آنی بار بین الملل

ارسال بار به افغانستان

مجموعه آنی بار برای ارسال بار به افغانستان به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان می باشد و محموله های شما را با کمترین هزینه به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید . آنی بار برای ارسال بار به افغانستان در اسرع وقت و با بهترین قیمت ها خدمات سریع برای ارسال محموله های تجاری و صنعتی و صادراتی و محموله های شخصی مانند لوازم منزل را به شما عزیزان ارائه می نمایند .

 برای ارسال بار به افغانستان همه روزه از همه نقاط ایران خدمات تخصصی در اختیارتان قرار خواهد گرفت .

حمل و نقل بار از ایران برای افغانستان

آنی بار خدمات حمل و نقل بار و کالا را از تمام نقاط کشور برای ننقاط مختلف افغانستان ارائه می نماید . از همین جهت همیشه امکان ارائه خدمات کامل و تخصصی برای شما عزیزان فراهم خواهد بود . 

شهر های مختلف کشور چه شهر های صنعتی مانند تهران ، اصفهان ، اراک و . . . همگی تحت پوشش خدمات باربری برای افغانستان هستند . 

آنـــــــــی بار خدمات باربری و حمل و نقل کالا و محموله های شما را در اسرع وقت و با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید . 

ارسال بار به افغانستان
ارسال بار به افغانستان

ارسال زمینی برای افغانستان 

روش های ارسال بار و کالا برای کشور های مختلف  بصورت زمینی ، هوایی ، دریایی و ریلی میباشد اما از این بین ، به دلیل عدم دسترسی افغانستان به مسیر دریایی ، این روش ممکن نیست و مجموعه آنی بار در حال حاظر تنها خدمات ارسال زمینی بار و کالا برای افغانستان به شما عزیزان ارائه می نماید  . 

تریلی های چادری ترانزیت در هر نقطه ای از ایران محموله شما را بارگیری و با به نقاط مختلف افغانستان حمل می نمایند . 

این روش در حال حاضر روشی امن و سریع میباشد که توسط آنی بار به شما ارائه می گردد . 

 •  حمل بار به کابل 
 • حمل بار به هرات
 • حمل بار به قندهار 
 • حمل بار به مزار شریف
 • حمل بار به جلال آباد 
 • حمل بار به کندوز 
 • حمل بار به بغلان 
 • حمل بار به غزنی 
 • حمل بار به لشکرگاه

ارسال بار به افغانستان به صورت زمینی بهترین و سریعترین راه می باشد . این روش برای انتقال محموله های مختلف به کار می رود و با کمترین هزینه امکان ارسال محموله ها را فراهم می آورد . آنی بار بهترین خدمات شرکت حمل و نقل به افغانستان را به شما عزیزان ارائه می نماید.

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای افغانستان

برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل میتوانید با کمترین هزینه از طریق آنی بار اقدام نمایید. حمل ونقل کالا و بار و محموله های شخصی که مهاجران افغان قصد ارسال آن را دارند ، بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه انجام میشود .

برای ارسال این اثاثیه ، ۲ روش وجود دارد . حمل مستقیم و حمل غیر مستقیم 

برای حمل مستقیم ، یک تریلی ترانزیت پس از بارگیری محموله شما از طریق مرز وارد خاک افغانستان شده و در منطقه و شهر مورد نظر محموله را تخلیه می نماید .

در روش غیر مستقیم ، محموله و اثاثیه شما به مرز دوغارون ارسال و در آنجا داخل یک کامیون افغان بارگیری میشود .

علاوه بر افغانستان ، ارسال بار به ترکیه نیز به صورت همه روزه و تخصصی انجام خواهد شد .

تماس
تماس

ممنوعیات ارسال بار به افغانستان

افغانستان نیز مانند بسیاری از کشور های جهان ورود برخی اقلام را بر اساس شرایط سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی خود ممنوع اعلام نموده است که همین موضوع سبب شده است که امکان ارسال این محموله ها فراهم نباشد .

برای ارسال بار به افغانستان ، مجموعه آنی بار فقط اقلامی که در لیست ممنوعیت ورود نباشند را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل خواهد نمود .

 • انواع مشروبات الکلی
 • مواد مخدر
 • مواد منفجره و تجهیزات نظامی
 • برخی اقلام مواد خوراکی
 • مواد پتروشیمی نیاز به مجوز دارند
 • دارو
 • لوازم آرایشی

برای ارسال بار به افغانستان ، مشاوره با کارشناسان ما سبب می شود بهترین خدمات را با کمترین هزینه تجربه کنید . با شماره های ما در تماس باشید و به صورت رایگان با کارشناسان ما مشاوره نمایید .

علاوه بر افغانستان ، ارسال بار به دبی نیز به صورت همه روزه انجام می شود و محموله های شما با بهترین کیفیت منتقل خواهند شد .

بیمه نامه کامل برای ارسال بار و کالا به افغانستان

برای ارسال بار و کالای شما به افغانستان ، آنی بار بهترین خدمات باربری را با بهترین بیمه نامه به شما ارائه می نماید . 

بیمه نامه مورد استفاده در آنی بار برای حمل و نقل بارهای تا حد کامل محموله را تحت پوشش خود قرار میدهد و اگر در حین حمل و نقل بار خسارتی به محموله شما وارد شود بصورت کامل هزینه و خسارات را پرداخت می نماید . 

بیمه نامه CMR برای حمل و نقل بار شما تا مرز 20 هزار دلار پوشش بیمه قرار میدهد اما آنی بار برای پوشش کاملتر ، با شرکت های بیمه ایرانی نیز تحت قرارداد است که در صورت بروز حادثه جبران خسارات از طریق این بیمه نامه نیز انجام پذیرد . 

 ارسال بار به عراق بصورت تخصصی و ارزان نیز ازجمله خدمات آنی بار است.

مشاوره حرفه ای و کامل برای ارسال بار به افغانستان

 

اگر قصد دارید برای افغانستان محموله و کالایی را ارسال کنید و اطلاعات کافی از موارد و موضوعات مختلف گمرکی مربوط به صادرات و واردات ندارید ، با آنی بار در ارتباط باشید .

کارشناسان ما بهترین و کاملترین خدمات مشاوره ای را برای شما در نظر گرفته اند و در اسرع وقت امکان حمل بار را برای شما فراهم خواهند نمود . 

 

مشاوران ما در انتخاب روش حمل ، شرایط حمل ، مجوزات و مدارک لازم و . . . در کنار شما خواهند بود و بهترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهند تا محموله شما سلامت به هر ولایت افغانستان برسد .

علاوه بر ارسال بار به افغانستان ، همه روزه ارسال بار به ارمنستان نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع