آنی بار بین الملل

ارسال بار به افغانستان

خدمات ارسال بار و کالا و محموله های صادراتی از ایران به افغانستان بصورت همه روزه و با کمترین هزینه توسط مجموعه بزرگ آنی بار به شما عزیزان ارائه می گردد . 

 

 

آنی بار امکان ارسال مستقیم و غیر مستقیم ( ترانسشیپ منت ) را برای شما عزیزان و تجار گرامی فراهم نموده است که این امر گستردگی خدمات رسانی آنی بار را نمایان می کند . 

 

 

حمل و نقل بار از ایران برای افغانستان

 

 

آنی بار خدمات حمل و نقل بار و کالا را از تمام نقاط کشور برای ننقاط مختلف افغانستان ارائه می نماید . از همین جهت همیشه امکان ارائه خدمات کامل و تخصصی برای شما عزیزان فراهم خواهد بود . 

 

شهر های مختلف کشور چه شهر های صنعتی مانند تهران ، اصفهان ، اراک و . . . همگی تحت پوشش خدمات باربری برای افغانستان هستند . 

 

 

آنـــــــــی بار خدمات باربری و حمل و نقل کالا و محموله های شما را در اسرع وقت و با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید . 

 

ارسال بار به افغانستان
ارسال بار به افغانستان

 

ارسال زمینی برای افغانستان 

 

روش های ارسال بار و کالا برای کشور های مختلف  بصورت زمینی ، هوایی ، دریایی و ریلی میباشد اما از این بین ، به دلیل عدم دسترسی افغانستان به مسیر دریایی ، این روش ممکن نیست و مجموعه آنی بار در حال حاظر تنها خدمات ارسال زمینی بار و کالا برای افغانستان به شما عزیزان ارائه می نماید  . 

 

 

تریلی های چادری ترانزیت در هر نقطه ای از ایران محموله شما را بارگیری و با به نقاط مختلف افغانستان حمل می نمایند . 

 

 

این روش در حال حاضر روشی امن و سریع میباشد که توسط آنی بار به شما ارائه می گردد . 

  •  حمل بار به کابل 
  • حمل بار به هرات
  • حمل بار به قندهار 
  • حمل بار به مزار شریف
  • حمل بار به جلال آباد 
  • حمل بار به کندوز 
  • حمل بار به بغلان 
  • حمل بار به غزنی 
  • حمل بار به لشکرگاه

 

آنی بار بهترین خدمات شرکت حمل و نقل به افغانستان را به شما عزیزان ارائه می نماید.

 

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای افغانستان

 

برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل میتوانید با کمترین هزینه از طریق آنی بار اقدام نمایید.

 

حمل ونقل کالا و بار و محموله های شخصی که مهاجران افغان قصد ارسال آن را دارند ، بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه انجام میشود .

 

 

برای ارسال این اثاثیه ، ۲ روش وجود دارد . حمل مستقیم و حمل غیر مستقیم 

برای حمل مستقیم ، یک تریلی ترانزیت پس از بارگیری محموله شما از طریق مرز وارد خاک افغانستان شده و در منطقه و شهر مورد نظر محموله را تخلیه می نماید .

 

 

در روش غیر مستقیم ، محموله و اثاثیه شما به مرز دوغارون ارسال و در آنجا داخل یک کامیون افغان بارگیری میشود .

 

تماس
تماس

 

ارسال بار از تمام ایران برای افغانستان

 

برای حمل و نقل بار و کالای شما به افغانستان ، آنی بار خدمات باربری را در کمترین زمان ممکن از همه ایران در اختیار شما قرار میدهد . 

 

تهران ، شیراز ، اصفهان ، مشهد ، کرمانشاه ، تبریز ، ارومیه ، سیستان ، کرمان و . . . . همگی تحت پوشش خدمات باربری و حمل و نقل آنی بار هستند . 

 

از هر نقطه ای از ایران به هر نقطه ای از افغانستان محموله خود را با آنی بار ارسال کنید . 

 

بیمه نامه کامل برای ارسال بار و کالا به افغانستان

 

برای ارسال بار و کالای شما به افغانستان ، آنی بار بهترین خدمات باربری را با بهترین بیمه نامه به شما ارائه می نماید . 

 

 

بیمه نامه مورد استفاده در آنی بار برای حمل و نقل بارهای تا حد کامل محموله را تحت پوشش خود قرار میدهد و اگر در حین حمل و نقل بار خسارتی به محموله شما وارد شود بصورت کامل هزینه و خسارات را پرداخت می نماید . 

 

بیمه نامه CMR برای حمل و نقل بار شما تا مرز 20 هزار دلار پوشش بیمه قرار میدهد اما آنی بار برای پوشش کاملتر ، با شرکت های بیمه ایرانی نیز تحت قرارداد است که در صورت بروز حادثه جبران خسارات از طریق این بیمه نامه نیز انجام پذیرد . 

 

 ارسال بار به عراق بصورت تخصصی و ارزان نیز ازجمله خدمات آنی بار است 

 

مشاوره حرفه ای و کامل برای ارسال بار به افغانستان

اگر قصد دارید برای افغانستان محموله و کالایی را ارسال کنید و اطلاعات کافی از موارد و موضوعات مختلف گمرکی مربوط به صادرات و واردات ندارید ، با آنی بار در ارتباط باشید .

 

 

کارشناسان ما بهترین و کاملترین خدمات مشاوره ای را برای شما در نظر گرفته اند و در اسرع وقت امکان حمل بار را برای شما فراهم خواهند نمود . 

 

مشاوران ما در انتخاب روش حمل ، شرایط حمل ، مجوزات و مدارک لازم و . . . در کنار شما خواهند بود و بهترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهند تا محموله شما سلامت به هر ولایت افغانستان برسد .

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع