آنی بار بین الملل

ارسال بار به وان | باربری برای شهر وان ترکیه

ارسال انواع بار و کالا و محموله های تجاری شما از ایران به شهر زیبای وان در کشور ترکیه و نزدیک ترین شهر به مرز ایران بصورت همه روزه توسط آنی بار بصورت دربستی و خرده باری به همراه بیمه نامه معتبر و کامل انجام میشود . 

تخصصی مجموعه آنی بار ، حمل و نقل بار و کالا به ترکیه است که برای همه شهر ها مخصوصا شهر وان به شما ارائه می گردد . 

ارسال بار به وان با  مقرون به صرفه ترین نرخ کرایه به همراه بیمه نامه رایگان امکان پذیر می باشد . ارسال بار به وان همراه با با استفاده از خدمات عالی و مقرون به صرفه از مجموعه آنی بار امکان پذیر می باشد .

برای ارسال بار به وان ، مجموعه آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه آماده ارائه بهترین خدمات با ارزانترین قیمت می باشد . فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید و محموله های خود را به صورت تخصصی منتقل کنید .

علاوه بر این ، برای ارسال بار از ترکیه به ایران نیز می توانید با شماره های ما در تماس باشید و محموله های خود را منتقل کنید . حرفه ای ترین خدمات توسط آنی بار به شما عزیزان ارائه می شود .

انتقال لوازم منزل به وان 

اگر قصد دارید از ایران به ترکیه مهاجرت کنید ، می توانید اثاثیه و لوازم منزل خود را نیز با کمترین هزینه از تهران و همه شهرستان ها به شهر وان منتقل کنید . 

ما برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل شما ، اثاث کشی با کامیونت مسقف و یا استفاده از تریلی را در اختیارتان قرار میدهیم . در داخل تهران امکان بسته بندی و ارائه خدمات انبارداری نیز برای شما عزیزان فراهم است . 

تخصصی ترین خدمات حمل و نقل اثاثیه را می توانید از ایران به نقاط مختلف ترکیه مخصوصا شهر زیبای وان بصورت زمینی ، هوایی ، خرده بار و دربستی از ما بخواهید . 

باربری و حمل و نقل بار و کالا به شهر وان ترکیه
باربری و حمل و نقل بار و کالا به شهر وان ترکیه

>> ارسال بار و کالا به آنکارا به صورت همه روزه و تخصصی انجام خواهد شد و محموله های مختلف شما با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می شوند.

باربری از تمام ایران برای وان 

اگر قصد دارید بار و کالا و محموله های تجاری و صنعتی را از ایران به وان ارسال کنید ، مجموعه آنی بار بدون محدودیت امکان حمل و نقل بار را برای شما فراهم خواهد نمود. 

ارسال بار از همه شهر های ایران از جمله تهران ، اصفهان ، مشهد ، تبریز ، شیراز و . . . . انجام خواهد شد . حمل و نقل تخصصی و حرفه ای ار می توانید با خدمات آنی بار برای وان ترکیه تجربه کنید.

برای ارسال بار به وان مجموعه آنی بار هیچگونه محدودیتی ندارد . همه روزه خدمات تخصصی از همه نقاط کشور به شما عزیزان ارائه خواهد شد.

موارد ممنوعه برای ارسال به وان

برای ارسال بار به وان ، برخی موارد توسط گمرک ایران یا گمرک ترکیه ممنوع الخروج و ممنوع الورود اعلام می شوند . این موارد ممکن است در بازه های زمانی مختلف تغییراتی داشته باشند اما به صورت کلی لیست موارد ممنوعه برای ارسال بار به وان به صورت زیر می باشند :

  • مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات )
  • مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . .
  • میوه و سبزیجات خشک و منجمد
  • تقریبا تمام مواد خوراکی تازه و خشک و منجمد
  • عرقیجات و ترشیجات اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
  • انواع دارو و یا دخانیات

ارسال بار به وان به صورت تخصصی توسط آنی بار انجام میشود و برای تجربه خدماتی سریع و تخصصی بهتر است قبل از ارسال محموله های خود با ما در تماس باشید . موارد ممنوعه بیشتر در مواردی که قصد ارسال اثاثیه به ترکیه داریم باید مورد بررسی قرار گیرند . زیرا در حجم زیادی از اثاثیه ممکن است برخی موارد بالا وجود داشته باشند .

ارسال بار به وان با بیمه نامه رایگان

ارسال بار به وان را می توانید همه روزه با استفاده از خدمات عالی و مقرون به صرفه از مجموعه ما دریافت نمایید و با کمترین هزینه انواع کالا و بار خود را به کشور ترکیه ارسال کنید . 

داشتن پوشش های بیمه نامه ای که می تواند موجب آرامش خاطر شما عزیز شود و ارسال بار به وان را از مجموعه تخصصی ما دریافت نمایید با ایمنی کامل محموله شما به مقصد خواهد رسید . 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل انواع کالا و اثاثیه شما ، بهترین و کاملترین بیمه نامه را در اختیارتان قرار میدهد تا بدون هزینه های اضافی و با پوشش کامل امکان حمل و نقل بین المللی برای شما فراهم گردد . بیمه نامه CMR  انی بار تا 20 هزار دلار و بیمه نامه مجزا و شرکتی آنی بار بر اساس میزان ارزش محموله شما خسارات احتمالی را به شما پرداخت خواهد نمود . 

ارسال بار به آنتالیا بصورت همه روزه و تخصصی 

حمل و نقل بین المللی برای ترکیه
حمل و نقل بین المللی برای ترکیه

ارسال زمینی انواع بار به شهر وان

برای حمل و نقل بار و کالا به وان ، بهترین و مقرون به صرفه ترین روش را می توان حمل زمینی در نظر گرفت . در این روش ، کامیونت یا تریلی ( بر اساس نوع بار و میزان و حجم آن ) در محل مورد نظر شما محموله را بارگیری و پس از مراجعت به گمرک برای پلمپ به مرز ایران و ترکیه حرکت می نماید. 

در این روش تا حدود 4-5 روز محموله شما به شهر ترکیه خواهد رسید و هزینه ای که بابت آن پرداخت میکنید بسیار مقرون به صرفه خواهد بود . 

حمل و نقل انواع بار و کالا را می توانید توسط این روش انجام دهید . البته مشروط به اینکه محموله شما از نظر قانونی منعی برای حمل نداشته باشد . 

بزرگترین شهر در شرق ترکیه که مرکز استان وان می‌باشد.این شهر از شمال و غرب به دریاچه وان از شرق به کوه‌های مرتفع سیاه کوه و اِرک و از جنوب به کوه آرتوس چسبیده‌است. همچنین وان نام دریاچه‌ای است که شهر وان در شرق آن واقع است. این دریاچه به دلیل داشتن حجم زیادی از املاح به رنگ آبی سیر درآمده است و گردشگران زیادی را جذب خود کرده است.

تماس
تماس

>>> ارسال بار به مرسین <<<

ارسال کالاهای تجاری به وان 

یکی از خدماتی که آنی بار ارائه می نماید ، ارسال کالاهای تجاری است . کالاهای تجاری نیاز به ترخیص کار متخصص و آشنا به فرایند ترخیص کالا نیز دارد که متخصصین آنی بار از ابتدای امر تا انتها که زمان تحویل خواهد بود در کنار شما خواهند بود . 

ارسال کالاهای تجاری و مصرفی که در بازار وان یا سیار شهر های ترکیه به فروش گذاشته میشود توسط انی بار بصورت زمینی به وان با کمترین هزینه ارسال خواهد شد . 

ارسال بار به وان با تریلی در کمترین زمان
ارسال بار به وان با تریلی در کمترین زمان

ارسال بار به استانبول با کمترین هزینه همراه با کاملترین خدمات مشاوره ای بصورت رایگان 

مشاوره تخصصی باربری برای وان 

اگر قصد دارید محموله و کالایی را به ترکیه و شهر وان ارسال کنید ، بهتر است قبل از هرگونه تصمیم گیری در خصوص خدمات مورد نیاز ، با مشاوران و کارشناسان انی بار در تماس باشید تا بهترین و مناسب ترین خدمات را به شما ارائه نمایند . مشاوره سبب کاهش هزینه های باربری تا وان خواهد شد و امنیت محموله شما بیش از پیش حفظ خواهد شد . 

بهترین و ارزانترین خدمات حمل بار به ترکیه را فقط از آنی بار بخواهید . 

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع