آنی بار بین الملل

ارسال بار به آدانا با کمترین هزینه + بیمه کامل

تخصصی ترین خدمات باربری به آدانا با کمترین هزینه 

حمل انواع بار و کالا از تهران و سایر نقاط ایران به آدانا در ترکیه با کمترین هزینه ؛ ارسال کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی شما برای آدانا ، استانبول ، آنکارا ، انتالیا و . . . .  بصورت زمینی و هوایی توسط تیم حرفه ای انی بار انجام میشود.

ارسال بار به آدانا یا سایر شهر های ترکیه را تنها به متخصص آن بسپارید تا با کمترین هزینه ، در اسرع وقت و بدون مشکلات محموله یا اثاثیه شما در آدانا تحویل گردد. 

باربری به آدانا ترکیه شامل حمل و نقل اثاثیه ، کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی می باشد و همه روزه با بهترین بیمه نامه از طریق روش های مختلف این خدمات به شما ارائه میشود . ارزانترین و بروزترین خدمات را برای آدانا و سایر شهر های ترکیه ( خرده بار و دربستی ) توسط شرکت آنی بار به شما ارائه خواهد شد. 

برای ارسال بار به آدانا ، همه روزه و تخصصی تیم متخصص آنی بار بهترین و حرفه ای ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید.

علاوه بر ارسال بار به آدانا ، ارسال بار به آنتالیا نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد و محموله های شما با کمترین هزینه منتقل می شوند .

باربری از تمام نقاط ایران به آدانا

ارسال بار به آدانا نیازمند دانش و مهارت و تجربه در زمینه حمل و نقل بین المللی می باشد که مجموعه انی بار برای این امر بهترین و حرفه ای ترین تیم مشاوره و راهنما را برای شما آماده نموده است. 

ارسال بار به آدانا را می توانید با استفاده از خدمات حرفه ای آنی بار تجربه کنید و با نازلترین نرخ کرایه و بصورت حرفه ای با ایمنی بالا محموله خود را حمل کنید.  باربری از ایران به آدانا با استفاده از مجهزترین ماشین های ارسال بار و باربری صورت می گیرد  و با بسته بندی حرفه ای و دقیق محموله شما بصورت کامل از شکستگی محافظت خواهد شد. 

حمل بار را با بالاترین کیفیت و داشتن بیمه نامه تخصصی و جامع با ما تجربه کنید. ما با ارائه خدمات صفر تا صد باربری به آدانا تمام اقدامات لازم را جهت بالابردن کیفیت و ارائه خدمات شایسته به شما دوستان عزیز انجام می دهیم.

جهت دریافت مشاوره های تخصصی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

تماس
تماس

ارسال لوازم منزل به آدانا

یکی از ویژگی های انی بار ، حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل بصورت بین المللی از ایران به آدانا میباشد . ارسال محموله های اثاثیه تحت پوشش بیمه نامه کامل و با کمترین هزینه انجام میشود و علاوه بر آدانا ، سایر شهر های ترکیه نیز تحت پوشش خواهد بود.

ارسال لوازم منزل به آدانا همراه با بسته بندی حرفه ای و بارگیری و تخلیه تخصصی است که با کمترین هزینه به مشتریان انی بار ارائه میشود. مجموعه انی بار برای حمل و نقل لوازم منزل شما به ترکیه ، روش حمل زمینی با کامیونت بصورت دربستی را پیشنهاد می نمیاد. 

تیم کارگری حرفه ای آنی بار برای بسته بندی اثاثیه و لوازم شما در محل حضور خواهند یافت. 

علاوه بر ارسال بار به آدانا ، ارسال بار به آلانیا نیز توسط آنی بار انجام می شود و محموله های شما با کمترین هزینه منتقل خواهند شد .

ارسال بار به آدانا همراه با ارائه بیمه نامه تخصصی

ارسال بار آدانا را می توانید با استفاده از خدمات بیمه نامه تخصصی ما با خیالی آسوده انجام دهید و از حفظ سرمایه و سلامتی محموله خود بصورت کامل اطمینان داشته باشید. 

با توجه به خطرات پیش بینی نشده جاده ای و ارسال کالا برای آدانا همراه داشتن بیمه نامه جامع باربری یکی از مهمترین مسائل در ارسال بار از ایران به آدانا می باشد و در زمان بروز حوادث بیمه نامه مسئولیت جبران خسارات را بر عهده خواهد داشت. 

مجموعه آنی بار از 2 نوع بیمه برای محموله های شما استفاده مینماید :

 • بیمه CMR
 • بیمه شرکت بیمه ایرانی

بیمه نامه cmr تا سقف 20 هزار دلار محموله شما را تحت پوشش کامل قرار میدهد . اما برای اطمینان خاطر شما عزیزان ، مجموعه آنی بار طی قرارداد با شرکت بیمه داخلی ( آسیا و ایران ) ، محموله شما را تا میزان کامل ارزش اعلامی توسط شما تحت پوشش قرار میدهد. 

ارسال بار آدانا از تمام نقاط ایران به ترکیه بصورت همه روزه انجام می شود.

روش های ارسال کالا و بار برای آدانا

 ارسال بار به ترکیه را با استفاده از روش های مختلف با توجه به بودجه  شما حجم و مقدار ارسال بار و همینطور اهمیت زمان در ارسال بار می توان انتخاب کرد. 

روش های مختلفی وجود دارند که محموله و کالای شما را به نقاط مختلف ترکیه انتقال دهند که هریک را در زیر توضیح میدهیم. 

ترانزیت زمینی بار به ترکیه :

ارسال زمینی بار به آدانا را می توان با استفاده از مجهزترین ماشین های باربری آنی بار تجربه کنید. 

ارسال کالا به شهر آدانا با استفاده از تریلی چادری و کامیونت مسقف و با کیفیت ترین وسایل حمل بار میسر می باشد . با استفاده از این 2 نوع خودروی باربری که قابلیت حمل بار بصورت بین المللی دارند |، شما می توانید بر اساس میزان حجم و وزن محموله کالاهای خود را به ترکیه ارسال کنید. 

ما تمام تلاش خود را می کنیم که در ازای کیفیت بالای خدمات هزینه ها را تا حد زیادی کاهش دهیم و بتوانیم موجب مقرون به صرفه شدن ارسال بار شویم.

 • ردیابی بار ارسال شده به کشورهای خارجی
 • ایمنی ارسال بار به آدانا با استفاده از ماشین های مدرن
 • قیمت ارزان تر این شیوه ارسال بار نسبت به روش های دیگر
حمل زمینی برای ازمیر
حمل زمینی برای آدانا

ارسال بار به آنکارا بصورت تخصصی و ارزان قیمت

ارسال هوایی و دریایی بار آدانا

حمل و نقل به شیوه هوایی :

ارسال بار به آدانا این روش مناسب ارسال کالاهایی است که باید به شیوه هوایی و با بالاترین سرعت ارسال پیدا کند . چراکه  برخی محموله  هستند که در اثر زمان بالای ارسال بار ممکن است تخریب شوند مثل بار میوه و مواد غذایی یا کالاهایی از این قبیل :

 1. امکان ارسال بار در مقیاس های بزرگ حجمی و وزنی
 2. ارسال بار در کمترین زمان ممکن با بالاترین شیوه ارسال باربری
 3. ایمنی بالای ارسال بار در خصوص کالاهایی که حساسیت بالایی دارند مثل انواع جواهر و اشیا قیمتی و گرانقدر و …

ارسال هوایی به آدانا برای محموله هایی با وزن زیاد توصیه نمیشود . زیرا هزینه های حمل و نقل بسیار بالاتر خواهد بود .

حمل هوایی
حمل هوایی

ارسال بار به بورسا با کمترین هزینه بصورت تخصصی و همه روزه 

حمل نقل بار از مسیر دریایی :

این سبک ارسال بار مخصوص کارگو بارهایی است که ماهیت تجاری دارند و به قصد صادرات و واردات صورت می گیرند.

 • ارسال بار در مقیاس بزرگ باربری
 • استفاده از کشتی های بسیار ایمن ارسال بار
 • هزینه نسبتا مناسب در ارسال بار

همگی از جمله ویژگی های مثبت ارسال بار هستند .

ارسال بار به ازمیر
ارسال بار به آدانا

 

ارسال خرده بار برای آدانا 

یکی از روش های حمل و نقل بار و کالا به آدانا ، ارسال خرده باری است  . در روش خرده باری ، محموله و کالای شما به انبارهای انی بار منتقل میشود و در زمان مناسب همراه با لوازم 1 یا 2 فرد دیگر داخل یک کامیونت یا تریلی بارگیری و به مقصد ارسال میشود . 

این روش ، هزینه حمل را تا حد زیادی کاهش میدهد و برای افرادی که قصد دارند اثاثیه در حجم کم به ترکیه حمل کنند بسیار مناسب و مقرون به صرفه است .

از کدام شهر های ایران خدمات برای آدانا ارائه میشود ؟ 

برای ارسال بار و کالا های شما به شهر آدانا در ترکیه ، مجموعه آنی بار بدون محدودیت خدمات باربری را از همه شهر های ایران در اختیار شما قرار میدهد. 

 

تهران ، مشهد ، تبریز ، اصفهان و شیراز و همه شهر های بزرگ و کوچک ایران برای ارسال بارهای تجاری و صنعتی تحت پوشش خدمات آنی بار هستند و شما می توانید بدون مشکل خدمات مورد نیاز خود را برای شهر آدانا یا سایر نقاط ترکیه از ما بخواهید. 

آنی بار امکان ارسائه خدمات سراسری در ایران را دارد و بصورت داخلی و بین المللی خدمات حمل و نقل را در اختیار شما قرار میدهد. 

ایران ازمیر ترکیه
ایران آدانا ترکیه

 

ارسال بار به ازمیر بصورت تخصصی و ارزان قیمت با آنی بار 

ویژگی های خدمات باربری آدانا آنی بار

چرا انی بار بهترین و معتبر ترین شرکت برای ارسال بار به آدانا و سایر شهر های ترکیه است ؟ 

 1. ارائه بهترین و حرفه ای ترین مشاوره توسط تیم کارشناسی آنی بار
 2. تهیه بهترین لوازم بسته بندی بار جهت حفظ ایمنی بارتان 
 3. حمل بار با استفاده از مدرنترین و لوکس ترین ماشین های باربری به ترکیه
 4. پشتیبانی قوی از بار شما از لحظه ارسال بار از مبدا تا زمان رسیدن بار به مقصد
 5. تخلیه و تحویل اصولی بار توسط نیروهای آموزش دیده و کاربلد و با تجربه

ارسال بار از ایران به آدانا همه روزه از سرتاسر نقاط ایران انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه با مشاوران تخصصی ما تماس حاصل نمایید.

تماس
تماس

 

ارسال بار به استانبول بصورت همه روزه و تخصصی 

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به آدانا

ما با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل بار به خارج و  مفتخریم تا با داشتن تمامی گواهینامه های معتبر بین المللی تمام تلاش خود را برای خدمات دهی به شما عزیزان به کار ببندیم.

از آنجایی که ما همواره خود را در مقام قیاس و نظر دهی شما عزیزان قرار می دهیم پس باعث خشنودی ما است تا ارتباطی موثر را با مشتریان عزیزمان داشته باشیم.

شما دوستان گرامی می توانید با تماس با شماره های ما و یا ارسال پیام در شبکه واتساپ و یا پرکردن فرم های سایت با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان متخصصین آنی بار برای ارسال بار و کالا به آدانا یا سایر شهرهای کشور ترکیه بهره مند شوید . 

مشاوره برای انتخاب روش باربری ، شرایط گمرکی ، بسته بندی و نحوه ارسال و استعلام هزینه های حمل و نقل همگی بخشی از خدمات مشاوره رایگان آنی بار برای آدانا است . 

برای ارسال بار به آدانا ، بیمه هم استفاده میشود ؟

بله ، برای ارسال هرنوع بار و کالا از ایران به ترکیه خصوصا آدانا ، از بهترین بیمه با پوشش 500 میلیون رایگان استفاده میشود

آیا امکان مشاوره در خصوص خدمات باربری به آدانا وجود دارد ؟

بله ، قبل از ثبت درخواست ، کارشناسان ما بصورت حضوری و مشاوره تلفنی اماده ارائه خدمات به شما هستند .

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع