آنی بار بین الملل

حمل خرده بار به ازمیر | گروپاژ ازمیر

ارسال خرده بار از ایران به ازمیر در کمترین زمان ممکن با ارزانترین نرخ کرایه همراه با بهترین بیمه نامه . حمل و نقل تخصصی محموله و کالای کم وزن و کم حجم از تهران و شهرستان ها به ازمیر در ترکیه با کمترین هزینه 

 

 

علاوه بر حمل و نقل خورده بار برای برای ازمیر ، ارسال بار بصورت دربستی هم به ازمیر انجام  میشود . 

 

 

گروپاژ برای ازمیر به چه معنی است ؟

 

گروپاژ اصطلاحی است که در صنعت حمل و نقل بین المللی برای جابجایی و ارسال انواع بارهای کوچک ، کم وزن ، کم حجم و . . . به کار برده میشود . 

گروپاژ محموله به چند روش توسط انی بار انجام میشود . 

  • گروپاژ زمینی 
  • گروپاژ هوایی 

هر یک از این روش ها که نام برده شد دارای شرایط و فرایند خاصی هستند که بر همین اساس باید از سازگاری آن با محموله اطمینان حاصل کرد .

 

خرده-بار-ترکیه ازمیر
خرده-بار-ترکیه ازمیر

 

ارسال اثاثیه به ازمیر معمولا به صورت گروپاژ یا خرده بار انجام میشود که از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

 

ارسال خرده بار بصورت زمینی برای ازمیر

 

 

حمل و نقل  زمینی همیشه مدت زمان بیشتری نسبت به حمل هوایی طول خواهد کشید . از همین جهت برای ارسال محموله هایی که از نظر زمانی دارای محدودیت هستند ( dead line ) استفاده از این روش هرگز توصیه نمیشود . 

 

اما روش حمل و نقل زمینی خرده بار بسیار بصرفه و ارزان قیمت تر خواهد بود . در این روش ، محموله و کالای شما در انبار آنی بار نگهداری میشود و پس از تکمیل شدن ظرفیت یک کامیونت یا تریلی ، بارگیری و به سمت ازمیر حرکت میکند . 

 

 

خدمات خرده باری زمینی معمولا حدود 2 هفته زمان نیاز دارد اما امکان آن نیز وجود دارد که ارسال بار خود را زمانبندی نمایید . به عنوان مثال ، برای محموله را تحویل آنی بار دهید و در تاریخ مشخصی در ازمیر تحویل بگیرید . 

 

 

گروپاژ هوایی برای ازمیر 

 

 

یکی از روش های حمل و نقل خرده بار برای ترکیه ، ارسال خرده بار بصورت هوایی است . در روش حمل گروپاژ هوایی ، محموله باید بصورت کامل سمپاشی شده و در بسته بندی های چوبی و محکم قرار گیرد . 

در این روش محموله شما تحویل لاین هوایی آنی بار در فرودگاه میشود و در فرودگاه بین‌المللی عدنان مندرس ازمیر به شما تحویل میگردد . 

 

این روش تحویل بسیار سریعتر از روش زمینی است و برای ارسال محموله های محدودیت دار زمانی مناسب است .

 

 

ارسال خرده بار به استانبول با کمترین هزینه توسط آنی بار 

 

 

ارسال  خرده بار ازمیر با بیمه کامل

 

 

مجموعه آنی بار برای ارسال محموله های شما چه بصورت زمینی و چه بصورت هوایی از بیمه نامه استفاده میکند . بیمه نامه آنی بار در حمل و نقل زمینی کاملترین بیمه نامه است تا در صورت بروز هرگونه حادثه ، امکان جبران خسارات بصورت کامل فراهم باشد . 

در حمل خرده بار بصورت هوایی برای ازمیر نیز از بیمه نامه بصورت کامل استفاده میشود . شرکت های هواپیمایی برای حفاظت از سرمایه ، بهترین و کاملترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهند  . 

 

 

چرا خدمات خرده بار ازمیر را از آنی بار بخواهیم ؟

 

 

آنی بار بهترین تیم مشاوره ای و کارشناسی را برای شما فراهم نموده است تا با ارائه راهکارهای مختلف ، هزینه های شما را کاهش داده و در اسرع وقت بهترین خدمات را در اختیارتان قرار دهد . 

 

آنی بار با روش های زمینی و هوایی بر اساس نیاز شما خدمات باربری را در اختیارتان قرار میدهد و علاوه بر ارسال خرده باری ، امکان ارسال بار بصورت دربستی را نیز برایتان فراهم کرده است . 

 

تمامی محموله هایی که توسط آنی بار به نقاط مختلف جهان ( خصوصا ازمیر و شهر های ترکیه ) ارسال میشوند ، بصورت کامل تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه قرار دارند . 

تماس
تماس

 

ارسال بار به ازمیر یک فرایند تخصصی است . چه بصورت خرده بار و چه بصورت دربستی می توانید بهترین خدمات را از طریق آنی بار تجربه کنید .

 

مشاوره تخصصی حمل گروپاژ  ازمیر 

 

برای ارسال بار بصورت دربستی یا گروپاژ حتما با کارشناسان و متخصصین آنی بار در تماس باشید . مشاوران ما بهترین روش ارسال خرده بار برای ازمیر یا سایر شهر های ترکیه را به شما معرفی میکنند و خدمات را با ارزانترین نرخ کرایه در اختیارتان قرار میدهند . تنها کافیست با ما در ارتباط باشید . 

 

علاوه بر ازمیر ، خدمات ارسال خرده بار به آنکارا نیز بصورت تخصصی و همه روزه توسط تیم انی بار ارائه خواهد شد. امکان انتقال انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی نیز از این طریق فراهم است . 

دیدگاهتان را بنویسید

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس سریع