. 

ارسال بار آماسیه از تمام نقاط ایران به ترکیه بصورت همه روزه انجام می شود.

بیمه ایران
بیمه ایران

ارسال بار به آنتاکیه با کمترین هزینه بصورت دربستی و گروپاژ 

روش های ارسال کالا و بار برای آماسیه

 ارسال بار به ترکیه را با استفاده از روش های مختلف با توجه به بودجه  شما حجم و مقدار ارسال بار و همینطور اهمیت زمان در ارسال بار می توان انتخاب کرد. 

روش های مختلفی وجود دارند که محموله و کالای شما را به نقاط مختلف ترکیه انتقال دهند که هریک را در زیر توضیح میدهیم. 

ترانزیت زمینی بار به ترکیه :

ارسال زمینی بار به آماسیه را می توان با استفاده از مجهزترین ماشین های باربری آنی بار تجربه کنید. 

ارسال کالا به شهر آماسیه با استفاده از تریلی چادری و کامیونت مسقف و با کیفیت ترین وسایل حمل بار میسر می باشد . با استفاده از این 2 نوع خودروی باربری که قابلیت حمل بار بصورت بین المللی دارند |، شما می توانید بر اساس میزان حجم و وزن محموله کالاهای خود را به ترکیه ارسال کنید. 

ما تمام تلاش خود را می کنیم که در ازای کیفیت بالای خدمات هزینه ها را تا حد زیادی کاهش دهیم و بتوانیم موجب مقرون به صرفه شدن ارسال بار شویم.

 • ردیابی بار ارسال شده به کشورهای خارجی
 • ایمنی ارسال بار به آماسیه با استفاده از ماشین های مدرن
 • قیمت ارزان تر این شیوه ارسال بار نسبت به روش های دیگر

ارسال هوایی و دریایی بار آماسیه

روش ارسال بار به آماسیه به شیوه هوایی :

ارسال بار به آماسیه این روش مناسب ارسال کالاهایی است که باید به شیوه هوایی و با بالاترین سرعت ارسال پیدا کند . چراکه  برخی محموله  هستند که در اثر زمان بالای ارسال بار ممکن است تخریب شوند مثل بار میوه و مواد غذایی یا کالاهایی از این قبیل :

 1. امکان ارسال بار در مقیاس های بزرگ حجمی و وزنی
 2. ارسال بار در کمترین زمان ممکن با بالاترین شیوه ارسال باربری
 3. ایمنی بالای ارسال بار در خصوص کالاهایی که حساسیت بالایی دارند مثل انواع جواهر و اشیا قیمتی و گرانقدر و …

ارسال هوایی به آماسیه برای محموله هایی با وزن زیاد توصیه نمیشود . زیرا هزینه های حمل و نقل بسیار بالاتر خواهد بود .

کارگو ترکیه به ایران به صورت همه روزه انجام می شود و انتقال محموله های شما با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

حمل هوایی بار و کالا
حمل هوایی بار و کالا

حمل دریایی بار از مسیر دریایی :

این سبک ارسال بار مخصوص کارگو بارهایی است که ماهیت تجاری دارند و به قصد صادرات و واردات صورت می گیرند. حمل دریایی معمولا برای شهر های ساحلی ترکیه انجام میگیرد اما برای آماسیه نیز این امکان فراهم است . محموله های از طریق خدمات کشتیرانی به یکی از بنادر ترکیه منتقل میشوند و سپس بصورت زمینی به مقصد منتقل میشوند . این روش ، حمل ترکیبی نامیده میشود . 

 • ارسال بار در مقیاس بزرگ باربری
 • استفاده از کشتی های بسیار ایمن ارسال بار
 • هزینه نسبتا مناسب در ارسال بار

همگی از جمله ویژگی های مثبت ارسال بار هستند . از نکات منفی در حمل و نقل دریایی ، مدت زمان بیشتر برای تحویل بار میباشد .

ارسال بار به دنیزلی بصورت زمینی و هوایی در کمترین زمان ممکن با آنی بار  

ارسال خرده بار برای آماسیه 

یکی از روش های حمل و نقل بار و کالا به آماسیه ، ارسال خرده باری است  . در روش خرده باری ، محموله و کالای شما به انبارهای آنی بار منتقل میشود و در زمان مناسب همراه با لوازم 1 یا 2 فرد دیگر داخل یک کامیونت یا تریلی بارگیری و به مقصد ارسال میشود . 

این روش ، هزینه حمل را تا حد زیادی کاهش میدهد و برای افرادی که قصد دارند اثاثیه در حجم کم به ترکیه حمل کنند بسیار مناسب و مقرون به صرفه است .

اگر قصد ارسال تعداد کمی لوازم را دارید ، می توانید ارزانترین خدمات را از آنی بار دریافت کنید . 

 

ارسال لوازم خانه مانند گاز ، یخچال ، ماشین لباسشویی ، مبلمان و . . . . در تعداد کم نیز توسط آنی بار برای اماسیه یا سایر شهر های ترکیه انجام میشود . 

 

از کدام شهر های ایران خدمات برای آماسیه ارائه میشود ؟ 

برای ارسال بار و کالا های شما به شهر آماسیه در ترکیه ، مجموعه آنی بار بدون محدودیت خدمات باربری را از همه شهر های ایران در اختیار شما قرار میدهد. 

 

تهران ، مشهد ، تبریز ، اصفهان و شیراز و همه شهر های بزرگ و کوچک ایران برای ارسال بارهای تجاری و صنعتی تحت پوشش خدمات آنی بار هستند و شما می توانید بدون مشکل خدمات مورد نیاز خود را برای شهر آماسیه یا سایر نقاط ترکیه از ما بخواهید. 

آنی بار امکان ارسائه خدمات سراسری در ایران را دارد و بصورت داخلی و بین المللی خدمات حمل و نقل را در اختیار شما قرار میدهد. 

 

ویژگی های خدمات باربری آماسیه آنی بار

چرا انی بار بهترین و معتبر ترین شرکت برای ارسال بار به آماسیه و سایر شهر های ترکیه است ؟ 

 1. ارائه بهترین و حرفه ای ترین مشاوره توسط تیم کارشناسی آنی بار
 2. تهیه بهترین لوازم بسته بندی بار جهت حفظ ایمنی بارتان 
 3. حمل بار با استفاده از مدرنترین و لوکس ترین ماشین های باربری به ترکیه
 4. پشتیبانی قوی از بار شما از لحظه ارسال بار از مبدا تا زمان رسیدن بار به مقصد
 5. تخلیه و تحویل اصولی بار توسط نیروهای آموزش دیده و کاربلد و با تجربه

ارسال بار از ایران به آماسیه همه روزه از سرتاسر نقاط ایران انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه با مشاوران تخصصی ما تماس حاصل نمایید.

ارسال بار به آدانا همراه با کاملترین بیمه نامه برای باربری بین المللی 

تماس
تماس

 

ارسال بار به استانبول نیز یکی از ویژه ترین خدمات آنی بار است که همه روزه بصورت دربستی و گروپاز در اختیار شما قرار میگیرد.

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به آماسیه

ما با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل بار به خارج و  مفتخریم تا با داشتن تمامی گواهینامه های معتبر بین المللی تمام تلاش خود را برای خدمات دهی به شما عزیزان به کار ببندیم.

از آنجایی که ما همواره خود را در مقام قیاس و نظر دهی شما عزیزان قرار می دهیم پس باعث خشنودی ما است تا ارتباطی موثر را با مشتریان عزیزمان داشته باشیم.

شما دوستان گرامی می توانید با تماس با شماره های ما و یا ارسال پیام در شبکه واتساپ و یا پرکردن فرم های سایت با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان متخصصین آنی بار برای ارسال بار و کالا به آماسیه یا سایر شهرهای کشور ترکیه بهره مند شوید . 

مشاوره برای انتخاب روش باربری ، شرایط گمرکی ، بسته بندی و نحوه ارسال و استعلام هزینه های حمل و نقل همگی بخشی از خدمات مشاوره رایگان آنی بار برای آماسیه است . 

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع