آنی بار بین الملل

ارسال خرده بار به کوش آداسی

یکی از روش های ارسال بار و کالا به ترکیه و شهر کوش آداسی ، ارسال بار بصورت خرده بار است . خرده بار به محموله و کالایی گفته میشود که دارای وزن و ابعادی نیست که نیاز به یک خودروی باربری دربستی داشته باشید. 

از همین جهت ، در روش ارسال خرده بار می توانید محموله های کم وزن و کم حجم خود را با کمترین هزینه با آنی بار به کوش آداسی ، مرسی ، آنکارا ، آنتالیا ، استانبول و …. ارسال کنید . 

انواع روش های حمل خرده باری برای کوش آداسی

برای حمل خرده بار ، روش های مختلفی وجود دارد که عبارتند از : 

  • حمل هوایی 
  • حمل زمینی 

حمل هوایی به ارسال بار و کالای شما از طریق ایرلاین های معتبر برای ترکیه و شهرهای  مختلف آن گفته میشود . این روش سریعترین راه ارسال محموله است . اما این روش هزینه های نسبتا زیادی دارد . 

حمل زمینی هم امکان ارسال بار با کامیونت مسقف و تریلی میباشد . این روش هزینه ای کمتر دارد اما از نظر زمانی طولانی تر خواهد بود . 

کوش+آداسی
کوش+آداسکوش+آداسیی

ارسال زمینی خرده بار به کوش آداسی

برای ارسال بار به کوش آداسی چند روش وجود دارد . هر یک از روش ها دارای مزایا و معایبی هستند اما بصرفه ترین روش ارسال خرده بار برای کوش آداسی ، ارسال زمینی است .

در روش ارسال زمینی ، آنی بار محموله و بار شما را در انبارهای مسقف و فلزی ( کانتینر ) نگهداری میکند . پس از گذشت چند روز و تکمیل شدن ظرفیت یک کامیونت مسقف یا یک تریلی ترانزیت چادری ، محموله شما مستقیما به ترکیه ارسال میشود . 

در روش حمل خرده بار بصورت زمینی هزینه های حمل و نقل تا حد زیادی کاهش خواهد یافت . دلیل این موضوع نیز تقسیم هزینه مابین چند مشتری است که یک خودروی باربری به آنها اختصاص پیدا کرده است . در این روش با یک خودروی باربری حداکثر 3 مشتری محموله خود را ارسال می نمایند . 

ارسال خرده بار هوایی برای کوش آداسی

برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل و کالاها و …. در حجم کم ، امکان ارسال خرده بار بصورت هوایی برای شهر های مختلف ترکیه مخصوصا کوش آداسی وجود دارد . 

برای ارسال هوایی محموله و کالا برای کوش آداسی ، محموله شما پس از بارگیری و تحویل در فرودگاه ( امام خمینی ) به لاین هوایی آنی بار ، در ظرف مدت کوتاهی به فرودگاه عدنان ازمیر ارسال می شوند . 

شما می توانید محموله خود را در فرودگاه عدنان ازمیر تحویل بگیرید . این روش باربری بسیار سریعتر از روش حمل زمینی است اما هزینه بیشتری نیز خواهد داشت . 

روش ارسال هوایی معمولا برای لوازم منزل در ابعاد و تعداد زیاد مورد استفاده قرار نمیگیرد زیرا هزینه های حمل و نقل آن بسیار بالا خواهد شد . 

برای ارسال خرده بار به ترکیه ، آنی بار بهترین و حرفه ای ترین تیم مشاوره ای را در اختیار شما قرار میدهد. 

آیا روش خرده با به صرفه است ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که بله ، روش حمل و نقل بین المللی بصورت خرده بار برای بارهای کم حجم بسیار بصرفه است . 

اما در این روش ، حمل خرده بار مدت زمان بیشتری صرف خواهد کرد .  ولی هزینه حمل و نقل شما به دلیل حمل اشتراکی با سایر محموله ها به مراتب کاهش خواهد داشت . 

ارسال خرده بار به مرسین بصورت تخصصی و همه روزه انجام میشود .

تماس
تماس

ارسال خرده بار به آنتالیا نیز توسط مجموعه آنی بار در کمترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه میشود 

مشاوره تخصصی برای ارسال خرده بار به کوش آداسی

اگر قصد دارید محموله و کالایی را در حجم و ابعاد و تناز کم به ترکیه ارسال کنید ، بهتر است قبل از هر اقدامی با مشاوران و کارشناسان آنی بار در ارتباط باشید تا با معرفی بهترین و سریعرین روش محموله شما را در کمترین زمان و با بهترین خدمات و کیفیت به ترکیه ارسال کنند . 

مشاوره تخصصی در یافتن بهترین روش حمل و کاهش هزینه های باربری برای کوش آداسی بسیار مهم است .

علاوه بر ارسال خرده بار به کوش آداسی ، باربری تهران به وان نیز بصورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع