آنی بار بین الملل

باربری از تهران به آنتالیا ( همراه بیمه کامل )

حمل بار از تمام استان تهران برای آنتالیا بصورت تخصصی

باربری تهران به آنتالیا بصورت همه روزه با کمترین هزینه تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه باربری توسط مجموعه معتبر آنی بار انجام میشود که سابقه طولانی در خصوص انتقال انواع بار و کالا و اثاثیه به ترکیه دارد . حمل بار به آنتالیا از تمام نقاط تهران ، شهر های اطراف تهران و سایر استان ها نیز انجام میشود. 

برای باربری تهران به آنتالیا روش های مختلفی وجود دارد که عبارتند از حمل هوایی و زمینی که در ادامه به صورت کامل مورد بررسی قرار میگیرند . برای باربری تهران به آنتالیا می توانید از طریق آنی بار به صورت همه روزه و با بهترین کیفیت و کمترین قیمت محموله های خود را منتقل نمایید.

تمامی خدمات باربری تهران به آنتالیا که از نقاط مختلف تهران انجام می شود به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار دارد و برای محموله های شما امنیت به صورت کامل تامین خواهد شد. برای ارسال بار به ترکیه ، همه روزه مجموعه آنی بار برای همه شهر های این کشور خدمات تخصصی ارائه می دهد .

ارسال بار به آنتالیا در اسرع وقت با کمترین هزینه

یکی از مهمترین ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات باربری و حمل و نقل با کمترین هزینه و نرخ کرایه است که نسبت به سایر شرکت های باربری یک امتیاز بسیار مهم می باشد . برای کاهش هزینه های حمل و نقل اثاثیه و لوازم شخصی شما به آنتالیا روش های مختلفی وجود دارد اما با استفاده از روش بهینه می توانید محموله های خود را در کمترین زمان با نازلترین هزینه منتقل کنید.

حمل اشتراکی و گروپاژ نیز می تواند یکی از روش های کاهش هزینه باربری تهران به آنتالیا باشد . مشاوره با کارشناسان و متخصصین ما می توانید هزینه های حمل و نقل را کاهش داده و کیفیت خدمات را افزایش دهد.

با شماره 57669-021 در تماس باشید

حمل بار به آنتالیا تخصص اصلی مجموعه حرفه ای آنی بار است.

باربری از ایران برای انتالیا
باربری از ایران برای انتالیا

روش های باربری تهران به آنتالیا کدامند ؟

برای ارسال بار و کالا از ایران و خصوصا باربری تهران به آنتالیا ، 2 روش اصلی وجود دارد که برای حمل و نقل می توانید از آن استفاده کنید . هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط و وضعیت خاص مورد استفاده قرار میگیرند .

روش های باربری تهران به آنتالیا بصورت زیر هستند :

 1. هوایی 
 2. زمینی 

هر یک از این 2 روش دارای مزایا و معایبی هستند که حمل و نقل با آن را یک فرایند تخصصی می کند . شما می بایست بر اساس تجربه و نیاز خود ، بهترین روش را انتخاب کنید . ما به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات باربری تهران به آنتالیا ، همه روزه محموله های شما را از طریق روش های فوق بارگیری و منتقل خواهیم نمود .

حمل و نقل زمینی از تهران برای آنتالیا

همانطور که میدانید ، کشور ترکیه در همسایگی ایران است و دارای مرز زمینی مشترک با کشور ما میباشد. از همین جهت ، انتقال بار و کالا بصورت زمینی بصورت همه روزه از طریق این مرز مشترک میسر میباشد . بصورت کلی ، حمل و نقل زمینی از نظر هزینه مقرون به صرفه تر از حمل هوایی است ( چه برای آنتالیا ، چه برای سایر شهر های ترکیه ) . 

یکی از روش های حمل و نقل بار از ایران به ترکیه ، ارسال زمینی با استفاده از کامیونت و تریلی میباشد . در این روش ، حمل بار شما از مبداء مورد نظر توسط یکی از 2 خودروی نام بده شده انجام میشود و بر اساس حجم بار شما بهترین آنها در اختیارتان قرار میگیرد . 

روش باربری تهران به آنتالیا بصورت زمینی از روش های بسیار سریع و مقرون به صرفه می باشد که در کمترین زمان ممکن محموله های شما را در آنتالیا در اختیارتان قرار میدهد .

حمل بار با استفاده از تریلی و کامیونت مسقف به دلیل امکان پلمپ محموله در گمرک به راحتی و با کمترین هزینه انجام میشود .  شما می توانید از طریق حمل و نقل زمینی همه نوع بار و کالای مجاز را با کمترین هزینه به آنتالیا از تهران ارسال کنید . 

حمل و نقل زمینی برای ترکیه
حمل و نقل زمینی برای ترکیه

حمل و نقل هوایی تهران به آنتالیا 

باربری از تهران برای آنتالیا توسط مسیر هوایی و یا استفاده از هواپیمای باربری (جهت کارگو بار) و هواپیمای مسافربری(جهت فریت بار) صورت می گیرد. برای حمل محموله بصورت هوایی به ترکیه ، 2 روش وجود دارد که هزینه ها و نوع محموله ها در این 2 روش متفاوت است.

 • فریت بار مسافری 
 • کارگو

برای ارسال محموله و کالاهای تجاری و شخصی به آنتالیا که حجم و وزن کمی دارند ، فریت بار مسافری مناسب است . اما برای حمل و نقل محموله های با وزن و ابعاد و حجم بالاتر ، استفاده از روش کارگو بهترین گزینه است. 

البته مشاوران و متخصصین ما برای اینکه در این فرایند به مشکل بر نخورید ، بهترین و حرفه ای ترین خدمات مشاوره ای را بصورت رایگان در اختیار شما قرار میدهند. 

خرده بار هوایی برای آنتالیا
خرده بار هوایی برای آنتالیا

ارسال اثاثیه از تهران به آنتالیا

مهمترین خدماتی که آنی بار به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به آنتالیا است . از این طریق می توانید پس از مهاجرت خود به ترکیه ، اثاثیه و لوازم خود را نیز به آنتالیا حمل نمایید و از پرداخت هزینه های بیشتر برای خرید لوازم منزل جلوگیری کنید . 

برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل از تهران به انتالیا باید به نکات زیادی توجه داشته باشید که عبارتند از : 

 • حمل اثاثیه بصورت زمینی برای ترکیه حدود 10 روز زمان لازم دارد.
 • در زمان ارسال اثاثیه ، میبایست بسته بندی مناسب برای لوازم انجام شود.
 • هزینه ایکس ری و گمرک ایران و ترکیه بر عهده صاحب بار است.
 • ارسال اقلام بهداشتی و خوراکی به ترکیه ممنوع است .

برای ارسال اثاثیه به آنتالیا ، انتخاب یک شرکت معتبر و حرفه ای مهمترین بخش کار است .  آنی بار به عنوان متخصص خدمات باربری تهران به آنتالیا ، همه روزه محموله های شما را با نازلترین تعرفه های باربری منتقل خواهد نمود .

تماس
تماس

علاوه بر باربری تهران به آنتالیا ، باربری تهران به آنکارا بصورت همه روزه همراه با بهترین خدمات بیمه نامه باربری انجام می شود.

ارسال محموله های تجاری از تهران برای آنتالیا

در خدمات باربری تهران به آنتالیا ، محموله های تجاری و صنعتی و صادارتی سهم بیشتری نسبت به اثاثیه و ولوازم منزل در حمل و نقل بین المللی برای آنتالیا دارند . این موضوع سبب شده است که کارشناسان آنی بار بصورت تخصصی برای حمل و نقل محموله های تجاری فعالیت خود را گسترش دهند. 

محموله های در برخی موارد نیاز به مجوزات مختلف و خاص دارند . از همین جهت ارسال یک محموله تجاری ، نیاز به بررسی توسط کارشناسان آنی بار دارد. 

 • ارسال آهن آلات و تولیدات فلزی 
 • ارسال منسوجات چوبی 
 • ارسال قطعات و لوازم و دستگاه های صنعتی

ارسال بار و کالا از ایران به ترکیه و شهرهایی مانند آنتالیا ، استانبول ، ازمیر و . . . یک فرایند تخصصی است که توسط مجموعه های مجاز و متخصص باید انجام شود. آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما نه تنها از تهران ، بلکه از همه شهر ها و شهرستان های کشور بهترین خدمات باربری را در اختیارتان قرار میدهد. 

برای باربری تهران به آنتالیا ، تنها کافیست با ما در تماس باشید و انتقال سریع محموله ها را انجام دهید.

کالای تجاری برای انتالیا
کالای تجاری برای انتالیا

شرکت حمل و نقل ترکیه آنی بار به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت آماده ارائه خدماتی سریع و ارزان با نازلترین قیمت است .

باربری تهران به آنتالیا با بیمه کامل

برای حمل و نقل بار و کالا ( چه تجاری و چه شخصی ) برای انتالیا ، استفاده از بیمه نامه یکی از مهمترین مسائلی است که باید مورد توجه قرار بگیرد . حمل و نقل بین شهری ، درون شهری و بین المللی همیشه با چالش ها و خطرات فراوانی مواجه بوده است که ضرورت استفاده از بیمه نامه را به وضوح نمایش داده است . از همین جهت ، چه برای محموله های کم ارزش و چه پر ارزش باید از بیمه نامه استفاده نمود . 

برای باربری تهران به آنتالیا ، چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی آنی بار از بیمه نامه کامل استفاده مینماید. بیمه نامه آنی بار هرگونه خسارت به محموله را بصورت کامل تحت پوشش خود قرار میدهد . 

خساراتی که بر اثر آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و خسارات بالایای طبیعی بوجود می آیند بصورت کامل تحت پوشش بیمه هستند . مجموعه آنی بار بر اساس نوع بار و ارزش محموله از بیمه نامه بین المللی و بیمه نامه ایرانی استفاده مینماید . 

برای باربری تهران به آنتالیا ، تا 500 میلیون تومان بیمه بصورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد و انتقال محموله ها در اسرع وقت صورت میگیرد .

بیمه ایران
بیمه ایران

علاوه بر باربری تهران به آنتالیا ، باربری تهران به استانبول بصورت تخصصی و ارزان با خدمات آنی بار

باربری از غرب تهران به آنتالیا

خدمات حمل و نقل شامل تمامی مناطق در غرب تهران می بشود . شما می توانید از هر منطقه ای که قابلیت تردد کامیونت ، تریلی یا نیسان وانت را داشته باشد درخواست باربری خود را ثبت کنید . 

مجموعه آنی بار با حضور در محل به سرعت پس از بسته بندی تخصصی و حرفه ای محموله های شما را بارگیری و به انبار منتقل خواهد کرد . در برخی موارد که اثاثیه با خودروی باربری بصورت مسقیم به آنتالیا ارسال میشود محموله در انبار تخلیه نخواهد شد . 

شهرک غرب ، ستارخان ، آریاشهر ، باغ فیض ، پونک ، خیابان پیامبر ، اکباتان و سایر مناطق در غرب تهران بصورت کامل تحت پوشش خدمات هستند . 

باربری از تهران به آنتالیا یک خدمات دقیق و تخصصی و ارزان است. با ما همراه باشید . 

موارد ممنوعه برای باربری تهران به آنتالیا

در خدمات باربری تهران به آنتالیا نیز مانند سایر خدمات حمل و نقل بین المللی محدودیت های مختلفی وجود دارد که برای جلوگیری از ورود برخی اقلام و کالاها ایجاد شده است . برای خدمات باربری تهران به آنتالیا برخی موارد نیز از طرف گمرک ایران برای جلوگیری از خروج برخی اقلام از کشور ایجاد شده اند .

در باربری تهران به آنتالیا ، لیست زیر اصلی ترین موارد ممنوعه است :

 • انواع دارو
 • مواد مخدر
 • مواد قابل اشتعال مانند باطری
 • اشیای تیز مانند چاقو ، دشنه ، شمشیر
 • برخی اقلام خوراکی
 • انواع اسید ها

باربری تهران به آنتالیا تخصص آنی بار است و با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد . فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید و محموله های خود را به سادگی و در اسرع وقت منتقل کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع