آنی بار بین الملل

ارسال بار به ازمیر | فریت تخصصی بار به ازمیر

تخصصی ترین خدمات باربری به ازمیر با کمترین هزینه 

ارسال بار به ازمیر یا سایر شهر های ترکیه را تنها به متخصص آن بسپارید تا با کمترین هزینه ، در اسرع وقت و بدون مشکلات محموله یا اثاثیه شما در ازمیر تحویل گردد.  برای ارسال بار به ازمیر همه روزه می توانید بهترین خدمات باربری را از نقاط مختلف کشور از ما بخواهید .

باربری به ازمیر ترکیه شامل حمل و نقل اثاثیه ، کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی می باشد و همه روزه با بهترین بیمه نامه از طریق روش های مختلف این خدمات به شما ارائه میشود . ارزانترین و بروزترین خدمات را برای ازمیر و سایر شهر های ترکیه ( خرده بار و دربستی ) توسط شرکت حمل و نقل ترکیه آنی بار به شما ارائه خواهد شد. 

برای ارسال بار به ازمیر از روش های باربری زمینی و هوایی استفاده میشود که انتقال محموله ها را در اسرع وقت انجام میدهد . تیم حرفه ای ما با بهترین کیفیت و با ارزانترین قیمت برای بارگیری محموله های شما آماده همکاری است .

 

باربری از ایران به ازمیر

ارسال بار به ازمیر نیازمند دانش و مهارت و تجربه در زمینه حمل و نقل بین المللی می باشد که مجموعه انی بار برای این امر بهترین و حرفه ای ترین تیم مشاوره و راهنما را برای شما آماده نموده است. 

ارسال بار به ازمیر را می توانید با استفاده از خدمات حرفه ای آنی بار تجربه کنید و با نازلترین نرخ کرایه و بصورت حرفه ای با ایمنی بالا محموله خود را حمل کنید. 

باربری از ایران به ازمیر با استفاده از مجهزترین ماشین های ارسال بار و باربری صورت می گیرد  و با بسته بندی حرفه ای و دقیق محموله شما بصورت کامل از شکستگی محافظت خواهد شد. 

حمل بار را با بالاترین کیفیت و داشتن بیمه نامه تخصصی و جامع با ما تجربه کنید.

ما با ارائه خدمات صفر تا صد باربری به ازمیر تمام اقدامات لازم را جهت بالابردن کیفیت و ارائه خدمات شایسته به شما دوستان عزیز انجام می دهیم.

جهت دریافت مشاوره های تخصصی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

تماس
تماس

 باربری ترکیه به ایران نیز بصورت همه روزه و تخصصی انجام میشود و با بهترین کیفیت محموله های شما بارگیری میشوند .

ارسال لوازم منزل به ازمیر

یکی از ویژگی های آنی بار برای ارسال بار به ازمیر ، حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل بصورت بین المللی از ایران میباشد . ارسال محموله های اثاثیه تحت پوشش بیمه نامه کامل و با کمترین هزینه انجام میشود و علاوه بر ازمیر ، سایر شهر های ترکیه نیز تحت پوشش خواهد بود.

ارسال لوازم منزل به ازمیر همراه با بسته بندی حرفه ای و بارگیری و تخلیه تخصصی است که با کمترین هزینه به مشتریان انی بار ارائه میشود. مجموعه آنی بار برای حمل و نقل لوازم منزل شما به ترکیه ، روش حمل زمینی با کامیونت بصورت دربستی را پیشنهاد می نمیاد. 

برای ارسال بار به ازمیر ( خصوصا اثاثیه منزل ) فرایند های گمرکی نیز بصورت کامل توسط آنی بار انجام میشود . ما در اسرع وقت بهترین و تخصصی ترین خدمات را ارائه خواهیم نمود .

تیم کارگری حرفه ای آنی بار برای بسته بندی اثاثیه و لوازم شما در محل حضور خواهند یافت. 

برای حمل اثاث به ترکیه ، همه روزه همه شهر های ترکیه تحت پوشش آنی بار هستند.

ارسال بار به ازمیر همراه با ارائه بیمه نامه تخصصی

ارسال بار ازمیر را می توانید با استفاده از خدمات بیمه نامه تخصصی ما با خیالی آسوده انجام دهید و از حفظ سرمایه و سلامتی محموله خود بصورت کامل اطمینان داشته باشید. 

با توجه به خطرات پیش بینی نشده جاده ای و ارسال کالا برای ازمیر همراه داشتن بیمه نامه جامع باربری یکی از مهمترین مسائل در ارسال بار از ایران به ازمیر می باشد و در زمان بروز حوادث بیمه نامه مسئولیت جبران خسارات را بر عهده خواهد داشت. 

مجموعه آنی بار از 2 نوع بیمه برای محموله های شما استفاده مینماید :

 • بیمه CMR
 • بیمه شرکت بیمه ایرانی

بیمه نامه cmr تا سقف 20 هزار دلار محموله شما را تحت پوشش کامل قرار میدهد . اما برای اطمینان خاطر شما عزیزان ، مجموعه آنی بار طی قرارداد با شرکت بیمه داخلی ( آسیا و ایران ) ، محموله شما را تا میزان کامل ارزش اعلامی توسط شما تحت پوشش قرار میدهد. 

تا 500 میلیون تومان بیمه بصورت رایگان برای انتقال محموله های مختلف شما در نظر گرفته شده است .

ارسال بار به ازمیر از تمام نقاط ایران به ترکیه بصورت همه روزه انجام می شود.

روش های ارسال کالا و بار برای ازمیر

 ارسال بار به ترکیه را با استفاده از روش های مختلف با توجه به بودجه  شما حجم و مقدار ارسال بار و همینطور اهمیت زمان در ارسال بار می توان انتخاب کرد.  روش های مختلفی وجود دارند که محموله و کالای شما را به نقاط مختلف ترکیه انتقال دهند که هریک را در زیر توضیح میدهیم. 

ترانزیت زمینی بار به ترکیه :

ارسال زمینی بار به ازمیر را می توان با استفاده از مجهزترین ماشین های باربری آنی بار تجربه کنید. 

ارسال کالا به شهر ازمیر با استفاده از تریلی چادری و کامیونت مسقف و با کیفیت ترین وسایل حمل بار میسر می باشد . با استفاده از این 2 نوع خودروی باربری که قابلیت حمل بار بصورت بین المللی دارند |، شما می توانید بر اساس میزان حجم و وزن محموله کالاهای خود را به ترکیه ارسال کنید. 

ما تمام تلاش خود را می کنیم که در ازای کیفیت بالای خدمات هزینه ها را تا حد زیادی کاهش دهیم و بتوانیم موجب مقرون به صرفه شدن ارسال بار شویم.

 • ردیابی بار ارسال شده به کشورهای خارجی
 • ایمنی ارسال بار به ازمیر با استفاده از ماشین های مدرن
 • قیمت ارزان تر این شیوه ارسال بار نسبت به روش های دیگر
حمل زمینی برای ازمیر
حمل زمینی برای ازمیر

ارسال بار به آنکارا بصورت تخصصی و ارزان قیمت

ارسال هوایی و دریایی بار ازمیر

روش ارسال بار به ازمیر به شیوه هوایی :

ارسال بار به ازمیر این روش مناسب ارسال کالاهایی است که باید به شیوه هوایی و با بالاترین سرعت ارسال پیدا کند . چراکه  برخی محموله  هستند که در اثر زمان بالای ارسال بار ممکن است تخریب شوند مثل بار میوه و مواد غذایی یا کالاهایی از این قبیل :

 1. امکان ارسال بار در مقیاس های بزرگ حجمی و وزنی
 2. ارسال بار در کمترین زمان ممکن با بالاترین شیوه ارسال باربری
 3. ایمنی بالای ارسال بار در خصوص کالاهایی که حساسیت بالایی دارند مثل انواع جواهر و اشیا قیمتی و گرانقدر و …

ارسال هوایی به ازمیر برای محموله هایی با وزن زیاد توصیه نمیشود . زیرا هزینه های حمل و نقل بسیار بالاتر خواهد بود . در خدمات ارسال بار به ازمیر ، محموله هایی که با روش هوایی حمل می شوند نیز بصورت کامل تحت پوشش بیمه هستند .

حمل هوایی
حمل هوایی

ارسال بار به ازمیر بصورت دریایی

این سبک ارسال بار مخصوص کارگو بارهایی است که ماهیت تجاری دارند و به قصد صادرات و واردات صورت می گیرند. ازمیر یک شهر بندری است و همین موضوع سبب شده است که ارسال بار بصورت دریایی نیز برای این شهر میسر باشد .

 • ارسال بار در مقیاس بزرگ باربری
 • استفاده از کشتی های بسیار ایمن ارسال بار
 • هزینه نسبتا مناسب در ارسال بار

همگی از جمله ویژگی های مثبت ارسال بار دریایی هستند .

برای ارسال بار به ازمیر بصورت دریایی ، آنی بار با بهترین تیم مشاوره از صفر تا صد خدمات را در کنار شما خواهد بود . با آنی بار در تماس باشید .

ارسال بار به ازمیر
ارسال بار به ازمیر

 

ارسال خرده بار برای ازمیر 

یکی از روش های حمل و نقل بار و کالا به ازمیر ، ارسال خرده باری است  . در روش خرده باری ، محموله و کالای شما به انبارهای آنی بار منتقل میشود و در زمان مناسب همراه با لوازم 1 یا 2 فرد دیگر داخل یک کامیونت یا تریلی بارگیری و به مقصد ارسال میشود . 

این روش ، هزینه حمل را تا حد زیادی کاهش میدهد و برای افرادی که قصد دارند اثاثیه در حجم کم به ترکیه حمل کنند بسیار مناسب و مقرون به صرفه است .

ارسال بار به ازمیر بصورت خرده بار از طریق روش هوایی برای محموله های کوچک و کم وزن بسیار سریع و مقرون به صرفه است . از همین جهت می توانید پس از تماس با کارشناسان ما درخواست ارسال هوایی به ازمیر را ثبت نمایید و محموله خود را در اسرع وقت در ازمیر تحویل بگیرید .

برای ارسال بار به ازمیر ، ما در کمترین زمان ممکن خدماتی سریع و ارزان را ارائه می نماییم .

ارسال بار به آنتالیا و ارسال بار به مرسین بصورت همه روزه و با کمترین هزینه توسط تیم آنی بار انجام میشود. 

از کدام شهر های ایران خدمات برای ازمیر ارائه میشود ؟ 

برای ارسال بار و کالا های شما به شهر ازمیر در ترکیه ، مجموعه آنی بار بدون محدودیت خدمات باربری را از همه شهر های ایران در اختیار شما قرار میدهد. 

 

تهران ، مشهد ، تبریز ، اصفهان و شیراز و همه شهر های بزرگ و کوچک ایران برای ارسال بارهای تجاری و صنعتی تحت پوشش خدمات آنی بار هستند و شما می توانید بدون مشکل خدمات مورد نیاز خود را برای شهر ازمیر یا سایر نقاط ترکیه از ما بخواهید. 

آنی بار امکان ارسائه خدمات سراسری در ایران را دارد و بصورت داخلی و بین المللی خدمات حمل و نقل را در اختیار شما قرار میدهد. ارسال بار به ازمیر تخصص ما می باشد و همه روزه با ارزانترین تعرفه ها به شما عزیزان ارائه خواهد شد .

ایران ازمیر ترکیه
ایران ازمیر ترکیه

 

ویژگی های خدمات باربری ازمیر آنی بار

چرا انی بار بهترین و معتبر ترین شرکت برای باربری و ارسال بار به ازمیر و سایر شهر های ترکیه است ؟ 

 1. ارائه بهترین و حرفه ای ترین مشاوره توسط تیم کارشناسی آنی بار
 2. تهیه بهترین لوازم بسته بندی بار جهت حفظ ایمنی بارتان 
 3. حمل بار با استفاده از مدرنترین و لوکس ترین ماشین های باربری به ترکیه
 4. پشتیبانی قوی از بار شما از لحظه ارسال بار از مبدا تا زمان رسیدن بار به مقصد
 5. تخلیه و تحویل اصولی بار توسط نیروهای آموزش دیده و کاربلد و با تجربه

ارسال بار از ایران به ازمیر همه روزه از سرتاسر نقاط ایران انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه با مشاوران تخصصی ما تماس حاصل نمایید.

تماس
تماس

 

علاوه بر ارسال بار به ازمیر ، ارسال بار به استانبول بصورت همه روزه و تخصصی 

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به ازمیر

ما با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل بار به خارج و  مفتخریم تا با داشتن تمامی گواهینامه های معتبر بین المللی تمام تلاش خود را برای خدمات دهی به شما عزیزان به کار ببندیم.

از آنجایی که ما همواره خود را در مقام قیاس و نظر دهی شما عزیزان قرار می دهیم پس باعث خشنودی ما است تا ارتباطی موثر را با مشتریان عزیزمان داشته باشیم.

شما دوستان گرامی می توانید با تماس با شماره های ما و یا ارسال پیام در شبکه واتساپ و یا پرکردن فرم های سایت با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان متخصصین آنی بار برای ارسال بار و کالا به ازمیر یا سایر شهرهای کشور ترکیه بهره مند شوید . 

مشاوره برای انتخاب روش باربری ، شرایط گمرکی ، بسته بندی و نحوه ارسال و استعلام هزینه های حمل و نقل همگی بخشی از خدمات مشاوره رایگان آنی بار برای ازمیر است . 

ارسال بار به ازمیر با ارزانترین تعرفه های باربری انجام میشود و محموله های شما با ایمنی کامل منتقل خواهند شد .

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع