آنی بار بین الملل

باربری ایران به ترکیه ( زمینی | هوایی )

باربری و حمل و نقل بار و کالا از ایران به ترکیه بصورت همه روزه توسط مجموعه عظیم آنی بار در اختیار شما قرار میگیرد . شما عزیزان می توانید برای ارسال انواع محموله و کالای خود ، روزانه با کمترین نرخ کرایه درخواست باربری خود را به این شرکت ارسال نمایید و با کمترین هزینه خدمات باربری بین المللی را تجربه کنید . 

 

ما در مجموعه آنی بار برای حمل و نقل محموله های شما از همه مناطق کشور آماده ارائه خدمات باربری به ترکیه برای شما عزیزان هستیم . 

 

 

مجموعه حمل و نقل بین الملل آنی بار ، روزانه خدمات مورد نیاز شما را برای شهر های مختلف  در اختیارتان قرار میدهد . 

 

 

مناطق تحت پوشش در ترکیه

 

مجموعه آنی بار کشور ترکیه را بصورت کامل و سراسری تحت پوشش خدمات باربری خود قرار داده است . این بدین معنی است که شما عزیزان می توانید از ایران برای حتی دورترین شهر ها و شهرستان های کشور ترکیه محموله و کالای خود را ارسال کنید . 

 

 • استانبول ( آسیایی و اروپایی ) 
 • ازمیر و آنکارا 
 • ترابزون و سامسون 
 • قونیه و وان 
 • کوش آداسی 
 • آدانا و آلانیا 
 • آنتالیا و بدروم
 • و . . . . . 

 

ترکیه چندسالی است که به مقصد اول مهاجرت ایرانیان تبدیل شده است . معمولا بعد از هر مهاجرتی که به نواحی نزدیک صورت میگیرد ، انتقال اثاثیه و لوازم منزل از اولویت ها میباشد . مخصوصا برای ترکیه که با ایران مرز خاکی دارد . 

 

تمام شهر های ترکیه بصورت کامل تحت پوشش خدمات آنی بار هستند.

 

 

حمل و نقل بار به ترکیه
حمل و نقل بار به ترکیه

 

ارسال اثاثیه از ایران به ترکیه

 

 

مهمترین خدماتی که آنی بار به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به ترکیه است . از این طریق می توانید پس از مهاجرت خود به ترکیه ، اثاثیه و لوازم خود را نیز به ترکیه حمل نمایید و از پرداخت هزینه های بیشتر برای خرید لوازم منزل جلوگیری کنید . 

 

 

برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل از ایران به ترکیه باید به نکات زیادی توجه داشته باشید که عبارتند از : 

 

 

 • حمل اثاثیه بصورت زمینی برای ترکیه حدود 10 روز زمان لازم دارد
 • در زمان ارسال اثاثیه ، میبایست بسته بندی مناسب برای لوازم انجام شود
 • هزینه ایکس ری و گمرک ایران و ترکیه بر عهده صاحب بار است
 • ارسال اقلام بهداشتی و خوراکی به ترکیه ممنوع است 

 

 

ارسال محموله های تجاری از ایران برای ترکیه

 

محموله های تجاری و صنعتی و صادارتی سهم بیشتری نسبت به اثاثیه و ولوازم منزل در حمل و نقل بین المللی برای ترکیه دارند . این موضوع سبب شده است که کارشناسان آنی بار بصورت تخصصی برای حمل و نقل محموله های تجاری فعالیت خود را گسترش دهند . 

 

 

محموله های در برخی موارد نیاز به مجوزات مختلف و خاص دارند . از همین جهت ارسال یک محموله تجاری ، نیاز به بررسی توسط کارشناسان آنی بار دارد. 

 

 

 • ارسال آهن آلات و تولیدات فلزی 
 • ارسال منسوجات چوبی 
 • ارسال قطعات و لوازم و دستگاه های صنعتی

 

 

 

باربری با تریلی ترانزیت چادری از ایران

 

برای حمل و نقل بار از ایران به ترکیه  یا سایر کشور های اروپایی و آسیایی که با ایران از طریق مسیر زمینی در ارتباط هستند ، تریلی ترانزیت چادری بهترین و مناسب ترین گزینه است . این روش سرعت تحویل معقولی دارد و هزینه های آن از حمل هوایی بسیار کمتر است . 

 

مجموله آنی بار با تریلی چادری که قابلیت پلمپ محموله در گمرک را دارد خدمات باربری برای ترکیه را به شما ارائه می نماید . 

 

شرکت حمل و نقل ترکیه
شرکت حمل و نقل ترکیه

 

حمل بار با کامیونت مسقف از ایران به ترکیه

 

برای حمل و نقل محموله هایی که وزن آنها کمتر از 4 تن است ، آنی بار کامیونت مسقف را نیز در اختیار شما قرار میدهد . کامیونت مسقف برای جابجایی بارهای مختلف و مخصوصا  اثاثیه و لوازم منزل به ترکیه مورد استفاده قرار میگیرد . 

 

کامیونت مسقف نیز قابلیت پلمپ بار شما در گمرک ایران و ترکیه را دارد و برای حمل بارهای تجاری  و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد . 

 

 

حمل هوایی بار از ایران به ترکیه

 

 

یکی از محبوب ترین روش فریت بار/کارگو  بار به ترکیه استفاده از شیوه ی باربری هوایی می باشد .

 

ارسال هوایی بار به ترکیه بعلت سرعت بالا در ارسال بار مورد توجه افرادی است که می خواهند بارشان را در سریعترین زمان ممکن به مقصد برسانند .

 

باربری ایران به ترکیه توسط مسیر هوایی و یا استفاده از هواپیمای باربری (جهت کارگو بار) و هواپیمای مسافربری(جهت فریت بار) صورت می گیرد.

 

 

باربری هوایی از ایران به ترکیه مزایا و معایب مختلفی دارد که لازم است به هزینه ی بیشتر این سبک ارسال بار نسبت به روش ترانزیت زمینی به ترکیه نیز توجه کرد . البته تحویل بار نیز در این روش سریعتر خواهد بود . 

 

تماس
تماس

 

علاوه بر خدمات نامبرده شده ، آنی بار حمل بار از ترکیه به ایران را نیز در اسرع وقت انجام میدهد 

 

مشاوره تخصصی و استعلام کرایه باربری ایران ترکیه

 

اگر قصد دارید خدمات باربری از ایران به ترکیه را در اختیار داشته باشید و این اولین تجربه شماست ، حتما با مشاوران و کارشناسان آنی بار در تماس باشید تا علاوه بر راهنمایی شما ، نرخ کرایه و هزینه های دقیق و روزانه حمل بار از ایران را نیز در اختیار تان قرار دهند . 

 

مشاوره با کارشناسان و متخصصین باربری برای ترکیه این امکان را به شما میدهد که از دقیق ترین ، کمترین و مطمئن ترین نرخ کرایه مطلع شوید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع