آنی بار بین الملل

حمل خرده بار به ازمیر | گروپاژ ازمیر

ارسال خرده بار از ایران به ازمیر در کمترین زمان ممکن با ارزانترین نرخ کرایه همراه با بهترین بیمه نامه . حمل و نقل تخصصی محموله و کالای کم وزن و کم حجم از تهران و شهرستان ها به ازمیر در ترکیه با کمترین هزینه 

 

 

علاوه بر حمل و نقل خورده بار برای برای ازمیر ، ارسال بار بصورت دربستی هم به ازمیر انجام  میشود . 

 

 

گروپاژ برای ازمیر به چه معنی است ؟

 

گروپاژ اصطلاحی است که در صنعت حمل و نقل بین المللی برای جابجایی و ارسال انواع بارهای کوچک ، کم وزن ، کم حجم و . . . به کار برده میشود . 

گروپاژ محموله به چند روش توسط انی بار انجام میشود . 

  • گروپاژ زمینی 
  • گروپاژ هوایی 

هر یک از این روش ها که نام برده شد دارای شرایط و فرایند خاصی هستند که بر همین اساس باید از سازگاری آن با محموله اطمینان حاصل کرد .

 

خرده-بار-ترکیه ازمیر
خرده-بار-ترکیه ازمیر

 

 

ارسال خرده بار بصورت زمینی برای ازمیر

 

 

حمل و نقل  زمینی همیشه مدت زمان بیشتری نسبت به حمل هوایی طول خواهد کشید . از همین جهت برای ارسال محموله هایی که از نظر زمانی دارای محدودیت هستند ( dead line ) استفاده از این روش هرگز توصیه نمیشود . 

 

اما روش حمل و نقل زمینی خرده بار بسیار بصرفه و ارزان قیمت تر خواهد بود . در این روش ، محموله و کالای شما در انبار آنی بار نگهداری میشود و پس از تکمیل شدن ظرفیت یک کامیونت یا تریلی ، بارگیری و به سمت ازمیر حرکت میکند . 

 

 

خدمات خرده باری زمینی معمولا حدود 2 هفته زمان نیاز دارد اما امکان آن نیز وجود دارد که ارسال بار خود را زمانبندی نمایید . به عنوان مثال ، برای محموله را تحویل آنی بار دهید و در تاریخ مشخصی در ازمیر تحویل بگیرید . 

 

 

گروپاژ هوایی برای ازمیر 

 

 

یکی از روش های حمل و نقل خرده بار برای ترکیه ، ارسال خرده بار بصورت هوایی است . در روش حمل گروپاژ هوایی ، محموله باید بصورت کامل سمپاشی شده و در بسته بندی های چوبی و محکم قرار گیرد . 

در این روش محموله شما تحویل لاین هوایی آنی بار در فرودگاه میشود و در فرودگاه بین‌المللی عدنان مندرس ازمیر به شما تحویل میگردد . 

 

این روش تحویل بسیار سریعتر از روش زمینی است و برای ارسال محموله های محدودیت دار زمانی مناسب است .

 

 

ارسال خرده بار به استانبول با کمترین هزینه توسط آنی بار 

 

 

ارسال  خرده بار ازمیر با بیمه کامل

 

 

مجموعه آنی بار برای ارسال محموله های شما چه بصورت زمینی و چه بصورت هوایی از بیمه نامه استفاده میکند . بیمه نامه آنی بار در حمل و نقل زمینی کاملترین بیمه نامه است تا در صورت بروز هرگونه حادثه ، امکان جبران خسارات بصورت کامل فراهم باشد . 

در حمل خرده بار بصورت هوایی برای ازمیر نیز از بیمه نامه بصورت کامل استفاده میشود . شرکت های هواپیمایی برای حفاظت از سرمایه ، بهترین و کاملترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهند  . 

 

 

چرا خدمات خرده بار ازمیر را از آنی بار بخواهیم ؟

 

 

آنی بار بهترین تیم مشاوره ای و کارشناسی را برای شما فراهم نموده است تا با ارائه راهکارهای مختلف ، هزینه های شما را کاهش داده و در اسرع وقت بهترین خدمات را در اختیارتان قرار دهد . 

 

آنی بار با روش های زمینی و هوایی بر اساس نیاز شما خدمات باربری را در اختیارتان قرار میدهد و علاوه بر ارسال خرده باری ، امکان ارسال بار بصورت دربستی را نیز برایتان فراهم کرده است . 

 

تمامی محموله هایی که توسط آنی بار به نقاط مختلف جهان ( خصوصا ازمیر و شهر های ترکیه ) ارسال میشوند ، بصورت کامل تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه قرار دارند . 

تماس
تماس

 

ارسال بار به ازمیر یک فرایند تخصصی است . چه بصورت خرده بار و چه بصورت دربستی می توانید بهترین خدمات را از طریق آنی بار تجربه کنید .

 

مشاوره تخصصی حمل گروپاژ  ازمیر 

 

برای ارسال بار بصورت دربستی یا گروپاژ حتما با کارشناسان و متخصصین آنی بار در تماس باشید . مشاوران ما بهترین روش ارسال خرده بار برای ازمیر یا سایر شهر های ترکیه را به شما معرفی میکنند و خدمات را با ارزانترین نرخ کرایه در اختیارتان قرار میدهند . تنها کافیست با ما در ارتباط باشید . 

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع