آنی بار بین الملل

ارسال بار به سیدنی

ارزانترین خدمات باربری و ارسال کالا برای سیدنی

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار به شما عزیزان ارائه می نماید ، ارسال بار به سیدنی است که از همه نقاط کشور با کمترین هزینه و قیمت انجام میشود. اگر قصد دارید محموله و کالاهای تجاری و صنعتی و حتی محموله های شخصی خود را به سیدنی ارسال کنید می توانید از طریق شماره های آنی بار نسبت به استعلام قیمت و همچنین مشاوره برای ارسال آنها اقدام نمایید.

مجموعه آنی بار با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی   بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد.

شرکت حمل و نقل و باربری آنی بار برای همه نقاط استرالیا و خصوصا شهر زیبای سیدنی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. برای مشاوره با کارشناسان می توانید از طریق شماره 57669-021 اقدام نمایید و با بهترین کارشناسان باربری بین المللی مشاوره نمایید.

سیدنی معمولا جزء 10 شهر برتر استرالیا برای زندگی تلقی می‌گردد اما واقعیت در بیشتر مواقع حتی جزء 5 شهر برتر نیست. اما این شهر از نظر موقعیت شغلی و وضعیت اشتغال در رتبه 1 این کشور قرار دارد. همۀ ما نام سیدنی را به دلیل المپیک 2000 شنیده‌ایم و با آن نام این شهر، قاره بزرگ استرالیا را کشف کردیم. شهر سیدنی چیزهای زیادی برای ارائه دارد اما اینکه آیا برای شما مناسب است یا خیر، به سلیقه و نیازهای شخصیتان بستگی دارد. به هر روی، اولین باری که سیدنی را بینید، بدون شک عاشق آن خواهید شد.

ارسال بار به استرالیا توسط آنی بار به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام میشود و امکان انتقال محموله ها و کالاهای مختلف با بهترین کیفیت فراهم است.

باربری از ایران برای سیدنی

ارسال بار و کالا از نقاط مختلف ایران برای سیدنی بصورت همه روزه و تخصصی و ارزان قیمت توسط آنی بار با روش های مختلف باربری ارائه میشود که امکان ارسال انواع کالا و اثاثیه را برای شما فراهم می کند . 

حمل و نقل لوازم منزل و کالاهای تجاری صادراتی از همه نقاط ایران برای سیدنی با کمترین هزینه و همراه با بهترین خدمات انجام میشود . شما می توانید با یک تماس با کارشناسان آنی بار ، در اسرع وقت دقیق ترین نرخ کرایه برای باربری سیدنی را استعلام کنید . 

ارسال بار به سیدنی از تخصصی ترین خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار است و به دلیل تجربه زیاد در این امر ، همه روزه سرویس های حمل و نقل برای شما فراهم می باشد . 

ارسال بار به سیدنی بصورت همه روزه و از سرتاسر نقاط ایران توسط شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار انجام می شود.

مشاوران تخصصی ما می توانند  شما را در امر باربری مقرون به صرفه تر یاری کنند و شیوه های مختلفی جهت فریت اثاث و کارگو بار به استرالیا وجود دارد  که با توجه به نوع بار کارشناسی می شود را در اختیار شما قرار دهند . 

آنی بار با تسلط بر تمام قوانین باربری اصولی شما را در حمل بارتان به سیدنی یاری می کند. ارسال اثاث و فریت بار از تمام نقاط ایران به سیدنی توسط آنی بار انجام می شود. جهت دریافت خدمات مشاوره ای رایگان جهت ارسال بار به سیدنی با ما تماس حاصل نمایید.

علاوه بر سیدنی ، ارسال بار به ونکوور کانادا نیز به صورت همه روزه انجام میشود و انتقال محموله ها با بالاترین کیفیت انجام میشود.

تماس
تماس

ارسال هوایی بار برای سیدنی

یکی از روش های حمل و نقل بار و کالا و اثاثیه منزل استفاده از روش حمل هوایی است . این روش برای حمل و نقل و ارسال انواع بار مناسب است و با هزینه ای نسبتا معقول ( بیشتر از حمل زمینی ) امکان ارسال بار به سیدنی را در کمترین زمان ممکن فراهم می کند . 

حمل هوایی با سرعتی بسیار بالا محموله های شما را از طریق هواپیماهای مسافری یا باری جابجا و در فرودگاه سیدنی تحویل می نماید . 

برای حمل و نقل هوایی به سیدنی ، 2 نوع روش وجود دارد . ارسال خرده بار مسافری و ارسال بارهای سنگین و حجیم . 

خرده بار مسافری دارای شرایط خاصی است و معمولا با هواپیماهای مسافری انجام میشود . اما ارسال بارهای سنگین و بزرگ با هواپیما های ترابری انجام میشود . برای ارسال بار به سیدنی ، هر 2 روش برای بارگیری امکان پذیر هستند اما باید ابتدا با کارشناسان ما در خصوص شرایط و وضعیت محموله خود مشاوره کنید تا علاوه بر کاهش هزینه ها ایمنی و سرعت خدمات رسانی نیز بهبود یابد .

علاوه بر سیدنی ، برای ارسال بار به اتاوا و ارسال بار به تورنتو نیز بهترین و کاملترین خدمات توسط مجموعه آنی بار در اختیار شما قرار میگیرد . یک تماس با شماره های ما کافیست.

ارسال دریایی برای سیدنی

بندر سیدنی یکی از بزرگترین بنادر جهان است و حجم زیادی از انواع محموله ها از طریق این بندر وارد استرالیا می شوند . از همین جهت ، همه روزه می توانید با استفاده از خدمات ارسال دریایی انواع محموله و کالاهای خود را بارگیری و سیدنی ارسال کنید.

ارسال دریایی برای سیدنی از طریق بنادر جنوبی و خصوصا بندر عباس انجام میشود. اگر قصد دارید بار و کالایی را به سیدنی ارسال کنید باید محموله ها داخل کانتینر 20 یا 40 فورت بارگیری شوند و از طریق حمل زمینی به بندرهای جنوبی ارسال شوند.

علاوه بر سیدنی ، همه روزه برای ارسال بار به دبی نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید.

ویژگی های خدمات باربری سیدنی آنی بار

چرا انی بار بهترین و معتبر ترین شرکت برای باربری و ارسال بار به سیدنی و سایر شهر های سیدنی است ؟ 

  1. ارائه بهترین و حرفه ای ترین مشاوره توسط تیم کارشناسی آنی بار
  2. تهیه بهترین لوازم بسته بندی بار جهت حفظ ایمنی بارتان 
  3. حمل بار با استفاده از مدرنترین و لوکس ترین ماشین های باربری به سیدنی
  4. پشتیبانی قوی از بار شما از لحظه ارسال بار از مبدا تا زمان رسیدن بار به مقصد
  5. تخلیه و تحویل اصولی بار توسط نیروهای آموزش دیده و کاربلد و با تجربه

ارسال بار از ایران به سیدنی همه روزه از سرتاسر نقاط ایران انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه با مشاوران تخصصی ما تماس حاصل نمایید. ارسال بار به ترکیه نیز از خدمات تخصصی و همه روزه مجموعه آنی بار است .

ارسال بار به سیدنی با بیمه نامه کامل

ارسال بار به سیدنی را می توانید همه روزه با استفاده از خدمات تخصصی آنی بار همه روزه انجام  دهید  و با خیال آسوده محموله های خود را به آنی بار بسپارید . زیرا آنی بار علاوه بر استفاده از رانندگان و کارگران حرفه ای ، برای حفاظت از محموله شما از بهترین و کاملترین بیمه نامه نیز استفاده میکند.

این بیمه نامه ها ارائه دهنده پوشش های بیمه نامه ای حرفه ای می توانند جبران خسارت بار شما را در برابر حوادثی مثل تصادفات جاده ای ، آتش سوزی ، سرقت ، سیل و … انجام دهند.

ارسال بار به سیدنی به صورت زمینی همه روزه با استفاده از بهترین خدمات بیمه نامه ای انجام میشود تا از همه نظر خیال شما عزیزان را آسوده نماید . بیمه نامه بر اساس میزان ارزش محموله شما انتخاب میشود. بارنامه ای که برای سیدنی مورد استفاده قرار میگیرد ( cmr) تا 20 هزار دلار پوشش بیمه رایگان دارد. در صورت تمایل شما ، آنی بار بیمه های شرکت های بیمه داخلی مانند آسیا و ایران را نیز بر اساس میزان ارزش محموله شما در اختیارتان قرار میدهد که با پرداخت هزینه ای اندک می توانید بیمه تکمیلی را در اختیار داشته باشید.

برای حمل دریایی و هوایی نیز از بیمه نامه های خطوط کشتیرانی و ایرلاین ها استفاده میشود که کاملترین بیمه نامه می باشند .

شما دوستان عزیز می توانید جهت دریافت خدمات عالی از مجموعه آنی بار همه روزه با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.ارسال بار از تمام نقاط ایران به تمام نقاط سیدنی همه روزه با استفاده از خدمات عالی آنی بار امکان پذیر می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ارسال پیام در شبکه واتساپ و یا با پر کردن فرم های سایت همواره ارائه دهنده خدمات عالی به شما عزیزان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع