آنی بار بین الملل

ارسال بار از شیراز به آنتالیا

حمل و نقل بار و کالا از شیراز به آنتالیا بصورت تخصصی و ارزان قیمت تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه برای حمل و نقل بین المللی انجام خواهد شد و با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما فراهم خواهد شد . ارزانترین و کاملترین خدمات اسباب کشی از شیراز به آنتالیا تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه همراه با پشتیبانی کامل کارشناسان ارائه خواهد شد .

برای ارسال بار با از شیراز به آنتالیا ، همه روزه تیم آنی بار با روش های مختلف حمل و نقل آماده انتقال محموله های شما می باشند . فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید و برای انتقال محموله های خود با ما مشاوره کنید .

باربری شیراز به آنتالیا

برای حمل  و نقل و باربری از شیراز به آنتالیا ، مجموعه آنی بار همه روزه بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد تا در اسرع وقت امکان ارسال سریع و ارزان بار را داشته باشید . 

حمل و نقل تخصصی برای اثاثیه و لوازم  منزل ، کالاهای تجاری و صنعتی ، محموله های صادراتی و سازمانی و . . . به انجام میشود و در کمترین زمان ممکن با روش های مختلف باربری انجام میگیرد . 

علاوه بر باربری از شیراز به آنتالیا ، خدمت حمل و نقل بار به ترکیه برای سایر شهر های کشور نیز انجام میشود . مخصوصا برای ارسال بار از تهران به آنتالیا  که یکی از تخصصی ترین خدمات ما میباشد . 

مراحل ارسال بار از شیراز به آنتالیا چیست ؟ 

باربری از شیراز به آنتالیا  مراحل خاصی دارد که ما در این مقاله شما را با برخی از مراحل حمل و نقل آشنا می کنیم.

شما دوستان عزیز می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ارسال بار از شیراز به ترکیه _ تهران به آنتالیا همه روزه با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

 1. بازدید کارشناسان از بار شما جهت بررسی نوع بار
 2. مشاوره کارشناسان به شما جهت تکمیل مدارک مورد نیاز باربری تهران ترکیه ( داشتن کیملیک کارت و … )
 3. بسته بندی بار شما بصورت کاملا حرفه ای
 4. تهیه لیست اقلام بصورت دقیق و ترجمه آن جهت ارائه به گمرک کشور مقصد
 5. پلمپ بار شما در گمرک انجام می شود
 6. باربری توسط ماشین حمل بار مجهز و متناسب با وزن و حجم و حساسیت بار شما
 7. پیگیری و ردیابی اثاثتان از زمان شروع ارسال بار از ایران به ترکیه
 8. ترخیص و تخلیه حرفه ای و اصولی بار
آنتالیا-شیراز
آنتالیا-شیراز

روش های ارسال بار از شیراز به آنتالیا

برای ارسال بار و کالا از شیراز به ترکیه ، روش های مختلف وجود دارد که بنا بر نیاز شما و بر اساس نوع بار و محموله می توانید مناسب ترین روش را انتخاب کنید . 

 • روش حمل ترکیبی یا دریایی 
 • حمل زمینی 
 • حمل هوایی 

این روش ها برای حمل انواع محموله های مورد استفاده قرار میگیرند و به همراه بیمه نامه کامل برای حفاظت از محموله و سرمایه شما در اختیارتان قرار خواهند داشت .  علاوه بر آنتالیا ، برای ارسال بار به آنکارا نیز به صورت همه روزه تیم آنی بار آماده ارائه خدمات تخصصی و سریع به شما عزیزان می باشد .

باربری زمینی از شیراز برای آنتالیا 

شاید بتوان گفت یکی از بهترین روش های ارسال بار به آنتالیا ، روش زمینی است . این روش از نظر هزینه به صرفه است و از نظر زمانی نیز قابل قبول است . 

در روش زمینی ، بر اساس نوع بار و حجم و ابعاد آن باید خودروی مناسب را انتخاب نمود .  تریلی چادری یا کامیونت مسقف عادی یا یخچالی از خودروهای مخصوص حمل و نقل زمینی برای ترکیه و آنتالیا میباشند . 

از ویژگی ها و مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره نمود : 

 • استفاده از شبکه وسیع مسیر های جاده ای تهران ترکیه که موجب سرعت در باربری و حمل کالا می شود
 • امنیت بالای باربری و امکان تحویل خصوصی اثاث
 • امکان ردیابی بار باربری تهران به ترکیه
 • مقرون به صرفه بودن هزینه حمل و نقل ترانزیت زمینی 
 • همراه داشتن بیمه نامه ای حرفه ای و جامع که موجب پوشش تمام اثاث و کالا شما می شود

باربری شیراز به آنتالیا به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می شود و انتقال محموله های مختلف شما با نازلترین نرخ کرایه خواهد بود . تیم متخصص آنی بار علاوه بر آنتالیا ، کارگو ترکیه به ایران را نیز به صورت تخصصی انجام خواهد داد .

خرده بار هوایی برای آنتالیا
خرده بار هوایی برای آنتالیا

علاوه بر خدمات باربری از شیراز برای انتالیا ، باربری تبریز به آنتالیا نیز با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود . 

باربری هوایی از شیراز به آنتالیا

لجستیک هوایی بار یکی از محبوب ترین روش ها جهت ارسال باراز ایران برای ترکیه می باشد.این روش جهت ارسال بارهایی که زمان حمل در کیفیت و سلامتشان تاثیر گذار است مناسب است.

آنی بار همه روزه انواع بار را به روش حمل هوایی  از سراسر ایران به تمام نقاط ترکیه ارسال می نماید.

ارسال بار توسط هواپیماهای باربری صورت می گیرد و یکی از معایب این روش هزینه بالای حمل و نقل می باشد . الزام استفاده از بسته بندی قوی و محکم و سمپاشی محموله سبب می شود هزینه حمل اندکی بالاتر باشد . علاوه بر این ، هزینه حمل و نقل هوایی بر اساس وزن محموله محاسبه خواهد شد . 

از طریق این روش می توانید انواع محموله و بار و کالا را از شیراز به آنتالیا ارسال کنید . البته این روش حمل اندکی هزینه بر است اما از ویژگی های آن می توان به سرعت بالا در تحویل محموله اشاره نمود .

تماس
تماس

ارسال بار از ترکیه به ایران نیز بصورت همه روزه توسط انی بار انجام خواهد شد .

ارسال اسباب و لوازم منزل از شیراز به آنتالیا

برای حمل و نقل بار و کالا های تجاری یا اسباب و لوازم منزل از شیراز به انتالیا ، یکی از بهترین و قدیمی ترین ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل آنی بار است .  شرکت آنی بار برای حمل و نقل اسباب و لوازم منزل شما در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات اثاث کشی را در اختیارتان قرار میدهد . 

حمل اثاثیه و لوازم منزل نیاز به تهیه لیست اثاث دارد که با راهنمایی های کارشناسان ما می توانید به راحتی مناسب ترین لیست را تهیه نمایید .  ارسال اثاثیه و لوازم منزل نیاز به دریافت کارت اقامت ( کیملیک ) ترکیه دارد . پس از دریافت کیملیک می توانید اثاثیه منزل خود را از شیراز به آنتالیا یا سایر شهر های ترکیه ارسال کنید . 

ارسال بار و کالا از شیراز به آنتالیا با مشاوره تخصصی و رایگان توسط کارشناسان آنی بار انجام خواهد شد . تنها کافیست که با کارشناسان و متخصصین آنی بار در تماس باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع