آنی بار بین الملل

شرکت باربری استانبول ( زمینی و هوایی )

معتبر ترین شرکت باربری استانبول در ایران برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا و اثاثیه و لوازم خانه آماده ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزان می باشد . 

 

 

تخصصی ترین و بهترین خدمات حمل و نقل و باربری برای استانبول  توسط شرکت آنی بار بصورت ارزان و همه روزه به شما عزیزان ارائه میشود . 

 

با کمترین هزینه باربری برای استانبول اروپایی و آسیایی را تجربه کنید . 

 

 

خدمات ویژه شرکت باربری استانبول آنی بار

 

 

مجموعه آنی بار بصورت همه روزه انواع خدمات باربری را با کمترین هزینه از ایران برای ترکیه خصوصا برای استانبول به شما عزیزان ارائه می نماید . شما می توانید از طریق خدمات ما با ارزانترین تعرفه و با بالاترین ایمنی اقدام به جابجایی و ارسال بارهای خود نمایید . 

 

 

ارسال بار به استانبول بصورت همه روزه و برای هر 2 منطقه آسیایی و اروپایی این شهر انجام میشود و از طریق روش های زیر امکان ارائه خدمات به شما عزیزان وجود دارد : 

 

 

  • زمینی ( دربستی و گروپاژ ) 
  • هوایی 
  • دریایی ( ترکیبی ) 

 

 

مجموعه آنی بار بصورت تخصصی و با کمترین هزینه برای حمل و نقل بارهای شما به استانبول خدمات حرفه ای را در اختیارتان قرار میدهد. 

 

 

 

شرکت حمل و نقل بار برای استانبول

 

 

ارسال بار از استانبول به ایران

 

اگر از آن دسته از هموطنانی هستید که به قصد مهاجرت به ترکیه از ایران اثاثیه خود را به استانبول انتقال داده اید و حالا به هر دلیل قصد بازگشت به ایران را دارید و اثاثیه خود را به شهر موردنظر به ایران ارسال مینمایید ، آنی بار در کمترین زمان از هرنقطه ای از استانبول آسیایی و اروپایی محموله شما را به ایران ارسال مینماید.

 

شرکت باربری استانبول آنی بار برای حمل و نقل اثاثیه ، کالا و محموله های شما علاوه بر استانبول ، از سایر شهر های ترکیه نیز خدمات حمل و نقل بار برای ایران را در اختیارتان قرار میدهد . 

 

 

باربری از استانبول نیز بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه می باشد و محموله شما با ایمنی کامل به ایران ارسال میشود . 

 

باربری استانبول به ایران بصورت همه روزه انجام خواهد شد . 

 

باربری از ترکیه برای ایران
باربری از ترکیه برای ایران

 

شرکت باربری استانبول آنی بار ، حمل و نقل بار را بصورت 2 طرفه از ایران و ترکیه انجام میدهد . 

 

معتبرترین شرکت حمل اثاثیه استانبول 

 

اگر قصد دارید اثاثیه و لوازم منزل خود را به استانبول ارسال کنید ، باید با یک شرکت معتبر با سابقه مشخص کار کنید . بسیاری از شرکت ها که در فضای مجازی تبلیغات گسترده ای دارند دارای سابقه بسیار کم در خصوص حمل و نقل اثاثیه و لوازم به ترکیه یا سایر کشور ها هستند . اما آنی بار به دلیل سابقه طولانی در حمل و نقل اثاثیه ، علاوه بر ارائه خدمات با کمترین هزینه ، در اسرع وقت خدمات باربری را در اختیار شما قرار میدهد . 

 

 

برای ارسال اثاثیه توسط شرکت آنی بار ، ابتدا میبایست یک لیست از اثاثیه و لوازم خود تهیه نمایید که این لیست را باید در زمان بسته بندی آماده کرد . 

 

 

مجموعه آنی بار برای ارسال اثاثیه به استانبول ، خدماتی نظیر بسته بندی ، انتقال به گمرک ، ارسال و تحویل در گمرک را به شما عزیزان ارائه می نماید ( خرده بار زمینی ) . 

 

 

در صورتی که محموله شما برای ارسال بصورت مسقیم قرار داد شده باشد ، بارگیری در محل مورد نظر شما انجام و اثاثیه مستقیم به استانبول ارسال میشود .

 

 

برای حمل و نقل هوایی نیز به همین صورت است . کارشناسان در محل مورد نظر شما حاضر شده و محموله را دریافت خواهند نمود . 

 

 

تشریفات گمرکی کامل توسط آنی بار

 

 

مجموعه انی بار با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین کارشناسان ترخیص بار ، امکان ترخیص سریع و ساده محموله های تجاری و صنعتی شما را فراهم نموده است . شما می توانید بدون پرداخت هزینه های گذاف ، در کمترین زمان ممکن با ارزانترین نرخ کرایه کالای خود را توسط آنی بار ترخیص نمایید . 

 

تماس
تماس

 

شرکت باربری ترکیه آنی بار ، متخصص در ارائه خدمات حمل و نقل داخلی و بین المللی 

 

مشاوره تخصصی باربری استانبول 

 

برای حمل و نقل و ارسال بار توسط شرکت آنی بار به استانبول ، مجموعه بصورت رایگان جلسه توجیحی و مشاوره برای شما عزیزان در نظر خواهد گرفت . در صورتی که امکان حضور فیزیکی در مجموعه را ندارید ، می توانید از طریق تماس تلفنی مشاوره کامل را دریافت نمایید . 

 

مشاوره تخصصی آنی بار سبب بهبود خدمات رسانی و همچنین کاهش هزینه های حمل و نقل و باربری استانبول میشوند . 

 

 

شرکت باربری استانبول آنی بار ، بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید . 

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع